Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ΚΑΛΑ ΚΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΧΕΤΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΝΗΚΑΝ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ.ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ.ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΑΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΥΧΕ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΙΣΧΡΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!!!!!!!!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σοφη μου ένα από τα καλά που εμείς πήγαμε και το ψάξαμε λίγο είναι το euromedica, είναι σαν κλινική και έχει πολύ καλά μηχανήματα..πρέπει να σου πω πως κάνουν και μία ακόμα εξέταση μαζί με το σπερμοδιάγραμμα που γίνεται σχεδόν μόνο εκεί..επίσης η ανδρολόγος είναι πολύ καλή..α θες να σου στείλω σε pm τηλέφωνο και που είναι!!

φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Σοφη μου ένα από τα καλά που εμείς πήγαμε και το ψάξαμε λίγο είναι το euromedica, είναι σαν κλινική και έχει πολύ καλά μηχανήματα..πρέπει να σου πω πως κάνουν και μία ακόμα εξέταση μαζί με το σπερμοδιάγραμμα που γίνεται σχεδόν μόνο εκεί..επίσης η ανδρολόγος είναι πολύ καλή..α θες να σου στείλω σε pm τηλέφωνο και που είναι!!

φιλάκια!!

 

ΓΙΑ ΠΟΙΑ EUROMEDICA ΜΙΛΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ;ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ. :D:D:D :

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σου έχω γράψει και στο άλλο θέμα που άνοιξες. Λοιπόν σήμερα το απόγευμα θα κοιτάξω τις εξετάσεις που έχουμε κάνει εμείς και θα σου πω τι πρέπει να ψάξεις να έχει το κέντρο ή μάλλον ποια μέθοδο χρησιμοποιεί, θα δω και θα σου πω. Αν πάτε σε εξειδικευμένο κέντρο που ασχολείται μόνο με αυτό το θέμα θα πρέπει να έχει ωραίο χώρο για την λήψή.

Είναι τρεις και τους λατρεύω.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σου έχω γράψει και στο άλλο θέμα που άνοιξες. Λοιπόν σήμερα το απόγευμα θα κοιτάξω τις εξετάσεις που έχουμε κάνει εμείς και θα σου πω τι πρέπει να ψάξεις να έχει το κέντρο ή μάλλον ποια μέθοδο χρησιμοποιεί, θα δω και θα σου πω. Αν πάτε σε εξειδικευμένο κέντρο που ασχολείται μόνο με αυτό το θέμα θα πρέπει να έχει ωραίο χώρο για την λήψή.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ , ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΖΕΣΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΚΥΡΙΩΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ.

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

 

Lioula ΓΕΙΑ ΣΟΥ :D ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΕ ΡΜ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ;ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΩΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ Η ΠΕΡΙΟΧΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ :lol::lol:

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...