Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησε η Sabrinaaaaa μας!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Σημερα στις 11:30 το πρωι γεννησε η γλυκεια μας φιλεναδα, το sabrinaki μας,εναν αγοραρο 4 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το παλικαρι μας μοιαζει στη μανουλα(κατα γενικη ομολογια)ειδικα στο........μαλλι!!!!!!Αφου εχει πλουσια τη κωμη ακριβως οπως και η μανουλα του!!!!!!

Nα μη ξεχασω να πω,οτι ολος ο τοκετος κυλισε πολυ ομαλα και η καλη μας φιλη εζησε την εμπειρια του φυσιολογικου τοκετου χωρις επισκληριδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλεναδα μου γλυκεια να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηρθε επιτελους η στιγμη να κρατησεις αγκαλια τον αγγελο σου!!!!

Να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο το μωρακι σας,και να ειστε εκει παντα διπλα του να τον καμαρωνετε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παει κι αυτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Sabrinaki μου γλυκό, πόσο χαίρομαι.......!!!!!!

Να σου ζήσει ο παίδαρος, να είναι γερός, τυχερός και να μοιάσει όντως σε σένα (όχι σαν τον δικό μου, που είναι φτυστός ο πατέρας του..!)

Ζήσε την κάθε στιγμή από δω και στο εξής, γιατί μεγαλώνουν πολύυυυ γρήγορα.....!!!!

Θα τα πούμε κι από κοντά, εν καιρώ.....!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Sabrina μπράβο κοπέλα μου! Μπράβο! Να σου ζήσει το αγοράκι σου! Να είστε όλοι καλά και να το απολαύσετε να μεγαλώνει!

Οπως λέει και η Nadine περνάει γρήγορα ο καιρός....και για του λόγου το αληθές παραθέτω....αξίζει να διαβάσετε κάποιες σελίδες.....

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=29191&page=21

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαμπρινάκι μου, Θερμά Συγχαρητήρια! Να σου ζήσει ο παίδαρος, να είναι γερός και τυχερός και να τον δεις όπως επιθυμείς!

Άντε μία μία οι εγκυμονούσες να παίρνετε σειρά να γεννήσετε, μπας και μείνουμε έγκυες κι εμείς οι λεύτερες! (Τ' ακούς Νικελάκι, για μας το λέω).

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε μία μία οι εγκυμονούσες να παίρνετε σειρά να γεννήσετε, μπας και μείνουμε έγκυες κι εμείς οι λεύτερες! (Τ' ακούς Νικελάκι, για μας το λέω).

 

Ναι μπιπιτσα μου, πώς αλλιώς να χωρέσουν τόσες κοιλιές στο φορουμ?? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sabrina μπράβο κοπέλα μου! Μπράβο! Να σου ζήσει το αγοράκι σου! Να είστε όλοι καλά και να το απολαύσετε να μεγαλώνει!

Οπως λέει και η Nadine περνάει γρήγορα ο καιρός....και για του λόγου το αληθές παραθέτω....αξίζει να διαβάσετε κάποιες σελίδες.....

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=29191&page=21

 

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Αχ, βρε κορίτσι..... πού το θυμήθηκες...??

Συγκινήθηκα......!

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω ρε φιλε....που τα θυμηθηκες και κυριως που τα ξετρυπωσες βρε μελενια.........

Παντως ειναι ακραδαντες αποδειξεις του ποσο γρηγορα περναει ο καιρος,και του οτιαργα ή γρηγορα,ερχεται για ολες μας η ωρα να γινουμε μανουλες!(νικελ και μπιπιτσα για σας τα λεω!):P:p:p

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε φιλε....που τα θυμηθηκες και κυριως που τα ξετρυπωσες βρε μελενια.........

Παντως ειναι ακραδαντες αποδειξεις του ποσο γρηγορα περναει ο καιρος,και του οτιαργα ή γρηγορα,ερχεται για ολες μας η ωρα να γινουμε μανουλες!(νικελ και μπιπιτσα για σας τα λεω!):P:p:p

 

 

καλά, μέχρι τότε, θα πάρω τη μο και τη μπιπιτσα και θα πάμε για τσιπουρακια!!!! για να φυγει το αγχος βρε αδερφέ!!! :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλά, μέχρι τότε, θα πάρω τη μο και τη μπιπιτσα και θα πάμε για τσιπουρακια!!!! για να φυγει το αγχος βρε αδερφέ!!! :P:lol:

Ελαααααααααα!!!!!!!!!!!!Κι εγω θελωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!:-P:-P:-P

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

σα χτες μου φαινεται που ειχε βγει πρωτη, στα στοιχηματα, ποια θα μεινει εγκυος πιο γρηγορα!!!!

