Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

[SIZE=5]Για την Αννούλα (Αννα27!)


Recommended Posts

Η Αννούλα μας σε λίγες μέρες θα έχει και άλλο πάσματακι όμορφο σαν τον Δημητράκη της στα χεριά της οπότε ας στις ευχηθούμε να πάνε όλα καλά...

 

Άννα μου σου εύχομαι όλα να πάνε καλά , και σου στέλνω όλη την θετική μου ενεργεία λίγη θαλασσίτσα από την Ρόδο και πολλά φιλάκια από τον Οθωνάκο μου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννούλα, ευχομαι ολα να πανε καλα!!! να κρατησεις τον μικρουλη σου αγκαλιτσα οσο γινεται πιο γρηγορα!!! και ο Δημητρακης να το δεχτει το νεο μελος με ολη του την καρδουλα!!! φιλακια πολλα, φιλεναδα!!!!

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό Αννούλα να αριβάρει και το δεύτερο θαυματάκι σου και να συνεχίσεις το όμορφο έργο της μανούλας που έχεις αναλάβει με τόση επιτυχία :) Είσαι παράδειγμα τόσο για τις κοιλίτσες του Αυγούστου, όσο και για μας του Σεπτεμβρίου που σας κρυφοκοιτάμε ενίοτε :)

Με το καλό γλυκιά μου!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!!!!!

είσαι πολύ γλυκειά Πελαγίτσα μου!

 

1108529q3k4ik5du8.jpg

 

 

μετράω ώρες πια....

ήταν παραμονή της περασμένης Πρωτοχρονιάς όταν το τεστ βγήκε θετικό στο δευτερόλεπτο.

δε περίμενα με τίποτα ένα ακόμα μωρό! ακόμα δε το πιστεύω πώς μπήκε εκεί μέσα!

δεν ήμουν έτοιμη...

κι όλα αυτά γιατί δε μπορούσα να ξεπεράσω το τραύμα της πρώτης γέννας, όταν για μερικά λεπτά δεν έχασα το μεγάλο μου αγοράκι!

5 Ιανουαρίου άκουσα τη καρδούλα του μωρού μου, και ήξερα απ τη πρώτη στιγμή ότι θα ταν κι αυτό ένα μικρό αντράκι! ο Μάνος μου!!!

ακόμα φοβάμαι τη στιγμή του τοκετού, σε 2 μέρες μπαίνω ξανά στο χειρουργείο, είμαι αισιόδοξη και ανυπομονώ να δω το δεύτερο κούκλο μου.

ένα είναι το σίγουρο ότι αυτούς τους 9 μήνες πέρασα πραγματικά υπέροχα!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα ξερω οτι ολα θα πανε καλα!!!Ευχομαι ο Μανος σου να ειναι γερος δυνατος και φυσικα ειναι πολυ τυχερος που εχει εσενα μανουλα και αδερφακι το Δημητρακι σου θα ειναι το πιο τυχερο μωρακι της γης!!!!!!!!!!!Το αυγουστιατικο μωρακι με μια αξιοθαυμαστη μανουλα που μας εδινε κουραγιο 9 μηνες τωρα σε εμας,εχεις τοση δυναμη Αννα μου που ολα θα πανε τοσο ομαλα για να υποδεχτεις τον 2 γιοκας σου και εγω θα ευχηθω αντε σε ενα δυο χρονια και την κορη!!!!Περιμενουμε τον Μανος σου και την μανουλα μαζι του συντομα ξανα κοντα μας!!φιλια πολλα Αννουλα απο εδω!!!

catcatard20090802_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου σε ευχαριστώ πολύ ΄τα μυνήματα σου έυχομαι με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου και απο έμας φιλενάδα έχεις όλη την θετική μας ενέργεια!!!!!!

pcs9p3.pngTYJ2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου Αννα σου έυχομαι μέσα από την καρδιά μου την Πέμπτη με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το γλυκό σου αγοράκι που θα συμπληρώσει για ακόμα μια φορά την ευτυχία σας, θα έχεις τρείς άντρες να σε λατρεύουν. όλη την θετική μου ενέργεια κ τις ευχές μας για 'σένα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oλα να σου πανε καλα κοριτσακι ,καλα εννοειτε οτι θα σου πανε...

Bρες να δανειστεις κανενα laptop να μας κανεις την εκπληξη και να ανοιξεις εσυ θεμα για τον γιο σου πρωτη πρωτη.

Με το καλο να τον δεχτειτε ολοι και πανω απο ολους το αλλο σου αντρακι το δημητρακι!!!φιλια πολλα καλη επιτυχια

πωπωωωω δεν μπορω να φανταστω πως θα ειμαι δυο μερες πριν γεννησω??

απο ψυχολογια εννοω...

μαλλον θα βαλω κανενα αντισκηνο εξω απο το μαιευτηριο και θα περιμενω μαμααααααααααααα!!!

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου είσαι πολύ αξιόλογη κάποια στιγμή ελπίζω να σε γνωρίσω από κοντά!!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια που θα πάνεκαι θα κρατάς τον 2ο παίδαρο στα χέρια σου!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...