Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΤΙ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΜΩΝ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΤΗς ΑΘΗΝΑΣ;


efi75

Recommended Posts

ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΜΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.

 

ΑΠΟΡΩ, ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΓΓΙΞΕ;;;

 

ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΑ;

 

αν καποια κοπέλα εχει γεννησει τελευταια ας γραψει τι πλήρωσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΜΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.

 

ΑΠΟΡΩ, ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΓΓΙΞΕ;;;

 

ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΑ;

 

αν καποια κοπέλα εχει γεννησει τελευταια ας γραψει τι πλήρωσε...

καλημερα κοπελα μου και με το καλο !! πριν λιγες μερες μου εδωσε τις τιμες απο ολες τις κλινικες ο γιατρος μου.... εκτος διαβαλκανικου οι αλλες ολες εχουν μειωσεις !!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα τα λετε!!!Γενναω την ζουζουνα μου συν Θεο τελη Σεπτεμβρη και δεν εχω διαβασει τιποτα για μειωσεις εδω.Στη Θεσσαλονικη δηλαδη ειμαστε ολοι πλουσιοι και μας τρεχουν απο τα μπατζακια???

 

zounzoun οταν λες μειωσεις για τι πτωση τιμων μιλαμε δηλαδη???

 

Γενικη κλινικη που με ενδιαφερει μπορεις να γραψεις τιμες???:roll::roll:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα τα λετε!!!Γενναω την ζουζουνα μου συν Θεο τελη Σεπτεμβρη και δεν εχω διαβασει τιποτα για μειωσεις εδω.Στη Θεσσαλονικη δηλαδη ειμαστε ολοι πλουσιοι και μας τρεχουν απο τα μπατζακια???

 

zounzoun οταν λες μειωσεις για τι πτωση τιμων μιλαμε δηλαδη???

 

Γενικη κλινικη που με ενδιαφερει μπορεις να γραψεις τιμες???:roll::roll:

θα προσπαθησω να τα περασω αναλυτικα το απογευμα.... εχω και απο τη Γενικη κλινικη αλλα δεν τα θυμαμαι απ'εξω...... θυμαμαι μονο του Αγ.Λουκα οπου το μονοκλινο με φυσιολογικο τοκετο 3μερες ειναι 1100-1200 !!!! θα σας τα δωσω αργοτερα αναλυτικα !! σε καποιες εγιναν σημαντικες μειωσεις !! καιρος ηταν !!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια μου γιατι αγχωνεστε?Πηγαινετε να γεννησετε στην ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ (πρωην Γαληνο) και θα δωσετε 900 ευρω πανω κατω.Κι αμα παρετε το προγραμμα των 48 ωρων παραμονης στην κλινικη θα δωσετε 630 ευρω.Και αν σας πει ο γιατρος σας οτι δεν ξεγενναει εκει, να του πειτε οτι μπορει να σας ξεγεννησει οπου εσεις επιλεξετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια μου γιατι αγχωνεστε?Πηγαινετε να γεννησετε στην ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ (πρωην Γαληνο) και θα δωσετε 900 ευρω πανω κατω.Κι αμα παρετε το προγραμμα των 48 ωρων παραμονης στην κλινικη θα δωσετε 630 ευρω.Και αν σας πει ο γιατρος σας οτι δεν ξεγενναει εκει, να του πειτε οτι μπορει να σας ξεγεννησει οπου εσεις επιλεξετε!

 

καλη μου Σοφια πρωτον ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και πολυ δυσκολη μαλιστα μετα απο δυο αποβολες και λογω καποιων καταστασεων θα παω με καισαρικη κατα 90% οποτε σιγουρα δεν θα προτιμησω την Βιοκλινικη

στο τριτο ισως και να το κανω:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να τα περασω αναλυτικα το απογευμα.... εχω και απο τη Γενικη κλινικη αλλα δεν τα θυμαμαι απ'εξω...... θυμαμαι μονο του Αγ.Λουκα οπου το μονοκλινο με φυσιολογικο τοκετο 3μερες ειναι 1100-1200 !!!! θα σας τα δωσω αργοτερα αναλυτικα !! σε καποιες εγιναν σημαντικες μειωσεις !! καιρος ηταν !!

 

περιμενουμε με αγωνια!!!!ευχαριστουμε zounzoun!!!!:P:p:p

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

καλη μου Σοφια πρωτον ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη και πολυ δυσκολη μαλιστα μετα απο δυο αποβολες και λογω καποιων καταστασεων θα παω με καισαρικη κατα 90% οποτε σιγουρα δεν θα προτιμησω την Βιοκλινικη

στο τριτο ισως και να το κανω:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Γιατι να μην την προτιμησεις?Που υστερει?Αλλωστε υπαρχει πλεον και προγραμμα λιγων ημερων για καισαρικη!Και φυσικα οι πεντε μερες που εχουν ολα τα μαιευτηρια και που θα κοστισει λιγοτερο απο τα υπολοιπα της Θεσσαλονικης.

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια γεννησα το πρωτο στο παπαγεωργιου οπου και δουλευα και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη κυριως απο τον αναισθησιολογο και τωρα εκανα ερευνα για τιμες και για συνθηκες και σιγουρα παω για βιοκλινικη και αν ολα πανε καλα για το πακετο των 2 ημερων (650 ευρω)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς και εγω για καισαρική παω λογω προηγουμενης και ο γιατρος μου ειναι διαβαλκανικο και γεννεσις. Περιμενω με αγωνια τον καταλογο με τις τιμες. Με το καλο σε ολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλό κορίτσια σε όλες σας τα μωράκια σας γερά!

 

Όταν μπορέσεις zounzoun βάλε μας τις τιμές. Καλό είναι να ενημερωνόμαστε!

[URL="http://ticker.7910.org/eng"][/URL][URL="http://ticker.7910.org/eng"][IMG]http://ticker.7910.org/an1cCDC0g410010MzU4NzIzZGp8NDMyOTdkYXxvdXIgcHJlY2lvdXMgR2VvcmdpYSBpcw.gif[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...