Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΠΛΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ


Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα. Ψαχνω για καποιο επιπλο υπολογιστη για να το τοποθετησω στο σαλονι και να ελευθερωσω το παιδικο δωματιο. Θα ηθελα τις ιδεες σας. Ξερετε τωρα για το σαλονι θα ηθελα κατι οχι και τοσο προχειρο και να εχει συρταρια και ντουλαπια να μην φαινονται τιποτα πανω στο επιπλο εκτος απο τον Η/Υ. Το γραφειο δεν με συμφερει και τοσο γιατι ειναι περιορισμενος ο χωρος που θα το βαλω. Μια ερωτηση που καναμε σε επιπλοποιο για καποιο ''γραφειο'' με συρταρια και ντουλαπια μας ειπε περιπου 1.000 Ευρω. Του αντρα μου το ηρθε καπως. Εγω πιστευω οτι δεν ειναι πολλα γιατι ζητησαμε αρκετα πραγματα οπως ντουλαπια με τζαμι και αμμοβολη κτλ. Εχετε καμμια ιδεα? Εσεις που εχετε τους Η/Υ?

Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν αναφερεις το στιλ επιπλωσης του σπιτιου σου. Εμεις καποια στιγμη θελαμε να ενα γραφειο για το καθιστικο, και μια πολυ ωραια ιδεα ειναι κατι σε "σεκρετερ" αυτα που φερνουν λιγο εποχης, σε γαλλικες ταινιες..., αν ομως το σπιτι σας ειναι πολυ μοντερνο δεν ταιριαζει. Επίσης ειδα καποια γραφεια, σαν αυτα που περιγραφεις, στο ΙΚΕΑ και πολυ πιο οικονομικα βεβαια.Τελικα δεν αγορασαμε γραφειο, αλλα λαπτοπ το οποιο το εχουμε στο τραπεζι της κουζινας που ειναι μεγαλο. Καλες αγορες!!

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω ειχα ενα θεμα με τον υπολογιστη και τελικα ως προχειρη και φθηνη λυση τον εβαλα στην κρεβατοκαμαρα σε ενα απλο και μικρο επιπλο Η/Υ.Δεν εχω τρελαθει με την ιδεα βεβαια οποτε θα παρακολουθω το θεμα μηπως μου ταιριαζει και μενα καμια λυση.Το σπιτι σου τι επιπλωση εχει? 1000 ? αρκετα μου φανηκαν κι εμενα,ο,τι και να του ζητησατε ποσο μεγαλο θα ειναι πια αυτο το επιπλο?

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το σπιτι μου εχει ενα συνθετο απο τη μια μερα και απο την αλλη εχει μια συνθεση με ραφια, και απο κατω ειναι η τηλεοραση. Δεν ειμαι και καλη στις περιγραφες. Τελος παντων το σπιτι δεν ειναι κλασικο, ειναι πιο πολυ προς το μοντερνο. Εμας δεν μας παιρνει πουθενα αλλου στο σπιτι να το βαλουμε εκτος απο μια γωνια ελευθερη στο σαλονι. Εχω βρει πολλα επιπλα Η/Υ στο ιντερνετ αλλα ειναι ολα ανοιχτα. Επειδη θα ειναι στο σαλονι θελω να εχει συρταρια και καποιο ντουλαπι να ειναι ολα τα πραγματα εκει μεσα. και να φαινεται μονο ο Η/Υ.

Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δες στη Νεοσετ εχει τετοιου ειδους ντουλαπια... δηλαδη εγω πηρα απο εκει ενα που εχει με ρολ τοπ και το βολευτηκα πολυ. Ελπίζω να σου κανει. Κοστίζει κανενα 300αρι περιπου αν θυμαμαι καλα.

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

anastasia76 Σευχαριστω πολυ για το μηνυμα σου. Το συγκεκριμενο επιπλο το εχω δει και μου αρεσε πολυ. Απλα ψαχνω και για μια λυση με ντουλαπι και συρταρια να κρυψω διαφορα πραγματα (π.χ. χαρτι εκτυπωτη, αδεια cd, dvd, κτλ) γιαυτο αλλωστε μας ζητησε και τοσα πολλα ο επιπλοποιος γιατι θα μας εφτιαχνε συρταριερα με ροδακια κτλ.

Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...