Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοριτσια ποιες περιμενουμε μετα απο εμβρυομεταφορα


djina76

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπέρα ;)

 

περιμενω κι εγω απο εμβρυομεταφορα! τη Δευτερα 23/3 βαλαμε δυο βλαστοκυστες πολυ καλης ποιοτητας και με χαρα τωρα περιμενω την Πρωταπριλια που θα παω για χοριακη. Ειναι η πρωτη μας εξωσωματικη, αλλα εχουμε κανει αρκετες σπερματεγχυσεις, οποτε ειχα κρυαδες μπολικες. Ειμαι αισιοδοξη ομως! Ειχα πονους περιοδου απο την επομενη της μεταφορας αλλα σημερα τιποτα...Ειναι και πολλα τα χαπια βεβαια οποτε το σωμα παιζει και παιχνιδακια!

Nola λυπαμαι που δεν τα καταφερατε.. ελπιζω μεσα απτην καρδια μου να τα καταφερετε αυτη τη φορα! μην το βαζεις κατω!

Μαγισσα ειδα περιμενεις αυριο χοριακη, ευχομαι να ναι το μεγαλυτερο νουμερο που εχεις δει κ να κρατας το μωρακι σου συντομα ;)

 

 

Sofakiii νασαι καλά!!! Τρεις φορές είχα διαφορετικά πράγματα απο συμπτώματα , άστα μην το σκέφτεσαι!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 466
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην μασας, μια κοπελα που μιλαμε στο τοπικ της Πρωτης Εξωσωματικης δεν ειχε κα νε να απολυτως συμπτωμα και ψαχνοταν κ οχι μονο ειχε θετικη χοριακη αλλα ΚΑΙ διδυμα οπως μας ειπε προχθες!

Μια αλλη παλι τα ειχε ολα και ηταν κι εκεινη! Ειμαστε γουρληδες !

Μια βραδια ακομη , ουτε 24 ωρες δεν σου εμειναν!

Σχετικα με τα συμπτωματα μου ειπαν κι απο το κεντρο οτι θα εχω πονακια παντως! γιαυτο και προσπαθω να μην τα πολυψαχνω.... ωρες ωρες ειναι δυσκολο βεβαια..

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μην μασας, μια κοπελα που μιλαμε στο τοπικ της Πρωτης Εξωσωματικης δεν ειχε κα νε να απολυτως συμπτωμα και ψαχνοταν κ οχι μονο ειχε θετικη χοριακη αλλα ΚΑΙ διδυμα οπως μας ειπε προχθες!

Μια αλλη παλι τα ειχε ολα και ηταν κι εκεινη! Ειμαστε γουρληδες !

Μια βραδια ακομη , ουτε 24 ωρες δεν σου εμειναν!

Σχετικα με τα συμπτωματα μου ειπαν κι απο το κεντρο οτι θα εχω πονακια παντως! γιαυτο και προσπαθω να μην τα πολυψαχνω.... ωρες ωρες ειναι δυσκολο βεβαια..

 

ne ksero.......

milao me koritsia apo edo pano apo xrono.....ara ksero ke ego apires periptosis ke etsi ke alios!!!!

ta ponakia apo ti sou ipan oti tha ine??? apo tin et????

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πάνε σε σένα οοοολα καλά !! Κάποια στιγμή θα το πετύχω δεν μπορεί;;; Τον αλλο μήνα δηλ. Που θα ξανακάνω ευτυχώς έχω τρία στην κατάψυξη Αθήνα κ αλλά τρία Θεσσαλονίκη ( όχι τόσο καλά) αλλά υπάρχουν!!! Θα περιμένω αύριο πως κ πως να μου πεις ευχάριστα!!!

 

megali ipothesi ta katepsigmena! idika gia emas pou exoume sperma mono gia ales 3 prospathies ta katepsigmena tha itan sotiria ala den proekipsan!!!! as elpisoume pos itan perita giafto den proekipsan!!!!!

ade.....ipomoni mexri ton alo mina!!!! o epimenon nika!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ne ksero.......

milao me koritsia apo edo pano apo xrono.....ara ksero ke ego apires periptosis ke etsi ke alios!!!!

ta ponakia apo ti sou ipan oti tha ine??? apo tin et????