 

ακομα εχω στ αυτια μου τη γκρινια της!!! 'ποτε θα μεινω εγκυος, και γιατι και δε μενω εγκυος!!!!':lol::lol::lol:

 

αντε, καλα ξενυχτια τωρα!!!!:D:D:D

 

να σας ζησει το παιδακι σας, να ειναι παντα γεματο υγεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι φυστικακι μου...στα αυτια της εχω τη γκρινια .....Αντε τι θα γινει;;;δε θα γεννησω;;;ολες γεννησανε;;;εγω ποτε;;;;(γιατι μεχρι και προχτες αυτα ακουγα!!!!):lol::lol::lol::lol::lol:

Παντως οπως βλεπεις δεν αλλαξε η φιλεναδα μας!Και πριν την εγκυμοσυνη γκρινιαρα,και κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης γκρινιαρα!!!!:lol:Ε,δε νομιζω να αλλαξει τωρα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

καλα, μη μιλας σε κανα 8αρι βδομαδες, το ιδιο τροπαριο θ αρχισεις και συ!!! 'γιατι δε γενναω και γιατι δε γενναω, βαρεθηκα, επηξα, θελω να ξαναδω το πιπι μου, εχω να το δω τοσους μηνες' και τετοια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα, μη μιλας σε κανα 8αρι βδομαδες, το ιδιο τροπαριο θ αρχισεις και συ!!! 'γιατι δε γενναω και γιατι δε γενναω, βαρεθηκα, επηξα, θελω να ξαναδω το πιπι μου, εχω να το δω τοσους μηνες' και τετοια!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:εχω ηδη αρχισει να το λεω!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

sabrinaki μου να σου ζησει ο αντρακλας!!!

μπραβο ρε θηριο!!!τεσσερα κιλα και χωρις επισκληρηδιο:roll:

ηρωας!!!

θα περιμενουμε λεπτομεριες!!!

εσεις εκει πανω τσουπρες γιατι το σχολιαζετε το κοριτσι μας;τα ξεχασατε τα δικα μας ε;;;

ολο το χειμωνα περσι μεσα στη γρινια τον βγαλαμε αν ενθυμουμε ορθως8)8):cool:

να σας ρωτησω μια που βλεπω πολλες περσινες.το "φιλεναδιτσες το χειμωνα γιατι μας το εσβησαν;δεν εχω καταλαβει τι γινετε.καπου δεν πρεπει να τα λεμε οι παλιοσειρες:?

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

sabrinaki μου να σου ζησει ο αντρακλας!!!

μπραβο ρε θηριο!!!τεσσερα κιλα και χωρις επισκληρηδιο:roll:

ηρωας!!!

θα περιμενουμε λεπτομεριες!!!

εσεις εκει πανω τσουπρες γιατι το σχολιαζετε το κοριτσι μας;τα ξεχασατε τα δικα μας ε;;;

ολο το χειμωνα περσι μεσα στη γρινια τον βγαλαμε αν ενθυμουμε ορθως8)8):cool:

να σας ρωτησω μια που βλεπω πολλες περσινες.το "φιλεναδιτσες το χειμωνα γιατι μας το εσβησαν;δεν εχω καταλαβει τι γινετε.καπου δεν πρεπει να τα λεμε οι παλιοσειρες:?

 

Πέστα, πέστα ρενιβακι μου!!! :-D

Κάτι είπανε ότι θα κλείσουν τα καφέ σιγα σιγα...:-(

Link to comment
Share on other sites

Πέστα, πέστα ρενιβακι μου!!! :-D

Κάτι είπανε ότι θα κλείσουν τα καφέ σιγα σιγα...:-(

Εσυ μην ανησυχεις....θα κλεισουν τα καφε...αλλα θα ανοιξουν τα τσιπουρα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...