Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαμάδες στη Νέα Σμύρνη ή την ευρύτερη περιοχή?


irini07

Recommended Posts

Αγαπητές φίλες, γειά σας.

Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και έχω μια κόρη 2,5 ετών. Μένουμε στη Νέα Σμύρνη και θα ήθελα να γνωρίσω και άλλες μητέρες στην περιοχή για να γνωριστούμε και να γνωριστούν και τα παιδιά μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα irini07!

Εμείς μένουμε Καλλιθέα και επειδή έχω και εγω ένα αγοράκι 18.5 μηνών και δεν έχουμε παρέες με άλλα παιδάκια, είπαμε και με τις άλλες κοπέλες απο την Καλλιθέα του forum να πάμε σε κανέναν παιδότοπο.

Παρόλαυτά,΄εμέις πάμε και για καφεδάκι σχεδόν κάθε Κυριακή στην Πλατεία της Ν. Σμύρνης και πίνουμε καφέ, και παίζει και λίγο ο μικρός (ξέρεις στον πεζόδρομο που δεν περνάνε αυτοκίνητα).

bunbunsbu20080415_-1_My+child+is.png

 

dev272prs__.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα irini07!

Εμείς μένουμε Καλλιθέα και επειδή έχω και εγω ένα αγοράκι 18.5 μηνών και δεν έχουμε παρέες με άλλα παιδάκια, είπαμε και με τις άλλες κοπέλες απο την Καλλιθέα του forum να πάμε σε κανέναν παιδότοπο.

Παρόλαυτά,΄εμέις πάμε και για καφεδάκι σχεδόν κάθε Κυριακή στην Πλατεία της Ν. Σμύρνης και πίνουμε καφέ, και παίζει και λίγο ο μικρός (ξέρεις στον πεζόδρομο που δεν περνάνε αυτοκίνητα).

Καλησπέρα BoubouZ!

Χαίρομαι για την απάντησή σου. Πολύ ευχαρίστως να κανονίσουμε να βρεθούμε να γνωριστούμε και να γνωριστούν και τα παιδάκια μας. Κατεβαίνουμε κι εμείς στην πλατεία,αλλά αυτήν την Κυριάκη δεν θα μπορέσουμε. Εάν έχεις υπόψη σου κανέναν καλό παιδότοπο (αν και με τις ιώσεις δεν ξέρω εάν θα έπρεπε ...) πολύ ευχαρίστως. Θα σου στείλω σε προσωπικό μήνυμα τα στοιχεία μου για να επικοινωνήσουμε

Link to comment
Share on other sites

κ εγώ από ν σμυρνη παιδιά...:P

αλλά η μπουμπού μου είναι μικρότερη από τα παιδάκια σας..

παρολα αυτα πηγαινουμε συνεχεια στο αλσος (κ τα πρωινα που δεν δουλευω ακόμα) κ στην πλατεία....

σε παιδότοπο δεν πηγαινουμε τουλάχιστον ακόμα..

Αλλη φαν του άλσους??????:D

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα yioupi. Πόσο ειναι το παιδάκι σου?

Εμείς είμαστε ελευθερες τις καθημερινές μετά τις 4.30 γιατί η μπουμπού μου πάει στον παιδικό. Οταν έχει όμως καλό καιρό κατεβαίνουμε και πλατεία. Θα ήταν ωραία να κανονίζαμε μια συνάντηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπερα yioupi. Πόσο ειναι το παιδάκι σου?

Εμείς είμαστε ελευθερες τις καθημερινές μετά τις 4.30 γιατί η μπουμπού μου πάει στον παιδικό. Οταν έχει όμως καλό καιρό κατεβαίνουμε και πλατεία. Θα ήταν ωραία να κανονίζαμε μια συνάντηση

 

και εμεις καλε παμε στην πλατεια της νεας σμυρνης και στο αλσος ....

αν κανονισετε κατι και μας θελετε στην παρεα σας ...στειλτε μας πμ !

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα yioupi. Πόσο ειναι το παιδάκι σου?

Εμείς είμαστε ελευθερες τις καθημερινές μετά τις 4.30 γιατί η μπουμπού μου πάει στον παιδικό. Οταν έχει όμως καλό καιρό κατεβαίνουμε και πλατεία. Θα ήταν ωραία να κανονίζαμε μια συνάντηση

 

Ειναι σχεδόν 10 μηνών όπως λέει κ το τικεράκι;)

 

και εμεις καλε παμε στην πλατεια της νεας σμυρνης και στο αλσος ....

αν κανονισετε κατι και μας θελετε στην παρεα σας ...στειλτε μας πμ !

 

Εμάς πρεπει να είναι κ σχεδόν ίσα τα παιδάκια μας ε???

Παιδιά μέσα για συναντηση..

GEMAKOAL αν έρχεστε κ πρωινές ώρες ακομα πιο σούπερ!!!

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3'>http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3

 

 

θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο http://www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

__________________

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...