 

Σε πρωτη φαση ειναι τα πονακια στα αριστερα που εχω ηδη απο την ωοληψια τα οποια αν και ειναι σε μικρο βαθμο δε μου εχουν περασει εντελως. Επισης ειμαι υποψηφια για υπερδιεγερση - οποτε αν εχουμε επιτυχια με προετοιμασαν οτι θα πονεσω περισσοτερο κ θα πρηστω κιολας. Ε μετα απο αυτο δε ρωτησα παραπανω γτ θα αρχισω να ψαχνομαι...τωρα τωρα που σου γραφω παλι ποναω λιγακι ..πφφφφ τι να πω, ιδωμεν!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε πρωτη φαση ειναι τα πονακια στα αριστερα που εχω ηδη απο την ωοληψια τα οποια αν και ειναι σε μικρο βαθμο δε μου εχουν περασει εντελως. Επισης ειμαι υποψηφια για υπερδιεγερση - οποτε αν εχουμε επιτυχια με προετοιμασαν οτι θα πονεσω περισσοτερο κ θα πρηστω κιολας. Ε μετα απο αυτο δε ρωτησα παραπανω γτ θα αρχισω να ψαχνομαι...τωρα τωρα που σου γραφω παλι ποναω λιγακι ..πφφφφ τι να πω, ιδωμεν!

 

ti enois oti tha pristis an exete epitixia???? i iperdiergersi ine aneksartiti apo tin et ke to apotelesma tis! ke sto mesodiastima metaksi oolipsias ke et fenete an exi gini iperdiegersi!

opos ke na exi gia diaforetikous ponous milame!!!! xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσια.Τελικα σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα.Εμενα ειναι η 5 μου εξωσωματικη και περιμενω την Μ.Τριτη να παω να κανω την β-χοριακη.Σε καθε εμβρυομεταφορα μου ειχα διαφορετικα συμπτωματα.Αλλες φορες ποναγα χαμηλα αλλες ειχα πρηξιματα στο στηθος και αλλες τιποτα.Καθε φορα ειναι διαφορετικα.Το θεμα ειναι να μην σκεφτομαστε αρνητικα και να μην απογοητευομαστε.Ξερω ειναι πολυ δυσκολο και πιστεψτε με μιλαω εκ πειρας

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσια.Τελικα σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα.Εμενα ειναι η 5 μου εξωσωματικη και περιμενω την Μ.Τριτη να παω να κανω την β-χοριακη.Σε καθε εμβρυομεταφορα μου ειχα διαφορετικα συμπτωματα.Αλλες φορες ποναγα χαμηλα αλλες ειχα πρηξιματα στο στηθος και αλλες τιποτα.Καθε φορα ειναι διαφορετικα.Το θεμα ειναι να μην σκεφτομαστε αρνητικα και να μην απογοητευομαστε.Ξερω ειναι πολυ δυσκολο και πιστεψτε με μιλαω εκ πειρας

 

opos ta les....oxi mono se kathe kopela ine diaforetika ala akoma ke stin idia kopela bori na ine diaforetika!!!!

efxome na ine i teleftea ke tixeri sou prospathia!!!! meta ksana mono gia to aderfaki an thelisis!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ti enois oti tha pristis an exete epitixia???? i iperdiergersi ine aneksartiti apo tin et ke to apotelesma tis! ke sto mesodiastima metaksi oolipsias ke et fenete an exi gini iperdiegersi!

opos ke na exi gia diaforetikous ponous milame!!!! xaxaxaxa

 

Ακριβως οπως μου το ειπαν, επειδη ειχα πολλα ωαρια κ ειμαι μικρη σε ηλικια και αδυνατη, η χοριακη που θα ανεβαινει - αν εχουμε επιτυχια που σου ειπα- θα πυροδοτησει την υπερδιεγερση, η οποια ειχε ησυχασει τις ημερες πριν την ετ (ειχα πρηξιμο και πονο και με εβαλαν να τρωω ασπραδια-χαλια-ακομη τρωω) Οι ορμονες της εγκυμοσυνης λιπον θα το ξυπνησουν παλι, οποτε εξαρταται απο το αποτελεσμα της εμβρυομεταφορας. Παρολαυτα οντως ειναι διαφορετικο πονακι εχεις δικιο.

