Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos Θετικό τεστ χοριακή 38,3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΔΛΔ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΜΩΣ....ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 27 ΗΜΕΡΩΝ, ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΑΔΙΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 27 ΗΜΕΡΕΣ(ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13/9) ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 38,3. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω δει και πιο μεγαλες χοριακες αλλα και πιο μικρες απο την δικη σου.αν εισαι αγχωμενη επανελαβε την χοριακη καθε δυο μερες για να δεις αν διπλασιαζεται το νουμερο.αν ναι τοτε ολα καλα!και η γνωμη μου ειναι να την επαναλαβεις γιατι τωρα ειδα που λες οτι ησουν ξανα εγκυος και κατι πηγε στραβα.οποτε αλλη μια χοριακη για να σου φυγει τελειως το αγχος.σου ευχομαι τα καλυτερα και να εχεις μια σουπερ εγκυμοσυνη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μην κάνεις τίποτα...Μόνο υπομονή...Είσαι στην αρχή και χρειάζεται ΠΟΛΥ υπομονή από εδώ και πέρα...Η χοριακή σου είναι μια χαρά για την καθυστέρηση σου, τη μέρα που την έκανες...Μια χαρά...Μην μπαίνεις στο άγχος των χοριακών...Υπομονή...Αυτό θέλει μόνο...

EukOp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kellypig συγγνωμη αλλα τον γιατρο σου δεν τον καταλαβαινω...:confused:

Κανονικα η χοριακη διπλασιαζεται καθε 2 μερες...

Οποτε την αλλη δευτερα θα ειναι γυρω στο 300...

ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ 300 ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ....

Για να δει κατι πρεπει η χοριακη να ειναι πανω απο 1000...

ΕΛΕΟΣ πια....:mad:

Κανονικα θα επρεπε να σου πει να κανεις τουλαχιστον αλλη μια χοριακη για να δει αν η εγκυμοσυνη εξελλισεται φυσιολογικα....

Χωρις να ειμαι γιατρος με την απλη μου λογικη τα λεω ολα αυτα.....

Δικιο δεν εχω βρε κοριτσια?

η εγω δεν παω καλα???:?::shock:

Link to comment
Share on other sites

kellypig συγγνωμη αλλα τον γιατρο σου δεν τον καταλαβαινω...:confused:

Κανονικα η χοριακη διπλασιαζεται καθε 2 μερες...

Οποτε την αλλη δευτερα θα ειναι γυρω στο 300...

ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ 300 ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ....

Για να δει κατι πρεπει η χοριακη να ειναι πανω απο 1000...

ΕΛΕΟΣ πια....:mad:

Κανονικα θα επρεπε να σου πει να κανεις τουλαχιστον αλλη μια χοριακη για να δει αν η εγκυμοσυνη εξελλισεται φυσιολογικα....

Χωρις να ειμαι γιατρος με την απλη μου λογικη τα λεω ολα αυτα.....

Δικιο δεν εχω βρε κοριτσια?

η εγω δεν παω καλα???:?::shock:

 

Συμφωνα απολυτα μαζι σου.Το ΄λογικο ειναι να κανει αλλη μια χοριακη τουλαχιστον μεχρι την αλλη Δευτερα να δει πως εξελισεται.Ευχομαι να ειναι ολα καλα!!!

i55Ip3?r=1285530151
Link to comment
Share on other sites

kellypig εγω λεω να μην αγχωνεσαι, εμενα ο γιατρος μου δε μου ζητησε ποτε χωριακη, με ειδε απευθειας τελη της 5ης εβδομαδας και ειδαμε ενα μικρο σακο με μια τελεια.

 

τον ειχα ρωτησει αν θελει χωριακη και μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει λογος γιατι θα μπω στη διαδικασια να μετραω και να αγχωνομαι. ο καθε γιατρος εχει το δικο του τροπο που δουλευει.

ηδη εκανες μια χωριακη και αγχωθηκες, ασε να πας στο γιατρο και βλεπεις, ετσι πιστευω εγω, τωρα αν θεωρεις οτι θα σου φυγει το αγχος αν κανεις την εξεταση, καντη για να ησυχασεις...

 

καλη εγκυμοσυνη!

