Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΗ ΕΜΒΡΥΟΥ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυούλες. Κορίτσια έχω μια απορία, είμαι στην 28η εβδομάδα και χθες στο καθιερωμένο ραντεβού με την γυναικολόγο, είδαμε ότι ο μικρός είναι σε ισχιακή προβολή, ενδεικτικά να πω ότι συνολικά σε όλες τις επισκέψεις ήταν έτσι εκτός από μια φορά. Τα δικά σας μωράκια, σε τι θέση βρίσκονται. Επίσης ξέρετε μέχρι πότε είναι το περιθώριο να γυρίσει; Φιλάκια σε όλες.

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mammablue μου νομίζω πως έχουμε μία εβδομάδα διαφορά...

ο γιόκας μου σε κάθε επίσκεψη που πηγαίνω είναι με τα πόδια κάτω και το κεφαλάκι του το έχει προς το στήθος μου.

Έτσι ήταν και πριν μία εβδομάδα που πήγα για υπέρηχο.

Από ό,τι είπαν κάποια κορίτσια εδώ μπορεί ακόμη και μέχρι την τελευταία στιγμή να γυρίσει.

Αν και νομίζω πως καλό θα ήταν γύρω στην 32η εβδομάδα να πάρει σιγά σιγά την σωστή θέση!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

ε ναι ρε γμτ...δεν θέλω με τίποτε να κάνω καισαρική. Βέβαια ας μην το κακομελετάω από τώρα... :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

XA XA XA ...αντε να δούμε...

ο γιατρός σου τί σου είπε; Μέχρι πότε έχει περιθώρια ακόμη να γυρίσει ή δεν το συζητήσατε;

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε ότι έχω ακόμη περιθώρια. Μέχρι 34ε-36ε.Άντε να δούμε, τι θα αποφασίσει ο επαναστάτης. Sardelaki να κανονίσουμε να βρεθούμε αφού είμαστε και κοντά κοντά

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mummyblue,μπες στο topic "Οταν το μωρο ερχεται αναποδα" να διαβασεις την δικη μου περιπτωση.Το μωρο μου ηταν ισχιακο ως την 38η εβδομαδα και γυρισε μια μερα πριν την προγραμματισμενη καισαρικη. :wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

το δικό μας στις δύο τελευταίες μηνιαίες επισκέψεις είναι..μπρούμυτα!

Οριζόντια γιατί είναι μικρό κι έχει χώρο ακόμα,αλλά μπρούμυτα,δηλαδή κοιτάει προς τα μέσα.Μα τι το ενδιαφέρον βρίσκει?? :roll::roll::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

το δικό μας στις δύο τελευταίες μηνιαίες επισκέψεις είναι..μπρούμυτα!

Οριζόντια γιατί είναι μικρό κι έχει χώρο ακόμα,αλλά μπρούμυτα,δηλαδή κοιτάει προς τα μέσα.Μα τι το ενδιαφέρον βρίσκει?? :roll::roll::lol::lol::lol:

 

Έτσι ήταν κι εμένα στην τελευταία επίσκεψη. Πότε θα γυρίσει κάθετα βρε κορίτσια?

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου είπε ότι έχω ακόμη περιθώρια. Μέχρι 34ε-36ε.Άντε να δούμε, τι θα αποφασίσει ο επαναστάτης. Sardelaki να κανονίσουμε να βρεθούμε αφού είμαστε και κοντά κοντά

 

E, αφού έχουμε ακόμη μέχρι 36η εβδομάδα περίπου ελπίδες καλά είμαστε χα χα χα! Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...

τώρα τι θα αποφασίσουν οι επαναστάτες μας να κάνουνε είναι καθαρά δικό τους θέμα :wink: από τώρα του κεφαλιού τους κάνουνε :lol:

 

Άντε κοπέλα μου να βρεθούμε...βεβαίως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα η δικιά μου πριν κάνα μήνα ήταν ήδη γυρισμένη με το κεφάλι κάτω, αλλά είναι νωρίς λέει ακόμα και μπορεί να αλλάξει θέση πολλές φορές ακόμα.

Έτσι τουλάχιστον μου είπε η μαία στην πρώτη μας συνάντηση όταν της είπα για την θέση του μωρού...

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. :lol:

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...