Αλλα σαν περιοδου εχω κι εγω κατα τη δαρκεια της μερας!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας κοριτσια.Τελικα σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα.Εμενα ειναι η 5 μου εξωσωματικη και περιμενω την Μ.Τριτη να παω να κανω την β-χοριακη.Σε καθε εμβρυομεταφορα μου ειχα διαφορετικα συμπτωματα.Αλλες φορες ποναγα χαμηλα αλλες ειχα πρηξιματα στο στηθος και αλλες τιποτα.Καθε φορα ειναι διαφορετικα.Το θεμα ειναι να μην σκεφτομαστε αρνητικα και να μην απογοητευομαστε.Ξερω ειναι πολυ δυσκολο και πιστεψτε με μιλαω εκ πειρας

 

Εχεις τοσο δικιο...!! οσο μπορουμε να ην απογοητευομαστε! Ελπιζω να τα καταφερετε αυτη τη φορα και να ναι θετικοτατη η χοριακη - με ή χωρις συμπτωματα!! :lol:

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβως οπως μου το ειπαν, επειδη ειχα πολλα ωαρια κ ειμαι μικρη σε ηλικια και αδυνατη, η χοριακη που θα ανεβαινει - αν εχουμε επιτυχια που σου ειπα- θα πυροδοτησει την υπερδιεγερση, η οποια ειχε ησυχασει τις ημερες πριν την ετ (ειχα πρηξιμο και πονο και με εβαλαν να τρωω ασπραδια-χαλια-ακομη τρωω) Οι ορμονες της εγκυμοσυνης λιπον θα το ξυπνησουν παλι, οποτε εξαρταται απο το αποτελεσμα της εμβρυομεταφορας. Παρολαυτα οντως ειναι διαφορετικο πονακι εχεις δικιο.

Αλλα σαν περιοδου εχω κι εγω κατα τη δαρκεια της μερας!

 

ego alios ta ksero ta pragmata....telos padon! mikri simasia exi!

simasia exi na exoume thetiko apotelesma!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παααρα πολυ κοριτσια κι εσεις να εχετε ΜΕΕΕΕΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

 

σου στελνω πολλες καλες σκεψεις, με το καλο τα μικρακια για ολες :-D:-D

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΨΗΦΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!:P:p:p:p Μπορω να σε ρωτησω και κατι;Ειχες αιμα στην εμφυτευση

 

Στην εμφυτευση ;;;; Μα δεν ξερουμε αν εχει γινει εμφυτευση αν και το ευχομαι!!! Αιμα παντως δεν ειχα καμια μερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στην εμφυτευση ;;;; Μα δεν ξερουμε αν εχει γινει εμφυτευση αν και το ευχομαι!!! Αιμα παντως δεν ειχα καμια μερα!!!!

 

καλη επιτυχια !Σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη απο την καρδια μου!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Δυστυχως αρνητική αλλα δεν μασάω!!!!χαμογελαω και προχωράω!!!! Ευχομαι οι επόμενες να εχετε καλυτερη τύχη!!!! Σημασια εχει να μπορουμε να βλέπουμε τα ομορφα της ζωής ακομα και στις δυσκολίες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Δυστυχως αρνητική αλλα δεν μασάω!!!!χαμογελαω και προχωράω!!!! Ευχομαι οι επόμενες να εχετε καλυτερη τύχη!!!! Σημασια εχει να μπορουμε να βλέπουμε τα ομορφα της ζωής ακομα και στις δυσκολίες!!!!!

 

Όχι όχι όχι ρε γα@@@!!! Εντάξει δεν υπάρχει πολύ στεναχωρήθηκα τώρα!!!φυσικα κ να χαμογελάς! Έλα πάμε μαζί για την επόμενη!!

που θα πάει θα έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...