Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πολυκυστικες και προωρη εμμηνοπαυση μαζι??


Recommended Posts

κοριτσια ξερετε αν μπορει να συνυπαρχουν πολυκυστικες και προωρη εμμηνοπαυση?εγω εχω πολυκυστικες και πριν καιρο σε μια εξεταση η fsh μου ηταν 10 και αγχωθηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


H fsh είναι δυνατό να διαφέρει από μήνα σε μήνα....

 

ναι, αυτο μου το εχουν πει.απλα λέω για να εφτασε 10 λογικα καπου εκει γυρω θα κινειτε και τους αλλους μηνες.δλδ δε νομιζω να φτασει πχ το 4.ετσι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είναι έτσι( κι εγώ είχα αγχωθεί πολύ τότε)..!εμένα ήταν 9,60 και σε επαναληψη σε άλλο μήνα ήταν 6,και κάτι δεν θυμάμαι ακριβώς...αλλά επειδή το είχα ψάξει πιστεύω πως δεν χρειάζεται να ανυσηχείς απλά επανέλαβε αν θες κάποια στιγμή την εξέταση.. Ο γιατρός σου τι σου είπε? Προσπαθείτε για παιδάκι?

Link to comment
Share on other sites

δεν προσπαθω ακομα απλα μολις ειδε τις εξετασεις μου μια ξαδερφη μου που εχει προωρη εμμηνοπαυση φρικαρε και μου λεει εχεις υψηλη fsh να πας να το κοιταξεις και αν ειναι να καταψυξεις τα ωαρια σου κ κατι τετοια.και με αγχωσε.στις εξετασεις εριξε μια ματια ο γυναικολογος του ικα που μου τις εγραψε και μου ειπε ειναι καλες.βεβαια ειμαι σε αναζητηση ενδοκρινολογου ο οποιος ειναι αρμοδιος γιατι οι γυναικολογοι αν ειναι μεσα στις φυσιολογικες τιμες σου λενε ολα καλα.αχ μακαρι να μην εχω τετοιο προβλημα απο τα 25 μου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...