Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

για το καφε.


Recommended Posts

δεν μπορω να απαντησω στο καφε.μου λεει να κανω ενεργοποιηση στο μαιλ μου αλλα ειναι απο παλια δεν θυμαμαι πιο μαιλ ειναι.και δεν θυμαμαι τιποτα απο οσα ζηταει.υπαρχει λυση,ευχαριστω.

Njq1p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κ εγω μια απο τα ιδια !ενω θυμαμαι κ πληκτρολογω σωστα τα στοιχεια ,παω να απαντησω σε καποιο θεμα κ μου λεει να κανω ενεργοποιηση εντομεταξυ ομως δεν μου εχει ερθει κανενα μηνυμα στο μαιλ μου για ενεργοποιηση!

ttd6a24.aspx
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ερωτηση:

 

 

Μπορουμε να μεταφερουμε καποια θεματα απο ενοτητες του parents.gr στο parentscafe.gr ετσι ωστε να συνεχισουμε εκει την κουβεντα μας?

Μερικα θέματα ηταν ιδιαιτερα σημαντικα γιαμας και ειναι κριμα να χαθουν οι συζητησεις μας καθως και τα μελη που συμετειχαμε σε αυτα.

 

Ευχαριστω!!!

Dum spiro spero!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Υπενθύμιση :

 

εαν ΔΕΝ έχετε δημιουργήσει ή ενεργοποιήσει τον λογαριασμό χρήστη σας στο parentscafe

ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε σε κάποιο θέμα ή και

να δημοσιεύσετε ένα νέο θέμα ή και

να στείλετε κάποιο πμ !

 

Για να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας :

 

Εαν εχετε λογαριασμό χρήστη στο parents gr

διαβάστε εδω :

 

Εάν έχετε λογαριασμό χρήστη στο Parents.gr, με ημ/νία εγγραφής ΠΡΙΝ τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2009: Για να ενεργοποιήσετε το λογαριασμό χρήστη σας, στείλτε email (απο το email που ΕΙΝΑΙ συνδεδεμένο με τον λογαριασμό χρήστη σας στο parents.gr )

στο administrator(at)parents.gr με το εξής μήνυμα:

"Έχω στο parents.gr το λογαριασμό χρήστη "όνομα χρήστη εδώ" και θα ήθελα να μου ενεργοποιήσετε το λογαριασμό μου και στο parentscafe.gr".

Με αυτό το τρόπο δε θα χρειαστεί να ξανακάνετε την διαδικασία εγγραφής / και μπορείτε να συνδέεστε κρατώντας τον ίδιο κωδικό πρόσβασης και email που έχετε και στο parents.gr.

 

εάν έχετε λογαριασμό χρήστη μετα τον Νοέμβριο του 2009

διαβάστε εδώ :

 

Εάν έχετε λογαριασμό χρήστη στο Parents.gr, με ημ/νία εγγραφής ΜΕΤΑ τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ 2009: Θα χρειαστεί να δημιουργήσετε νέο λογαριασμό χρήστη, στο parentscafe.gr πατώντας εγγραφή. ΠΡΟΣΟΧΗ για να μπορέσετε να χρησιμοποιήσετε τον λογαριασμό σας, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ, θα χρειαστεί να ΠΑΤΗΣΕΤΕ με αριστερό κλίκ επάνω στον σύνδεσμο που θα σταλεί στο εμαιλ σας απο το σύστημα.

 

Επίσης :

Ερωτηση:

 

 

Μπορουμε να μεταφερουμε καποια θεματα απο ενοτητες του parents.gr στο parentscafe.gr ετσι ωστε να συνεχισουμε εκει την κουβεντα μας?

Μερικα θέματα ηταν ιδιαιτερα σημαντικα γιαμας και ειναι κριμα να χαθουν οι συζητησεις μας καθως και τα μελη που συμετειχαμε σε αυτα.

 

Ευχαριστω!!!

 

τεχνικά ΜΕΤΑΦΟΡΑ θέματος δεν πραγματοποιείται - δεν γίνεται

Τα δυο αυτά φόρουμ είναι ξεχωριστά και δεν συνδέονται μεταξύ τους.

 

Αν σας έχει γίνει κάποιας μορφής υπόδειξη ή και η θεματολογία ενός thread δεν ταιριάζει με την θεματολογία του parents.gr (παράδειγμα: ευχές αγοραπωλησίες , καθημερινού τύπου συζητήσεις κοκ ) ,μπορείτε να δημιουργήσετε μόνοι σας ενα τέτοιο θέμα στο parentscafe.gr

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...