Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πανες βρακάκια


Recommended Posts

Καλησπέρα σας μανούλες ο μικρούλης μου είναι 9 μηνών και πλέον δεν βάζει κόλο κάτω!!με αποτέλεσμα η αλαγή της πάνας να είναι αρκετά δύσκολη,σκευτόμουν να δοκιμάσω πάνες βρακάκια ,εσάς σας βόλεψαν??η έχουν μεγαλήτερη διαrροή??Τώρα βάζουμε τις πάνες του lidl και τις libero.Περιμένω να μου δώσετε τα φώτα σας καθώς και ποιά είναι η καλήτερη εάν τισ έχετε δοκιμάσει όλες:D

RUx9p2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα. Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με τη μικρή μου και οι πάνες βρακάκια μου έλυσαν τα χέρια. Φαντάσου ότι πολλές φορές την αλλάζω όρθια. Από μάρκες έχω χρησιμοποιήσει τις περισσότερες (Libero, pampers, babylino, lidl) δεν έχουν δαφορές. Είναι απορροφητικές απλά επειδή δεν έχουν στο πλάι υλικό μπορεί να έχει κάποιες διαρροές (φαντάζομαι, δεν μου έχει τύχει). Το βράδυ μόνο της βάζω πάνα κανονική που κοιμάται πολλές ώρες συνεχόμενα (γύρω στις 12) και θέλω να είναι πιο απορροφητικές.

Link to comment
Share on other sites

η κορη μου απο πολυ μικρη φορουσε πανες βρακακια ακομη και το βραδυ. στο γιο μου δυστυχως δεν....ειναι πολυ αδυνατος και εχουμε συνεχως διαρροες. η κορη μου ηταν πιο μπουτου και τετοιο προβλημα δεν ειχαμε ποτε ισα-ισα που με βολεψαν περισσοτερο γιατι ηταν μεγαλυτεες σε μεγεθος και βολεβαν και ο βραδυ που γινοταν φισκα και οι απλες πανες δεν εφταναν. στο γιο μου αν βαλω πανα βρακακι μεσημερι ή βραδυ σιγουρα θα ξυπνησει κατουρημενος. τωρα μερικες μερες τις χρησιμοποιω γιατι ειμαστε σε διαδικασια κοψιματος πανας και οκ αλλα τωρα δεν κανει τσισα πανω του οποτε ετσι και αλλιως θα ηταν οκ. ειχα δοκιμασει και μικροτερα νουμερα αλλα τιποτα παλι διαρροες. εσενα εχει μπουτεκια ή ειναι αδυνατουλης?

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου elena, το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ και έκανα σχετικό post και οι άλλες μανούλες μου πρότιναν τις πάνες βρακάκια..Για μένα το θέμα δεν είναι να βάλω την πάνα, αλλά να του τη βγάλω, και μάλιστα λερωμένη...καταλαβαίνεις..! :D

Απο μάρκες προτιμώ τα pamper's γιατί με οποιαδήποτε άλλη βγάζει εξανθήματα, αλλά γενικά ο δικός μου έχει ευαίσθητο δέρμα.

 

"Πού να σε κρύψω γιόκα μου να μη σε φτάνουν οι κακοί

σε ποιο νησί του ωκεανού, σε ποια κορφή ερημική..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...