Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποτελεσματα Β επιπεδου!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!

Ειμαι στον εκτο μηνα της εγκυμοσυνης μου κ μετα απο την εξεταση Β επιπεδου βρεθηκε στο μωρο μου μια κυστη χοροειδους πλεγματος 7x7!

Ο γιατρος μου ειπε οτι συμβαινει κ πως θα απορροφηθει με τον καιρο!

Θα παω σε 2 εβδομαδες να το ξαναδουμε!

Εχει καμια αλλη κοπελα αναλογη εμπειρια??Ειμαι πολυ αγχωμενη!!

Βοηθειστε με!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!!!

Ειμαι στον εκτο μηνα της εγκυμοσυνης μου κ μετα απο την εξεταση Β επιπεδου βρεθηκε στο μωρο μου μια κυστη χοροειδους πλεγματος 7x7!

Ο γιατρος μου ειπε οτι συμβαινει κ πως θα απορροφηθει με τον καιρο!

Θα παω σε 2 εβδομαδες να το ξαναδουμε!

Εχει καμια αλλη κοπελα αναλογη εμπειρια??Ειμαι πολυ αγχωμενη!!

Βοηθειστε με!!!!

Φωτεινή δεν γνωρίζω κάτι σχετικά με αυτό που σε απασχολεί αλλά αφού ο γιατρός σε διαβεβαίωσε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς για τίποτα....Όλα θα πάνε καλά...Καλή συνέχεια!

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ 3 CM ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ???ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΛΠΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!ΕΧΩ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Ειμαι στον εκτο μηνα της εγκυμοσυνης μου κ μετα απο την εξεταση Β επιπεδου βρεθηκε στο μωρο μου μια κυστη χοροειδους πλεγματος 7x7!

Ο γιατρος μου ειπε οτι συμβαινει κ πως θα απορροφηθει με τον καιρο!

Θα παω σε 2 εβδομαδες να το ξαναδουμε!

Εχει καμια αλλη κοπελα αναλογη εμπειρια??Ειμαι πολυ αγχωμενη!!

Βοηθειστε με!!!!

καλησπερα! θελω να ρωτησω, την εξεταση β' επιπεδου την παιρνεις εκεινη την ωρα η' περιμενεις 2-3 μερες; ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:cool:

καλησπερα! θελω να ρωτησω, την εξεταση β' επιπεδου την παιρνεις εκεινη την ωρα η' περιμενεις 2-3 μερες; ευχαριστω:)

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου!!!!Αμέσως την παίρνεις τη β΄επιπέδου.Δεν έχει αιμοληψία.Είναι μόνο ένας υπέρηχος αλλά πραγματικά απολαυστικός........

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

:cool:

Καλησπέρα και με το καλό το μωράκι σου!!!!Αμέσως την παίρνεις τη β΄επιπέδου.Δεν έχει αιμοληψία.Είναι μόνο ένας υπέρηχος αλλά πραγματικά απολαυστικός........

ευχαριστω! ειναι το πρωτο και μου φαινονται ολα βουνο:confused:. μηπως ξερει καμια για τον σταθη τσουκαλο, γυναικολογο στο ελενα; ο δικος μου ειναι στο ιασω αλλα αποφασισα να παω σε δημοσιο λογω χρηματων. ελπιζω να εκανα καλα:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...