Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γουτού Γουπατού ή Ρόουζμαρί; (Παγκράτι-Μετς)


Recommended Posts

Μετά τις συναντήσεις μου με τις ιδιοκτήτριες των δύο παιδικών σταθμών, αισθάνομαι περισσότερο μπερδεμένη, παρά ξεκάθαρισμένη ;)... Μου άρεσαν και οι δύο πολύ. Για τον Ρόουζμαρι διάβασα ό,τι έχει γραφτεί στο φόρουμ, για τον Γουτού Γουπατού όμως δεν έχει γράψει κανείς ως τώρα.. .Υπάρχει εμπειρια; Ο γιος μου θα ξεκινήσει τον Ιανουάριο, λίγο πριν κλείσει τα δυο. Οποιαδήποτε γνώμη ευπρόσδεκτη! Να σημειώσω ότι στον Γουτού Γουπατού ήταν μαγκωμένος, γιατί η συνάντηση έγινε στο γραφείο της ιδιοκτήτριας όπου δεν υπήρχαν άλλα παιδάκια (κι αυτός είναι και ο προβληματισμός μου, ότι δεν καθήσαμε στην τάξη να δούμε τι κάνουν), ενώ στον Ρόουζμαρι λύθηκε αμέσως και συμμετείχε στο παιχνίδι και το χορό. Επίσης συμπάθησε πολύ την ιδιοκτήτρια του Ρόουζμαρι στο Παγκράτι - αλλά είναι κριτήριο αυτό για να επιλέξω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ έστελνα την κόρη μου για δύο χρόνια στη Ρόουζμαρι και μόνο καλά λόγια έχω να πω! Η ατμόσφαιρα είναι πολύ φιλική, μπορείς να μιλήσεις με τη Φιλιώ (την ιδιοκτήτρια) για ό,τι και να σε απασχολεί, το παιδί σου θα μάθει πολλά πράγματα και κυρίως, όλα γίνονται σε μία πολύ ανθρώπινη και ευαίσθητη ατμόσφαιρα! Είναι ένας παιδικός σταθμός που τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...