Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υπαρχει πιθανοτητα να ειναι εγκυος ?


dimitris_

Recommended Posts

geia sas eimai o dimitris !! eimai 17 xronwn !! stis arxes tou mhna apofasisa me thn kopela mou na to kanoume xwris profyla3h !!! sthn arxh hr8ame se epafh xwris profulaktiko gia polu ligo (mphka mesa ths 5-6 fores ) sthn sunexeia ebala profulaktiko kai to kaname kanonika !!! afou teleiwsa kai apomakrina to sperma apo to epimaxo shmeio (to epluna kai to skoupisa ) dokimasame pali xwris profulaktiko gia polu ligo pali ..........uparxei periptwsh na einai egkuos ???? o kuklos ths einai sta8eros erxetai ka8e 28-30 meres auto egine meta apo 2 meres afou teleiwse h periodos ths!!!! kai twra se merikes meres perimenoume na ths er8ei h periodos exei ta suptwmata periodou opws pono sthn koilia , neura , prismeno sth8os , spurakia klp ...... yparxei pi8anothta na einai egkuos ......???an nai einai megalh ???

 

paidia apanthste mou suntoma ........kaigomai !!!euxaristw polu !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τέτοια πειράματα σε τέτοιες ηλικίες δεν κάνουν!!!από εδώ και πέρα καλό θα είναι μόνο όταν είσαι σίγουρος ότι μπορείς να μεγαλώσεις ένα παιδί για να κάνεις χωρίς προφυλάξεις.και η έκτρωση είναι πολύ επώδυνη ψυχολογικά για μια κοπέλα και ειδικά τόσο μικρή.τώρα θα μου πεις ότι μόνο το κήρυγμα σου έλειπε οκ....θα σου απαντήσω.έτσι όπως τα περιγράφεις μου φαίνεται λίγο δύσκολο αλλά όχι και αδύνατο.100% σίγουρος δεν μπορείς να είσαι ποτέ!!προσωπικά δεν νομίζω η κοπέλα να είναι έγκυος αλλιώς είσαι πάρα πολύ άτυχος!τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης δεν διαφέρουν και πολύ από αυτά της περιόδου στην αρχή τουλάχιστον πριν ακόμα ξεκινήσει η καθυστέρηση.να ξέρει ότι η κοπέλα μπορεί αυτό το μήνα να έχει και από το άγχος καθυστέρηση.δεν ξέρω τι άλλο να σου πω.είναι μικρές οι πιθανότητες εγκυμοσύνης αλλά δεν είναι και αδύνατο!

Link to comment
Share on other sites

o kuklos ths einai sta8eros erxetai ka8e 28-30 meres auto egine meta apo 2 meres afou teleiwse h periodos ths!!!!

 

Κατά 99% όχι..δεν ήταν οι γόνιμες μέρες της...

αλλά άμα δεν θέλεις να γίνεις γρήγορα πατέρας κόψε τα πειράματα και να χρησιμοποιείς πάντα προφυλακτικό σε όλη τη διάρκεια...

Είσαι πολύ μικρός βρε παιδί μου :D

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

geia sas eimai o dimitris !! eimai 17 xronwn !! stis arxes tou mhna apofasisa me thn kopela mou na to kanoume xwris profyla3h !!! sthn arxh hr8ame se epafh xwris profulaktiko gia polu ligo (mphka mesa ths 5-6 fores ) sthn sunexeia ebala profulaktiko kai to kaname kanonika !!! afou teleiwsa kai apomakrina to sperma apo to epimaxo shmeio (to epluna kai to skoupisa ) dokimasame pali xwris profulaktiko gia polu ligo pali ..........uparxei periptwsh na einai egkuos ???? o kuklos ths einai sta8eros erxetai ka8e 28-30 meres auto egine meta apo 2 meres afou teleiwse h periodos ths!!!! kai twra se merikes meres perimenoume na ths er8ei h periodos exei ta suptwmata periodou opws pono sthn koilia , neura , prismeno sth8os , spurakia klp ...... yparxei pi8anothta na einai egkuos ......???an nai einai megalh ???

 

paidia apanthste mou suntoma ........kaigomai !!!euxaristw polu !!

 

 

συγνωμη αλλα επειδη κατι τετοια μου την δινουν:mad: και εχω και μια κορη 12 ετων ακου.λοιπον...πρωτα κανατε τι κανατε και μετα αναρωτιεστε και βαζω πληθυντικο γιατι φταιτε και οι δυο.να ενημερωθειτε σωστα και να αφησετε στην ακρη τα πειραματα.

παντως ξερεις τον κυκλο τησ και τα συμπτωματα τησ περιοδου αλλα δεν ξερεισ τα βασικα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα !!δεν μου αρεσει κοθολου ο τροπος που περιγραφεις τα παραπανω !να σου πω οτι ενοιητε οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα εγκυμοσυνης !περα ομως απο αυτο να σε ενημερωσω οτι το προφυλακτικο δεν το χρισιμοποιουμε μονο για αντισυλληψη αλλα και για την μεταδοσει ασθενειων !πως βαζεις σε κινδυνο την υγεια σου και την υγεια της κοπελα σου ??εχω αδελφο στην ηλικια σου και εκνευριζομαι αφανταστα οταν τα παιρνετε ολα τοσο αψηφιστα !τι θα γινει αν κοπελα σου τελικα ειναι εγκυος ??τι θα γινει αν κολλησεις οποιαδηποτε σεξουαλικη μεταδιδομενη ασθενεια ??!ειμαι πολυ απολυτη σε αυτο το θεμα γιατι δεν μπορω να δεχθω οτι παιδια αυτης της ηλικιας ερχονται σε ερωτικη επαφη ομως δεν μπορουν να προστατεψουν τον ιδιο τους τον ευατο ποσο μαλλον τον συντροφο τους !σου απανταω οπως εχω απαντηση και στον αδελφο μου δεν αξιζει για 2 λεπτα απολαυσης να φερεις σε δυσκολη θεση και τον ευατο σου και να εκθεσεις ανεπανορθωτα την κοπελα σου !ΠΡΟΣΟΧΗ μεγαλη σε αυτο το θεμα !!ελπιζω τελικα να μην ειναι εγκυος η κοπελα !και με τα παραπανω που σου ειπα αν και πολυ καυστικα να σε εβαλα να σκεφτεις το λαθος σου και να μην το επαναλαβεις !φιλικα Νινα !!

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites

to 3erw oti ftaime kai oi duo kai den exw skopo na to 3ana kanw ..........den einai oti den ta 3erw apla xreiazomoun mia epibaibewsh gia na hremhsw ligo .........gt oso na nai prospa8w na thn hremw na ths lew pws den egine tpt kai na eimai psuxremos alla mono egw 3erw ti trabaw kai poso exw angxo8ei

Link to comment
Share on other sites

einai sigouro oti 8a ta kopsw meta apo auto ............exw xasei 10 xronia apo thn zwh mou ......me tetoio angxos !!! elpizw na mn ginei tpt tetoio euxaristw polu gia thn apanthsh sas !!

δημητρη τι λες ??διαβασε τι γραφεις !!:twisted::twisted::twisted:τι θα το κοψω ???τι ειναι για να το κοψεις ??:twisted::twisted::twisted:!!!!νομιζω οτι δεν εχεις καταλαβει την σοβαροτητα των πραξεων σου !!

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...