OtE5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι,

αν κάτι δεν πάει καλά πιθανότατα θα το καταλάβεις. Για τις χοριακές έχουμε ακούσει τα απίστευτα. Κάτι ξέρει ο γιατρός σου. Εμπιστέψου τον. Δώδεκα χρόνια πάλευε να μάθει κάτι παραπάνω. Μην τρελαίνεσαι.

6Jmep3.png

 

8nxrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φίλη μου kellypig κι εγώ όταν έκανα το τεστ πριν σχεδόν ένα χρόνο είχα πάρει σαν αποτέλεσμα ένα 58! Και το είχα κάνει κι εγώ περίπου τις ίδιες μέρες.

Σαν τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων θα σου πω ότι παίζει και το ποσοστό λάθους του μηχανήματος που σου έκαναν την ανάλυση. Όλα τα μηχανήματα έχουν μια απόκλιση. Άρα το αποτέλεσμα σου μπορεί να είναι και 50 αλλά το μηχάνημα να έχει απόκλιση λάθους. Εργαστηριακά είναι το ίδιο πράγμα και μην αγχώνεσαι!! Να σκέφτεσαι θετικά κι όλα θα πάνε καλά!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kellypig εγω λεω να μην αγχωνεσαι, εμενα ο γιατρος μου δε μου ζητησε ποτε χωριακη, με ειδε απευθειας τελη της 5ης εβδομαδας και ειδαμε ενα μικρο σακο με μια τελεια.

 

τον ειχα ρωτησει αν θελει χωριακη και μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει λογος γιατι θα μπω στη διαδικασια να μετραω και να αγχωνομαι. ο καθε γιατρος εχει το δικο του τροπο που δουλευει.

ηδη εκανες μια χωριακη και αγχωθηκες, ασε να πας στο γιατρο και βλεπεις, ετσι πιστευω εγω, τωρα αν θεωρεις οτι θα σου φυγει το αγχος αν κανεις την εξεταση, καντη για να ησυχασεις...

 

καλη εγκυμοσυνη!

 

Συμφωνώ κι εγώ με την elmat 1. Κι εμένα ποτέ ο γιατρός μου δεν μου ζήτησε χοριακή, και είχα κι εγώ μια εγκυμοσύνη που παλινδρόμησε! Εγώ από μόνη μου έκανα την εξέταση αυτή, πιο πολύ σαν επιβεβαίωση του τεστ της εγκυμοσύνης. Ο γιατρός σίγουρα ξέρει καλύτερα. Κάνε υπομονή και αν πια έχεις τόσο άγχος που δεν μπορείς να το διαχειριστείς, κάνε την εξέταση να ηρεμήσεις. Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη:P

Qep5p3.pngrWtbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη εγκυμοσύνη, μετά από μία αποβολή, έκανα 2 φορές χοριακή. Στη δεύτερη δεν έκανα καμμία μόνο τεστ εγκυμοσύνης και πήγα στο πρώτο ραντεβού αν θυμάμαι καλά την 6η εβδομάδα που το μόνο που είδε ήταν σάκος και ότι ήταν ενδομήτρια εγκυμοσύνη και όχι εξωμήτρια. Είναι βασικό να το δει αυτό νωρίς γιατί έτσι προλαβαίνει τα χειρότερα. Το πιθανότερο είναι ότι δεν θα δει εμβρυικα στοιχεία αλλά θα δεί αν είναι ενδομήτρια. Καλή συνέχεια και..... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε κοριτσια δεν ειπα οτι ξερω και περισσοτερα απο γιατρο....

αλλα σιγουρα υπαρχουν και γιατροι που ειναι χασαπηδες....

εμενα μια φιλη μου εχασε το μωρο της εξαιτιας του γιατρου...

το γεννησε νεκρο..

ασ μην ειμαστε λοιπον τοσο αθωες

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ. ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΓΑΙΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 11 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ Η 2η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΣΤΙΣ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΑΝΕΒΗΚΕΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΖΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΑΓΧΩΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ. ΘΕΩΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΥΓΡΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΥΚΑ, ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1000 ΕΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΧΙ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη που επεμβαινω στο θεμα αλλα δεν ξερω πως να ξεκινησω αλλο!!

