Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Σήμερα το πρωί γέννησε με κτ η συμπεθέρα μου irene77 ένα όμορφο κοριτσάκι 3100 κιλών!

 

Να σου ζήσει συμπεθέρα! Ο Μπραντζελίνος δεν κρατιέται να συναντήσει τη νύφη!

 

cflowers0386.jpg

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Irene 77 να χαίρεσαι τo κοριτσάκι σου

Πάντα να είσαστε αγαπημένες, υγιείς κι ευτυχισμένες!

Μας πρόλαβες πρώτη, πρώτη, από τη τελευταία ομάδα,

μπράβο, να σου ζήσει!

1716841seud0ck0b3.gif

onhHp3.png

 

 

 

ffa0khimb954c6s8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

να σας ζήσει η μπουμπού!

 

1925032fjsi5hlgqc.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ και οτι εσεις επιθυμειτε, ευχαριστουμε για ολες τις ευχες σας .

Η μικρουλα μου ειναι μια χαρα τρωει και κοιμαται, βγηκαμε απ το ιασω 3030γρ ολα καλα, απλα σε λιγο καιρο θα κανουμε μια μικρη επεμβαση(σε 6 μηνες περιπου) γιατι το καμαρι μου εχει 2 μικρες σαν ελιτσες στο μαγουλακι που κρεμονται, δεν ειναι ελιες ειναι δερματακι, καπως αλιως το λενε οι γιατροι, δεν ειναι τιποτα, απλα εγω επαθα την ωρα της γεννας γιατι το ειδα και η νοσοκομα στην προσπαθεια της να το τυλιξει και να μου την δωσει νομιζα οτι μου το εκρυβε και οτι το μωρο ειχε κατι, ευτυχως με καθυσυχασαν ολοι οι γιατροι οτι ειναι θεμα αισθητικης και μονο , απλα θα χρειαστουμε εναν παιδοχειρουργο.

Θα κανουμε την πρωτη μας πλαστικη στους 6 μηνες....

Απο μικρη στα βασανα της ομορφιας.

 

 

Με τον μεγαλο εχω θεμα, την δεχθηκε με απιστευτη χαρα απλα δε ασχολειται με τιποτα αλλο και δεν ειναι και πολυ ευκολο αυτο για μενα, θελει να τα κανει εκεινος ολα....θα δουμε τις επομενες ημερες.

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...