Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λίστα παιδικών σταθμών


Recommended Posts

Ξέρει κανείς που μπορώ να αποτανθώ για να μου δώσουν μια λίστα με τους δημόσιους παιδικούς σταθμούς στην περιοχή του Πειραιά?? Θα ήθελα να το ψάξω από νωρίς το θέμα γιατί λέω από το επόμενο Σεπτέμβρη να την ξεκινούσα...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδιά μου απάντησαν τελικά :D .. Η αλήθεια να λέγεται δεν περίμενα κα ι άμεση απάντησh.

 

"Μπορείτε να ενημερωθείτε απο Κουντουριώτου 100 3ος όροφος ή στα τηλέφωνα 210-4196033-034"

 

Αν κάποια ενδιαφέρεται μπορεί να πάρει και να ενημερωθεί.

 

Υ/Γ. Το σωστό e-mail είναι [email protected].. Το είχαν γράψει λάθος..

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φίλη Christie πρόκειται για του Πειραιά και μόνο ή μιλάμε και για τους Δήμους του? Νίκαια, Κορυδαλλό κλπ???

Αν υπάρχει χωριστά Δήμος Νίκαιας ή Κορυδαλού τότε δεν περιλαμβάνονται στου Πειραιά. Π.Χ δεν υπάρχει Δήμος Καμινίων, τα Καμίνια ανήκουν στο Δ' Δημοτικό Διαμέρισμα του Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Christie σου έστειλαν μέσω mail κάποια ενημέρωση ή πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο ?

Επίσης γνωρίζει καμία φίλη πως μπορούμε να τσεκάρουμε τους σταθμούς της περιοχής μας ? Να ελέγξουμε τους χώρους εννοώ , πρέπει να κλείσουμε ραντεβού ή μπορούμε να πάμε "απρόσκλητες " ? Για δημόσιους μιλάω πάντα ! :?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η μόνη απάντηση που πήρα ήταν αυτή που ανέφερα παραπάνω... Η αλήθεια είναι ότι δεν προλαβα να πάρω τηλέφωνο αλλά μάλλον βλέπω να στέλνω τον πατέρα μου να ρωτήσει αυτοπροσώπως μιας και έχει τον χρόνο... Δεν ξέρω αν είναι και για Νίκαια κλπ αλλά φαντάζομαι πως μάλλον όχι, αφού είναι ξεχωριστόί Δήμοι... Αν πάντως καποια κοπέλα πάρει κάποια πληροφορία νωρίτερα, ας ενημερώσει :)

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Christie σου έστειλαν μέσω mail κάποια ενημέρωση ή πρέπει να πάρουμε τηλέφωνο ?

Επίσης γνωρίζει καμία φίλη πως μπορούμε να τσεκάρουμε τους σταθμούς της περιοχής μας ? Να ελέγξουμε τους χώρους εννοώ , πρέπει να κλείσουμε ραντεβού ή μπορούμε να πάμε "απρόσκλητες " ? Για δημόσιους μιλάω πάντα ! :?

 

Μας "καίει" το θέμα Ελενάκο ε??? Πολύ με καίει και μένα...! Τι θα κάνουμε του χρόνου??? :shock::?:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
  • 9 months later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΞΕΡΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ "ΝΗΠΙΑΚΟ ΚΗΠΟ " ΣΤΟ ΡΥΣΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ "ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ" ΣΤΟΝ ΤΡΙΛΟΦΟ; ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΙΛΑΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΞΕΡΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ "ΝΗΠΙΑΚΟ ΚΗΠΟ " ΣΤΟ ΡΥΣΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ "ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ" ΣΤΟΝ ΤΡΙΛΟΦΟ; ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΙΛΑΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Νηπιακό κήπο επισκέφθηκα χθες αλλά στην τούμπα. Καλός φαίνεται αν κ της τούμπας το βρεφικό είναι σε όροφο/διαμέρισμα πολύ παλιό κ λίγο στριμωχτά μου φάνηκαν τα πράγματα. στο ρύσιο φαίνεται από φωτό πολύ καλύτερο

gZufp3.png

1fKrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...