ειμαι η ιωαννα ειμαι 17 χρονων και λιγα βηματα πριν την απελπισια!!!

Στις 25 τ πρωηγουμενου μηνα ειχα την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη με προστασια φυσικα αλλα οχι απο την πρωτη στιγμη...δν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αλλα δεν ετρεξε αιμα και ουτε πονεσε πολυ..γ να μην κουραζω εχω μια βδομαδα περιπου καθυστεριση[πανω που η περιοδος μου ειχε σταθεροποιηθει] και δεν ξερω αν αυτο ειναι φυσιολογικο..επεισης εχω συχνες αναγουλες και εγω που εκλαιγα μονο απ τ νευρα τρ συγκηνουμαι με το παραμικρο..ακομα εχω υπνιλια και μια εντονη επιθυμια για γαλα κ οχι μονο[που επησεις δεν ξερω αν παιζουν καποιο ρολο]..

ξερετε μηπως τι απ αυτα μπορει να ειναι φυσιολογικο και τι πιθανοτητες εγκυμοσυνης υπαρχουν???:?:???::?:???::?:???:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνωμη που επεμβαινω στο θεμα αλλα δεν ξερω πως να ξεκινησω αλλο!!

ειμαι η ιωαννα ειμαι 17 χρονων και λιγα βηματα πριν την απελπισια!!!

Στις 25 τ πρωηγουμενου μηνα ειχα την πρωτη μου σεξουαλικη επαφη με προστασια φυσικα αλλα οχι απο την πρωτη στιγμη...δν ξερω αν παιζει καποιο ρολο αλλα δεν ετρεξε αιμα και ουτε πονεσε πολυ..γ να μην κουραζω εχω μια βδομαδα περιπου καθυστεριση[πανω που η περιοδος μου ειχε σταθεροποιηθει] και δεν ξερω αν αυτο ειναι φυσιολογικο..επεισης εχω συχνες αναγουλες και εγω που εκλαιγα μονο απ τ νευρα τρ συγκηνουμαι με το παραμικρο..ακομα εχω υπνιλια και μια εντονη επιθυμια για γαλα κ οχι μονο[που επησεις δεν ξερω αν παιζουν καποιο ρολο]..

ξερετε μηπως τι απ αυτα μπορει να ειναι φυσιολογικο και τι πιθανοτητες εγκυμοσυνης υπαρχουν???:?:???::?:???::?:???:

 

Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ από το φαρμακείο; Με μια βδομάδα καθυστέρηση αν είσαι έγκυος λογικά θα το δείξει ξεκάθαρα. Κάνε το το πρωί την πρώτη φορά που θα πας τουαλέτα για να είσαι σίγουρη. Όπως τα περιγράφεις είναι λίγο απίθανο να είσαι έγκυος, αλλά κάνε το τεστ να ξέρεις στα σίγουρα. Τέτοια συμπτώματα μπορεί να έχει οποιαδήποτε κοπέλα αγχώνεται για το θέμα.

6Jmep3.png

 

8nxrp3.png

Link to comment
Share on other sites

iwanna κατ αρχας μην αγχωνεσαι....

παντα υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης αλλα πιστευω οτι ειναι μικρη αν πηρες προφυλαξεις οπως λες.( δεν καταλαβα αυτο που ειπες οτι δεν πηρες απο την αρχη)περιπτωση για εγκυμοσυνη υπαρχει μονο αν ολοκληρωθηκε η επαφη χωρις προφυλαξεις.

εισαι ακομα μικρη για να εχεις σταθερο κυκλο.

εγω πιστευω οτι ειναι μια ανωμαλια του κυκλου σου.

θα ειχες και αλλα συμπτωματα οπως πρησμενο στηθος, συχνοουρια, πονακια...

Παρ'ολα αυτα αν δεις και συνεχιζεται η καθυστερηση πανω απο 10 μερες παρε να κανεις ενα τεστ για να εισαι σιγουρη.

εκτος και αν εχεις αγωνια και θες να το κανεις απο τωρα....

