Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βαφτιση μικρης μπουμπούς.Ιδέες για στολισμό χώρου δεξίωσης


ngeo23

Recommended Posts

γεια σε όλους. ονομάζομαι ναταλία και σε 2 βδομάδες βαφτίζουμε τη μπουμπού μας, θα την πούμε Κατερίνα. Έχω αναλάβει τα πάντα και τα χω φτύσει. και αυτό για να μειώσουμε όσο γίνεται τα έξοδα. έχω κάνει τις προσκλήσεις, θα κάνω κολυμπήθρα, στολισμό ταβέρνας, μπαλόνια, γλυκά για τη δεξίωση. και όλα αυτά στον πολύ λίγο ελεύθερο χρόνο...με καταλαβαίνετε!

έχετε να μου προτείνετε κατι για το στολισμό των τραπεζιών στην ταβέρνα;σκέφτομαι γλάστρα με χρωματιστα λουλούδια, φουξ, ροζ, κάτω γάζα ή τούλι και κανένα μπαλόνι.Εχετε να πείτε κατι που να είναι απλό και οικονομικό γιατί δεν προλαβαίνω να κάνω πολλά πολλά;;;

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτο με τα κουβαδακια και τα γλυφιτζουρια το σκεφτομαι κι εγω.

Επισης κάπου εδω μεσα είχα διαβασει για κάποια κουκλα, νεραϊδα ή κάτι τέτοιο που θα ειναι πάνω στο τραπέζι με το νουμερο του τραπεζιου.

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα κουβαδακια και τα γλυφιτζουρια το σκεφτομαι κι εγω.

Επισης κάπου εδω μεσα είχα διαβασει για κάποια κουκλα, νεραϊδα ή κάτι τέτοιο που θα ειναι πάνω στο τραπέζι με το νουμερο του τραπεζιου.

 

ΔΕΣ ΕΔΩ......

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=6381&postdays=0&postorder=asc&start=90

Link to comment
Share on other sites

και εγω εκανα κατι πολυ απλο

κουβαδακια απο jumbo ,ενα ρανερ στο τραπεζι για χρωμα, αναλογο χαρτακι μεσα στο κουβαδακι για περισσοτερο χρωμα, μπολικες καραμελες απο lidl, και σε καθε κουβαδακι εβαλα 2 στικακια οπου στερεωσα μικρα μπαλονακια. Γυρω στο κουβαδακι εριξa smarties. εγιναν αναρπαστα, πηρα καινουργια για να δωσω και στις νονες. Κοστος γυρω στα 60 ευρω για 12 τραπεζια.

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστώ πολύ για τις ιδέες σας! τρέχω και δεν φτάνω. πολύ δύσκολο να τα κάνεις όλα αυτά μόνη σου και να έχεις όλη μέρα ένα παιδί να ταίσεις κτλ...τα ξέρετε.anyway, θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

και εγω εκανα κατι πολυ απλο

κουβαδακια απο jumbo ,ενα ρανερ στο τραπεζι για χρωμα, αναλογο χαρτακι μεσα στο κουβαδακι για περισσοτερο χρωμα, μπολικες καραμελες απο lidl, και σε καθε κουβαδακι εβαλα 2 στικακια οπου στερεωσα μικρα μπαλονακια. Γυρω στο κουβαδακι εριξa smarties. εγιναν αναρπαστα, πηρα καινουργια για να δωσω και στις νονες. Κοστος γυρω στα 60 ευρω για 12 τραπεζια.

 

να σε ρωτήσω, πόσο κάνουν τα κουβαδάκια απο τζαμπο;;;

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...