Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Εχει κανει καμια τραπεζι στο Χωριο της Ειρηνης?Μεινατε ευχαριστημενες?Και σε ποια εκκλησια κανατε τη βαφτιση αφου στο παρεκκλησι του Χωριου δεν κανουν βαφτισεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σοφία μου εγω 2 φορες μία βάφτιση και μια γάμος που έγινα κουμπαρα όλα ήταν φανταστικά..............

 

ενημερωτικά οι τιμές είναι τσιμπιμένες αλλά πραγματικά αξίζει...εμενα προσωπικα μου αρεσει πολύ ο συγκεκριμένος πολυχωρος..

 

βεβαια εχω να παω περιπου 2 χρονια :? αν εχει αλλαξει κάτι...τι να πω

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα το γλέντι μετά τον γάμο εκεί.Οι τιμές είναι όντως τσιμπημένες αλλά αξίζει.Στην ουσία ότι πληρώνεις παίρνεις.Εμένα αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι εκτός από τους ωραίους χώρους που έχουν,το πόσο επαγγελματίες είναι.Τα συζητήσαμε όλα με λεπτομέρειες,μου έδωσαν ιδέες και τα έκαναν όλα ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα ζήτησα ,μη σου πω και με το παραπάνω.

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

εψαξα αλλα λογικα θα πρεπει να κατσω να διαβασω πολυ ωρα τα θεματα και δυστηχως δεν εχω τον απαραιτητο χρονο! βασιζομαι για αλλη μια φορα σε σας λοιπον. ψαχνω αιθουσες δεξιωσεων για τη βαφτιση του μπομπιρα μου που μαλλον θα γινει Ιουνιο. το κανω απο τωρα για να ξερουμε ποσο θα ξεπαραδιαστουμε!χιχιχι. λεμε για καμια 50αρια ατομα πανω κατω.

λοιπον βρηκα και αλλα μερη αλλα μολις ειδα το χωριο της ειρηνης το εχω ερωτευθει. φανταζομαι θα εχει για ολα τα πορτοφολια τιμες. αυτα που ειδα εγω και μαρεσαν ειναι η ταβερνα ''ζορμας'' η αιθουσα ''μπαλκονακι'' και η αιθουσα ''ιριδα'' επειδη ειναι διπλα και η παιδικη χαρα, οπως για τον ιδιο λογο και η αιθουσα ''ιφιγενεια''.

σας κουρασα ε??? γνωριζεται τον χωρο? εχετε μηπως παει σε καμια εκδηλωση σε αυτους τους χωρους να μου πειτε γνωμες και προτασεις?

επισης να ρωτησω αν ξερετε τιποτα για την εκκλησια που εχει εκει. οποιαδηποτε πληροφορια χρησιμη κοριτσια!!! ευχαριστω!!!!

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Στο χωριό της Ειρήνης κάναμε το τραπέζι της βάφτισης τον Ιούλιο. Στο "μπαλκονακι". Ο Ζορμπας νομίζω ειναι αυτο που ειναι έξω σαν ταβέρνα κάτω απο τον πλατανο; Τότε μας πρότειναν σαν πιο δροσερό το Μπαλκονακι. Τι ώρα θα ειναι η βάφτιση;

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Στο Μπαλκονακι απο κάτω έχει παιδοτοπο. Δεν ξέρω αν σας βολεύει αυτο.

 

Για εκκλησία που ρωτάς δεν νομίζω να λειτουργεί αυτη που έχει μέσα. Αλλα 5΄ απο το χωριό της Ειρήνης ειναι η Καρδία. Εκει κάναμε την βάφτιση.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς εκείνη την ώρα την κάναμε.

Αν θέλεις κατι να ρωτήσεις θα σε βοηθήσω όσο μπορω.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ όμορφα. Στολίζουν πολυ ωραία (τους λες τα χρώματα της βάφτισης), το φαγητο εξαιρετικό και το γλυκό. Σέρβις, εξυπηρέτηση επίσης.

Εμείς μείναμε πολυ ευχαριστημένοι και οι καλεσμένοι είχαν άριστες εντυπώσεις. Το Μπαλκονακι έχει θεα, τις υπόλοιπες αίθουσες δεν τις θυμάμαι καλα αλλα μπορω να δω τα φυλλάδια που μας είχαν δώσει και τα μενού για να σου πω λεπτομερειες και τιμές. Τα έχω στο email μου, θα τα βρω και θα σου πω.

Θυμάμαι οτι κάτω απο το Μπαλκονακι ειναι μια αίθουσα με μια μεγάλη πισίνα. Εκει είχε κάνει το γάμο της η αδερφη μου αλλα ήταν βράδυ. Την ημέρα δεν ξέρω τι κάνουν με τον ήλιο αλλα μας την είχαν στις προτεινόμενες αίθουσες άρα φαντάζομαι βάζουν κατι για σκιά.

Και φυσικα στα μεγάλα συν ειναι οτι έχει άπειρο πάρκινγκ και δεν τρεχεις να ψάχνεις όπως στις ταβέρνες πχ.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...