Link to comment
Share on other sites

για το πρησμενο στηθος δυστηχως δεν μπορω να καταλαβω διαφορα και οσο για τ πονακια ειναι σπανια και συνηθως το βραδυ..για την συχνοουρια δεν εχω παρατηρησει κατι..το κακο ειναι πως ενω αρχικα δεν πηγε καθολου το μυαλο μου με αγχωσε το αγορι μου..μπορει η καθυστερηση να οφειλεται δηλαδη σ'αυτο το αγχος??οσο για το τεστ θα περιμενω σιγουρα καμια βδομαδα ακομα τουλαχιστον..!

Link to comment
Share on other sites

chiiky_iwanna,

 

το προφυλακτικό πρέπει να μπαίνει από την αρχή της σεξουαλικής πράξης, γιατί εγκυμοσύνη επτυγχάνεται ακόμα και με τα προσπερματικά υγρά. Επίσης προστατεύεσαι και από σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα, που είναι πολύ επικίνδυνα και στις μέρες μας είναι σε έξαρση. Τώρα βέβαια, το θεωρώ απίθανο να έχεις μείνει έγκυος με την πρώτη φορά, θυμάμαι ότι στην ηλικία σου είχα κι εγώ μεγάλη καθυστέρηση από το άγχος μου και τελικά δεν ήταν τίποτα. Το πιο πιθανό είναι να μην έχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος σου. Χαλάρωσε και κάνε ένα τεστ με τα πρωινά ούρα για να σιγουρευτείς.

Link to comment
Share on other sites

πφφφ..σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις πληροφοριες..!!

ελπιζω οντως να ειναι η ασταθεια του κυκλου μου 'η το τρομερο μου αγχος..θα προσπαθησω να χαλαρωσω και σε λιγες μερες θα δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε κοριτσια δεν ειπα οτι ξερω και περισσοτερα απο γιατρο....

αλλα σιγουρα υπαρχουν και γιατροι που ειναι χασαπηδες....

εμενα μια φιλη μου εχασε το μωρο της εξαιτιας του γιατρου...

το γεννησε νεκρο..

ασ μην ειμαστε λοιπον τοσο αθωες

 

εχεις δικιο σε αυτο alejandra, εγω απλα το λεω για να μην αγχωνεται. οταν ξεκινησα να διαβαζω για τα συμπτωματα εγκυμοσυνης στο forum και πριν μεινω εγκυος εβλεπα κοπελες που εκαναν χοριακες και μετα εψαχναν απεγνωσμενα να δουν τις τιμες ή να τους πουνε οι αλλες κοπελες αν ειναι καλη η εξεταση και το γιατρο δεν τον επαιρναν τηλεφωνο να ρωτησουν.

 

αν την ησυχασει ας κανει μια 2η χοριακη και ας συζητησει με το γιατρο της μετα. εγω πιστευω παντως οτι αν κατι δεν μας ικανοποιει στις απαντησεις των γιατρων μας ή κατι νιωθουμε οτι δεν παει καλα και ο γιατρος επιμενει οτι ολα ειναι ενταξει, να περνουμε και μια 2η γνωμη αλλου γιατρου. δε χανουμε τιποτα.

OtE5p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ... ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..... ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.... ΦΙΛΑΚΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ... ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..... ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ.... ΦΙΛΑΚΙΑ!

 

 

πονακια, μουδιασματα, τραβηγματα, τσιμπηματα κτλ

μην ανησυχεις, μεγαλωνει η μητρα σου kelly.

εγω παιρνω ενα buscopan οταν με ενοχλει αρκετα, οπως μου εχει πει ο γιατρος μου δηλαδη.

αυτο που ξερω οτι δε θελει ο γιατρος ειναι κοψιματα και εντονοι πονοι σε στυλ 1ης μερας περιοδου.

 

οσον αφορα τα υγρα, εγω ειμαι με σερβιετακι σε καθημερινη βαση, δεν ειναι πολυ πηχτα(sorry για την περιγραφη),και ειναι αοσμα.

μου ειχε πει αν ποτε δω κομματια πολυ πηχτα ή με περιεργο χρωμα τοτε να τον παρω τηλεφωνο.

 

παρε 2-3 πακετα σερβιετακια, θα τα χρειαστεις!

 

με το καλο η επισκεψη για να δεις το μπεμπακι σου!!!

OtE5p3.png

Link to comment
Share on other sites

elmat ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!! ΟΧΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ! ΤΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ. ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ!ΩΡΑΙΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...