Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Μπράβο momitsi μου συχαρητήρια να σας ζήσουν να είναι γερα , καλοτυχα και να χαμογελουν συνεχεια στη ζωή τους και εσυ να εισαι γερη να τα καμαρώνεις . φιλια πολλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι να σου ζησουν τα ζουζουνια σου! Υγιη και καλοτυχα να ειναι! Κι εσυ με το καλο να τα απολαμβανεις.... Περιμενουμε -οταν μπορεσεις- λεπτομερειες απο τον τοκετο κ φωτογραφια των μωρων σου!!!!

eNortjKzUjI0NDMwNVOyBlwwFWwC0A,,97.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι να σου ζησουν τα ζουζουνια σου! Υγιη και καλοτυχα να ειναι! Κι εσυ με το καλο να τα απολαμβανεις.... Περιμενουμε -οταν μπορεσεις- λεπτομερειες απο τον τοκετο κ φωτογραφια των μωρων σου!!!!

 

 

 

 

 

κι απο μενα ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ-ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ-ΗΜΟΥΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ.ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΑΥΣΙΠΟΝΗ-ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΝΟΙ ΑΠΟ ΠΙΑΣΙΜΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΛΟΓΟ ΑΝΑΙΜΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ.ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΒΓΗΚΑΝ 2600 Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ 2800 Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΟΞΥΓΟΝΟ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΩΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΙΚΤΕΡΟ.....ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΟΣ ΜΙΣΑΩΡΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ-ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΥΓΡΑ-ΜΠΥΡΑ(ΧΩΡΙΣ ΑΛΚΟΟΛ)-ΣΟΥΠΕΣ-ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΖΟΥΦΙΑΑΑΑ-ΜΟΝΟ ΜΕΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ.......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ-ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ.ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΑΣ ΦΙΛΩ.:P:p

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...