Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογο Ελενας ή Αρεταίειο


connee

Recommended Posts

Καλησπέρα σας θα ήθελα τη βοήθεια σας αναζητώ γυναικολόγο στα παραπάνω νοσοκομεία που να μην μου λεει κάθε μήνα έλα στα απογευματινά να δουμε τις εξετάσεις αίματος (δηλ 60€) και να είναι γενικώς οικονομικός και συζητήσιμος και υπερ του φυσιολογικού τοκετου.Ευχαρστώ!

CpRXp3.pngO4JWp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας θα ήθελα τη βοήθεια σας αναζητώ γυναικολόγο στα παραπάνω νοσοκομεία που να μην μου λεει κάθε μήνα έλα στα απογευματινά να δουμε τις εξετάσεις αίματος (δηλ 60?) και να είναι γενικώς οικονομικός και συζητήσιμος και υπερ του φυσιολογικού τοκετου.Ευχαρστώ!

 

γεια σου Connee..εγω εχω να σου προτεινω τον κ χασιακο που ειναι στο αρεταιειο ειναι ενας απο τους πιο καλους γυναικολογους και αν τον αναζητησεις στο φορουμ εχει και fun club..ειναι αρκετα οικονομικος και συζητησιμος και υπερ του φ.τ.εγω εκανα 18ωρες να γεννησω και εκει μου ελεγε υπομονη...απλα το μειονεκτημα ειναι οτι εχει πολυ δουλεια..τωρα οσο λες για τις επισκεψεις κανιε μονο στο ιατρειο του που ειναι εκτος του νοσοκομειου και πληρωνεις 40Ε την επισκεψη μαζι με υπερηχο δεν ξερω αν σε ενδιαφερει,παντως δεν σε καλει ασκοπα για να σου παρει τα λεφτα..οπως για παραδειγμα για να αναλυσει της εξετασεις εαν δεν εχεις ραντεβου τις στελνεις με φαξ και σε καλει η γραμματεας για να σου πει τα αποτελεσματα αν ειναι ολα φυσιολογικα..αν θελεις περρισοτερες πληροφοριες στειλε μου π.μ. ελπιζω να σε βοηθησα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα αν μπορείται να με βοηθήσετε στην αναζήτηση γυναικολόγου στο Έλενας ή Αρεταίειο όσο ποιο οικονομικό γίνετε διότι πρίν 20 μέρες εμεινε και ο συζηγος μου άνεργος και απο ότι καταλαβένετε το ταμείο ανεργείας δεν βοηθάει καθόλου την κατάσταση το οποίο θα ξεκινήσει και σε 1μιση μήνα.Σας ευχαριστώ!

CpRXp3.pngO4JWp3.png
Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι με το καλο το παιδακι σου!λογο της καταστασης που βρισκεσε τωρα σκεψου οτι τους γιατρους που ξεγεναν στα δημοσια νοσοκομεια τους εχουν καποιες γυναικες που τους πληρωνουν αρα ειναι ιδιοι ειτε τους δινεις λεφτα ειτε οχι εαν θελεις ακουσε με και μην φοβασε.ανοιξε μια καρτελα στο δημοσιο νοσοκ. που θελεις να γεννησης και οταν με το καλο σε πιασουν οι πονοι πανε στους γιατρους εφημεριας το τριτο μου παιδακι ετσι το γεννησα και με επιπλοκη(δισπραγια εμβρυου)οι γιατροι ηταν καταπληκτικοι και δεν τους εδωσα δραχμη και με προσεξαν υπερ του δεοντος...αντε με το καλο!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γέννησα στο Αρεταιειο σε εναν πολυ καλο γιατρο ο οποιος είναι υπερ του φυσιολογικου (και έτσι γέννησα, αλλα προς θεου δεν θα του επέτρεπα να με αφήσει να κοιλοπονάω για 18 ώρες) δεν πέρνει επίσκεψη αλλα συζητας για όλα μαζι στο τελος. Είναι πολύ καλος και ήταν μάζι μου σε όλη τη διάρκεια του τοκετου. Λέγεται ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ και έχει γραφείο στη Λ. Αλεξάνδρας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα θα ήθελα αν μπορείται να με βοηθήσετε στην αναζήτηση γυναικολόγου στο Έλενας ή Αρεταίειο όσο ποιο οικονομικό γίνετε διότι πρίν 20 μέρες εμεινε και ο συζηγος μου άνεργος και απο ότι καταλαβένετε το ταμείο ανεργείας δεν βοηθάει καθόλου την κατάσταση το οποίο θα ξεκινήσει και σε 1μιση μήνα.Σας ευχαριστώ!
Λυπαμαι που ηρθαν ετσι τα πραγματα για τον συζυγο σου ομως μην στεναχωριεσαι γιατι ο Θεος ειναι μεγαλος και δεν αφηνει κανεναν.Τωρα οσον αφορα τον γιατρο θα συμφωνησω κι εγω με την προλαλησασα μην φοβασαι να πας ετσι στην εφημερεια.Ολοι οι γιατροι των δημοσιων νοσοκομειων ειναι εξαιρετικα εμπειροι και νομιζω αξιζουν λιγο την εμπιστοσυνη μας.Δυστυχως αυτοι που γνωριζω εγω ειναι στο Αλεξανδρας.Με το καλο το μωρακι σου και μην σας παιρνει απο κατω.Υγεια πανω απ ολα!
Link to comment
Share on other sites

έμεινα πολύ ευχαριστημενη απ το γιατρό μου και το Έλενα, πήγαινα μόνο σε απογευματινά ραντεβού και μου έπαιρνε 30 ευρώ. φάνηκε πολύ καλός άνθρωπος και ευσυνείδητος, έκανα καισαρική λόγω του ότι είχα ήδη μία στο ενεργητικό μου. Καπελάκης λέγεται.

