Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ - ΚΕΝΤΡΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ;

 

:oops: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ ΤΗ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΕΙΧΑΝ CATERING ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΒΡΩΜΑ ΣΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ.ΔΕΝ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΑ ΠΑΛΕΤΑ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΗΤΕΥΕΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΙΛΕΝΑ ΚΟΛΕΛΗ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ :D ΟΠΩΣ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ :idea::cool:

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ;

 

Ηταν ο 1ος παιδικος που πηγα να δω (το βρεφικο τμημα).

Βρωμουσε ολος ο χωρος, μαθαιναν τα παιδια να περπατανε σε χωρο χωρις μια μοκετα εστω. Ειχαν κουνιες στους τοιχους :shock::shock: (σαν κλουβια ηταν και ειχαν και λουκετακι για την ασφαλεια των παιδιων και καλα (για εξοικονομηση χωρου ηταν) . Ειχα φυγει τρεχοντας θυμαμαι (αυτα το 2005)

 

Πετρουπολη υπεροχος ειναι ο 6ος Δημοτικος παιδικος σταθμος (υποστηριζω φανατικα πλεον Δημοτικους και οχι ιδιωτικους) στην Σκουφα 62 & Μυστρα .Πιο πανω απο την Παναγιτσα (Κηπουπολη θα ελεγα ειναι ). Τελεια ατομα μεσα με πολυ αγαπη για τα παιδια. Παει παιδι φιλης μου και το ειχαν αγκαλια συνεχεια.

 

Ιδιωτικους εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την Μιλενα κολελη νομιζω ετσι ειναι το ονομα. Ειναι πισω απο την Εθνικη του Ιλιου. Χωρις προσωπικη πειρα απλα απο γνωστη γνωστης (ηταν πληρη οταν ειχα παει εγω )

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΝΩ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ. ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΝ ΑΡΓΙΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ.

Ρ2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
:oops: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ ΤΗ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΕΙΧΑΝ CATERING ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΒΡΩΜΑ ΣΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ.ΔΕΝ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΑ ΠΑΛΕΤΑ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΗΤΕΥΕΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΙΛΕΝΑ ΚΟΛΕΛΗ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΠΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ :D ΟΠΩΣ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ :idea::cool:

ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ 15 ΜΗΝΩΝ ΣΤΗΝ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ, 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.1-ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ CATERING ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΑΝ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.2-ΟΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΕΣ.ΤΑ ΛΕΩ ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΤΟ ΠΡΩΪ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΜΟΥ ΜΟΥΤΡΩΝΕ.3- ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΕΧΤΡΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΩΝ. ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ ΑΠΛΩΣ ΛΕΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Π.Χ ΠΟΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ. ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΟΧΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΜΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ,ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΒΡΩΜΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΗΓΕΝΑ.ΕΠΙΔΗ ΤΟΝ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ.Π.Χ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΟΙ ΜΟΚΕΤΑ ΠΛΥΘΗΚΕ 3 ΦΟΡΕΣ, ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΕΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.(ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΙΣ 5:30. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

εμενα πηγαινε η αδελφη μου στην ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ πριν πολλαααααααααααααα χρονια ομως .....και ειμασταν πααααααααααααααααρα πολυ ευχαριστημενοι ....ητανε απιστευτο σχολειο και οι δασκαλες απιστευτες και η ιδιοκτητρια......για να σας δωσω να καταλαβετε η αδελφη μου πριν παει σχολειο ουτε καν μιλαγε δεν ελεγε τιποτα μα τιποτα και μεσα σε μια εβδομαδα που ειχε παει σχολειο αρχισε και μιλαγε....

τωρα δεν ξερω τι παιζει με την ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ αλλα πριν χρονια ητανε το καλυτερο νηπιαγωγειο της πετρουπολης

line_line_typew12_beg_d_typew11_time_1195880400_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...