Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησε η Zaharini μας......!!!


Recommended Posts

Η γλυκιά μας Zaharinoula γέννησε τη μπεμπούλα της (2950γρμ), την Κυριακή το μεσημέρι, φυσιολογικά με τεχνητούς πόνους, μιας και τα νερά της ήταν σπασμένα για πολλές ώρες.....!!!

Είναι τρισευτυχισμένη.....!!!

Κοριτσάκι μου, να σου ζήσει, να είναι υγιέστατη και τυχερή στη ζωή της (που θα είναι με τέτοια μαμά.. ;)) .....!!!

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητηρια κοριτσακι μου γλυκο!!!!!!Να σου ζησει το μωρακι σου !!!Να ειναι παντα γερο και καλοτυχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε παιδια τι συγκινιτικο να ακους για γεννες απο παλιες φιλεναδες με τις οποιες καποτε μοιραζοσουν την αγωνια του "εγω ποτε θα γινω μανα;;;;;;;;"

Φιλακια πολλα γλυκο μου κοριτσι και ο,τι καλυτερο για το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααααααααααααα

Ζαχαρινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα????????

:D:D:D:D:D:D:D

Να σου ζησει κουκλα μου..η κορακλα σου...παντα γερη κ ευτυχισμενη να ειναι...κ σκετη ζαχαρη οπως η μαμα της!!!!!!!!!!!!!!

Να την καμαρωνετε..κ να πετας απο ευτυχια...παντα με το κοριτσακι σου..να σου γεμιζει την ζωη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:grin::-D:grin::-D

 

Τρελλη συγκινηση.....!Ποσο δικιο εχεις Ελ μου..ειναι απιστευτο το συναισθημα αυτο...να βλεπεις παλιες φιλεναδες να γεννανε..κ εμας να ειμαστε ηδη εγκυος..οταν καποτε μαζι ολες αγωνιουσαμε...για το πολυπόθητο..!!!!!

 

Να σου ζησει κ παλι Ζαχαρινακι!!!!!!!!!!:D:D:D

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρινάκι να σας ζήσει η μπουμπουκα σας!!!!!!

Να ειναι γλύκα όλη της η ζωή!!!!!!

Να την καμαρώνετε πάντα ευτυχισμένη!!!!

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζαχαρένια μας πολλά πολλά συγχαρητήρια!

Εύχομαι να απολαμβάνεις τις μοναδικές αυτές πρώτες στιγμές με το μωράκι σου και με το καλό να πάτε σπίτι σας!

Καλό ξεκίνημα!!!!!!!!!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

ηρθε επιτελους η ζουζουνιτσα σου zaxarini μου!!!

να σας ζησει!!!να ειναι γερη και καθε μερα της ζωης της να σας φερνει τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοση χαρα οση και τη μερα της γεννησης της!!!

κοριτσια αρχισαμε να γεννοβολαμε οι παλιες.ποιος να το ελεγε.το χειμωνα που αγωνιουσαμε και λεγαμε, λεγαμε, λεγαμε ολημερις και οληνυκτις ποτε θα ερθει η σειρα μας και τωρα αλλες γεννησανε και αλλες ειναι με το σπορακι στην κοιλιτσα!!!μας εμειναν καποιες αλλα με τη φορα που εχουμε παρει σιγουρα συντομα θα εχουμε σουπερ νεα απο ολες!!!

α!κατι μας ετοιμαζω σε λιγες μερες...

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΡΑΒΟ ΖΑΧΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ! ΝΑ ΣΟΥΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥ ΜΠΟΥΚΑ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ, ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ! ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ :P. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει ζαχαρινη μου...Παντα να ειναι γερη και ευτυχισμενη!!! Μακαρι να γινει γλυκια σαν τη μαμα της...Παντα εχεις να πεις μια καλη κουβεντα βρε ζαχαρινη....Να εισαι καλα και συ και το μωρακι σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζαχαρίνιο! Ήρθε η μπουμπούκα; :) Καλώς ήρθε λοιπόν σε μια ζωή γεμάτη γλύκα, αγάπη και γέλια πολλά!

Να έχεις καλή ανάρρωση αγαπούλα μου και σε περιμένουμε σύντομα να μοιραστούμε πάλι τις αγωνίες και τις χαρές μας :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρινη γλυκια να σου ζησει η μικρη σου ζαχαρενια!!!!! Να σται παντα καλα, ευτιχισμενες κ υγειης, κ οοοοοοοολα τα ομορφα για την μικρουλα!!!! Σε περιμενουμε να μας πεις για το μικρο σου θαυμα!!! Η μεγαλο καλυτερα... Τις καλυτερες ευχες μου λοιπον, πολλα φιλια κ στις 2 σας!!!!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας υπερευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!!

Σας εύχομαι και εγώ ότι καλύτερο.

Θα ξαναμπώ σύντομα (ελπίζω:roll:) να μάθω τα νέα σας και να σας περιγράψω την εμπειρία μου. Προς το παρόν η μπουμπού μου τρώει αρκετές ώρες. Τη θηλάζω αποκλειστικά και θέλει να τρώει αρεκτά συχνά. Αφήστε που τις τελευταίες δύο ημέρες το στήθος μου έχει γίνει τόσο σκληρό που δεν μπορεί να πιάσει χωρίς ψευδοθηλές και έχω ψιλοαπελπιστεί...

Φιλιά πολλά σε όλες σας!

 

Υ.Γ. Nadinaki σε ευχαριστώ πολύ για το θέμα. Είσαι πολύ πολύ γλυκιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει zaharini μου!! όπως επιθυμείς να τη δεις!! πάντα ευτυχισμένη!!!

Έτσι είμαστε κι εμείς, όλη μέρα τάισμα, άλλαγμα, να κοιμηθούμε, χαμός!!!

 

Βάλε φωτό της μπουμπούς!!

RsJPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ax Ζάχαρη μου, να σου ζήσει η κορούλα σου...Μην απελπίζεσαι ακόμα....έχεις καιρό μετά....(πλακίτσα) Μην ανησυχείς..όλα θα μπουν σε ένα δρόμο σιγά σιγά...Εγώ στην μεγάλη μου, την θήλασα 2 μήνες με ψευδοθηλές....Δεν είναι και τόσο άσχημο....

VxpTp3.png

lewJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρινακι,

 

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!

 

Γερή, δυνατή, ευτυχισμένη, αγαπημένη, λατρεμένη, τυχερή και λαμπερή!!!

 

Ευχές να είστε και οι δύο αγαπημένοι και να την χαίρεστε, μαζί και όλη την οικογένεια, και να σας λούζει με αγάπη όσο δεν φαντάζεστε το μικρουλάκι σας!!!!

 

(ειμαι η παλια angel_bill)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...