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι το σκεφτόμουν άλλα έχω διαβήτη τύπου 1 και κάνω 2-3 φορές την ημέρα ινσουλίνη και η διαβητολόγος μου είπε όπως και στο 1 παιδί ότι στις 38 εβδομάδες αν δεν έχουν σπάσει ακόμα τα νερά να νοσηλευτώ για πρόκληση τοκετού οπωσδήποτε.Αυτό δεν θα είναι πρόβλημα λέτε?

CpRXp3.pngO4JWp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα συμφωνισω γιατι δυστηχως πολλοι απο τους γιατρους του δημοσιου που εχουν κατα καιρους αναφερθει εδω ζητανε κανονικα λεφτα κι ας ειναι δημοσιο.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΑΠΟΓΕΜΑΤΙΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 40 ΕΥΡΩ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΑΝΤΑ..ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.Η ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙς ΣΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΤΩΝ 3 ΕΥΡΩ.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα θα ήθελα αν μπορείται να με βοηθήσετε στην αναζήτηση γυναικολόγου στο Έλενας ή Αρεταίειο όσο ποιο οικονομικό γίνετε διότι πρίν 20 μέρες εμεινε και ο συζηγος μου άνεργος και απο ότι καταλαβένετε το ταμείο ανεργείας δεν βοηθάει καθόλου την κατάσταση το οποίο θα ξεκινήσει και σε 1μιση μήνα.Σας ευχαριστώ!

 

Ο Χασιάκος στο Αρεταιειο...Τρομερος γιατρος και άνθρωπος..Εχει μονο πολυ κοσμο..

Link to comment
Share on other sites

στο ελενας ειναι ο κανακακης.πολυ καλος. η κουμπαρα μου και η ξαδερφη της ,παιδιατρος στο επαγγελμα ειχαν τον ιδιο.αλλα και η μητερα μου πριν απο λιγα χρονια εκανε ολικη αφαιρεση και την εγχειρισε ο κανακακης χωρις το παραμικρο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με λενε εφη κ ειμαι μολις 5 εβδομαδων...ειχα γυναικολογο απο ιδιωτικο αλλα αποφασισα να μη δωσω τοσα λεφτα αλλα να βρω εναν καλο γυναικολογο κ ας μου κοστισει αυτος παρα το ξενοδοχειο πολυτελειας οπως ειναι το ιασω...μου ανεφεραν για καποιον Μυλωνακη απο το Ελενα... γνωριζει κανεις κατι γι'αυτον...αν ναι παρακαλω απαντηστε μου γιατι ειμαι κατααγχωμενη...:?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημερα,ειμαι καινουρια στην παρεα σας,μολις την περασμενη εβδομαδα βιωσα μια παλληνδρομη στην 6η εβδομαδα και με παρακολουθει ιδιωτικος γιατρος απο Ιασω.Θα ηθελα να τον αλλαξω αμεσα με γιατρο απο το Ελενα και θα ηθελα τη βοηθεια σας αν γνωριζετε πληροφοριες για τους γυναικολογους Γαζη , Γιαλελη .Καθε βοηθεια σας θα ειναι πολυτιμη,ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
έμεινα πολύ ευχαριστημενη απ το γιατρό μου και το Έλενα, πήγαινα μόνο σε απογευματινά ραντεβού και μου έπαιρνε 30 ευρώ. φάνηκε πολύ καλός άνθρωπος και ευσυνείδητος, έκανα καισαρική λόγω του ότι είχα ήδη μία στο ενεργητικό μου. Καπελάκης λέγεται.

 

 

Προσωπικά τον Καπελάκη δεν τον συστήνω εκτός αν πρόκειται να κάνεις καισαρική. Εκεί είναι το No 1!!!

 

FGBKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια καλησπέρα, είμαι και εγώ καινούργια στο φορουμ... 6 εβδομάδων μάλλον! ψάχνω για γυναικολόγο στο Ελενα. θέλω να είναι υπερ του φτ, συζητήσιμος, ανθρώπινος και οχι κλέφτης...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα κοριτσια. Θα ηθελα να ρωτησω για τον γυναικολογο Σταθη Τσουκαλο στο Ελενα. Αυριο θα κανω την β' επιπεδου και την Παρασκευη εχω ραντεβου μαζι του και θα ηθελα αν μπορει καποια κοπελα να μου πει κατι παραπανω γιατι εχω αγχωθει, ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...