Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Στις 31/5 ( αν δεν κανω λαθος την ημερομηνια :oops::oops::oops:) γεννησε το Χριστινακι μας το ροκ γιοκα της

 

Σου ευχομαι Χριστινακι τα καλυτερα για σενα και τον μπεμπακο σου..

Να ειναι παντα γερος και πολυ ,,ροκ σαν τη μαμα του

 

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ στη νεα σας ζωη..Σε φιλω και σε περιμενω...

 

1519404kpe5pu8qif.gif

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμπεθέρα ασ σου ευχηθώ και απο εδώ να σου ζησει ο γιοκας..

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Να σου ζήσει Χριστινάκι ο μικρούλης σου και να ειναι αυτή η πρώτη κ τελευταία 'ταλαιπωρία' που πέρασε στη ζωή του!Να τον χαίρεσαι κ να είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια!

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΝΤΣ!!!!!

 

Συγχαρητήρια κουκλίτσα μου να σας ζήσει!! Φυσικά ως 12 ημερών πιο παλιά είναι χρέος μου να σε καλωσορίσω και στο κλάμπ "Αυπνίες" αφιερώνοντας σου - τι άλλο - το λαικό άσμα που όλες μας ενώνει " Δεν κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια"..:wink:

 

ΤΑΡΑ είσαι η επόμενη!!!!!

EUdTp3.png

 

4f73c22695.png

Link to comment
Share on other sites

solabella.jpg

 

 

Σε καλό σας! Ανάμεσα σε βρασίματα κι αποστειρώματα (επιτέλους γέμισα την καρδάρα απόψε) και κλάμματα και πόνους, άνοιξα λίγο το φόρουμ να δω τι γίνεται (πρώτη μέρα στο σπίτι απόψε) και έπεσα σ'αυτό.... Και κλάμμα η κυρία ρε παιδάκι μου!

 

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ, με συγκινήσατε. Ο μπέμπης μας βγήκε προωρούλης και για λίγο καιρό θα είμαστε χωριστά αλλά τον περιμένουμε σύντομα σπίτι. Προς το παρόν σας αφιερώνω φατσούλα Μπραντζελίνου (είμαστε τελείως ψώνια, η αδερφή μου είπε ότι έχει χειλάρες Αντζελίνας κι ο άντρας μου ότι είναι γλυκούλης σαν τον Μπραντ Πιτ :mrgreen: )

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ γλυκούλης και ευχομαι να σου ζησει και να ειναι τόσο γλυκεια και η ζωή σας !Είναι κουκλί!!! Σου εύχομαι καλό κουράγιο με τα ξενύχτια .Τα χω περάσει τρείς φορες και σε 45 μέρες περίπου θα τα ξαναζησω για τέταρτη φορά. Δεν βλέπω την ώρα!Και πάλι να σου ζήσει ο παίδαρος.!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]" Και μη πιστέψεις ότι μπορείς να κατευθύνεις την πορεία της αγάπης, γιατί η αγάπη, αν σε βρει άξιο, θα κατευθύνει εκείνη τη δική σου πορεία."

 

ΧΑΛΙΛ ΓΚΙΜΠΡΑΝ.

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΟΚΑΔΕΣ. ΤΙ ΑΓΟΡΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ? Τι Μπραντ Πιτ, τί Κλάιβ Οουεν μαζί με Τζουντ Λο και Χιου Τζάκμαν!!! Να σας ζήσει!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...