Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδοτοποι στην ανατολικη θεσ/νικη.


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ttp://www.e-kalamaria.gr/modules.php?name=epakat&op=ViewCatg&id_catg=77

Ψαξα εδω εχει παιδοτοπους για την Καλαμαρια.Αν δεν σου ανοιγει απευθειας η ιστοσελιδα κανε αντιγραφη & μετα επικολληση.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ, ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ.

 

ξέρω 2 πολύ καλούς και δοκιμασμένους παιδότοπους.Ο ένας λέγεται "ΦΑΝΤΑΣΙΑ" και είναι στην Κρήνη λίγο πιο πάνω από την PIZZA HUT και ο άλλος λέγεται "Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ" και είναι στην Αρετσού στον δρόμο που είναι όλες οι καφετέριες (βλ. Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ)Εαν θέλεις περισσοτερες πληροφορίες πες μου

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

εμείς πηγαίνουμε στο ''Κοκολίμπο'', ακριβώς μπροστά στην Πλατεία Υδρας. Ειμαστε πολύ ευχαριστημένοι, ηδη έχει μισό χρονο σχεδον που πηγαίνουμε και ειναι πλέον σαν το δευτερο σπίτι μας!!!Απο όλους τους παιδότοπους πυ έχω πάει ειναι ο μοναδικός που έχει τοσες πολλές κοπέλεςπου προσέχουν τα παιδια, ειναι πολύ καλός!!στον συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Πριν λίγο το ανέφερα και σε άλλο τοπικ αλλά ας το βάλω και εδώ ελπίζω να σας βοηθήσει αν και είναι στον εύοσμο...λοιπον υπάρχει ταβέρνα που στον πάνω όροφο λειτουργεί παιδότοπος με κοπέλες που προσέχουν τα ζουζούνια! ο παιδότοπος είναι δωρεάν,δλδ δεν πληρώνεις κάτι συν...εσύ τρως κάτω με την ησυχία σου και το παιδί σου πάνω την περνάει ζάχαρη..! να αναφέρω πως στον παιδότοπο μπαίνει ότι περπατάει :P...δεν ξέρω αν πρέπει να αναφέρω το μαγαζί,για αυτό όποιες θέλετε πληροφορίες για το σημείο του μαγαζιού κλπ ας μου πείτε να σας στείλω πμ!παλιά στον παιδότοπο δούλευε η αδερφή μου και σας λέω από πρώτο χέρι πως αξίζει να πάτε,ειδικά αν βγαίνετε μεγάλες παρέες που έχουν και αυτοί παιδάκια..!

1.png

 

Όταν ο ήλιος θα πάψει να ανατέλλει, ίσως τότε να πάψω να σου λέω σ΄αγαπώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...