Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοκκινίλα απο χτύπημα! σημάδι;


Recommended Posts

το μωρο μου έπεσε πριν 2 εβδομαδες+ με το κεφάλι απο το πλυντήριο! ευτυχώς δεν πάθαμε τιποτα αλλα κάναμε μια κοκκινίλα μεγάλη στον κροταφο. μετα απο 3-4 ημέρες άρχισε να υποχωρεί (η γιατρός που το ειχε δει ειπε οτι ήταν οκ) αλλα ενω εχουν περάσει πολλες μέρες δεν εχει εξαφανιστεί και φοβάμαι μηπως μας μείνει μόνιμο σημάδι :(

εχετε αναλογη εμπειρία;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


yogini όχι δεν μένουν σημάδια... βουτηρακι την επομενη φορα:P

όταν ήταν περίπου 1 ετών κουτουλια δυνατή στο τραπέζι,εκτός από μαυρισμα κτλ έκανε και ένα τεράστιο καρουμπαλο..σα μονόκερος ήταν το αγόρι μου..

Τωρα πλέον τα σημάδια είναι μόνιμα παντού...

 

Όντως το βούτηρο είναι θαυματπυργό,δεν μελανιάζει....και επίσης μία κρέμα ( εγώ την έχω πάντα μαζί μου ) choc appesil ( καπως έτσι )

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα φύγει σίγουρα μην ανησυχείς.

εγώ μια φορά καθώς της ανέβαζα το φερμουάρ της έπιασα λίγο το δέρμα στο στέρνο-καλά,πανικός έγινε-και ενώ αυτό το περιστατικό έγινε πριν τα χριστούγεννα,άργησε πολύ να της περάσει.ακόμα έχει ένα αχνό σημαδάκι.

θέλω να πω πως μπορεί να αργούν,αλλά φεύγουν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...