Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

24 εβδομάδων


Recommended Posts

Είναι αγοράκι 840gr και βρίσκεται στην θερμοκοιτίδα (MEN - Παίδων Αγ. Σοφία) εδώ και ένα μήνα. Οι προβλέψεις (μισόλογα) των γιατρών είναι αρνητικές.

Κύριο πρόβλημα είναι οι ανώριμοι πνεύμονες (με σωληνάκια και οι δύο) και η εγκεφαλική αιμορραγία 3ου βαθμού που όμως φαίνεται σταθερή.

Ο μικρός το παλεύει μέρα με την ημέρα.

Οι εμπειρίες που έχουμε όλο αυτό το διάστημα είναι δύσκολο να περιγραφούν τώρα αλλά θα τις γράψω αναλυτικά αργότερα.

Για την ώρα προσευχόμαστε...

John

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 284
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 18 δημοσιεύσεις

  • roulaki71

    roulaki71 16 δημοσιεύσεις

  • John

    John 16 δημοσιεύσεις

  • mammy

    mammy 11 δημοσιεύσεις

John μου εχουμε πολλες περιπτωσεις φιλων εδω που τα παιδακια τους ειναι μια χαρα... αν κ γεννηθηκαν προωρα.

Θετικη ενεργεια απο ολους εμας κ ολα θα πανε καλα.

Να σας ζησει το μικρο σας θαυματακι!

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι γρήγορα να διαψεύσει όλα τα προγνωστικά και γρήγορα να αποτελούν παρελθόν οι στιγμές αυτές που ζείτε, Δύναμη Πίστη και Θετική σκέψη θα βοηθήσουν τον μικρούλη σας! Θα προσεύχομαι για το μωρούλι σας!

fqXEp3.png

 

Το δικό μας θαύμα...! Νεφέλη μου σε λατρεύω είσαι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eύχομαι απο καρδιάς ότι καλύτερο για τον μικρούλη σας ... σύντομα να ξεπεραστούν όλες οι δυσκολίες και απλά να τα θυμάστε σαν ένα κακό όνειρο.

Κουράγιο και δύναμη σε εσάς, μπορώ να φανταστώ πόσο δύσκολα περνάτε ... να σκέφτεστε όσο μπορείτε πιο θετικά και πιο αισιόδοξα.

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

... και από μας μια προσευχή....

 

Στο Αγ. Σοφία είσαι σε καλά χέρια, οι ν/χ είναι καταπληκτικοί

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τα καλύτερα για το μωράκι σας!

Κάτι μου λέει ότι όλα θα πάνε καλά!

 

Θα παρακαλέσω και το δικό μου αγγελάκι να σας σταθεί!

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι αγοράκι 840gr και βρίσκεται στην θερμοκοιτίδα (MEN - Παίδων Αγ. Σοφία) εδώ και ένα μήνα. Οι προβλέψεις (μισόλογα) των γιατρών είναι αρνητικές.

Κύριο πρόβλημα είναι οι ανώριμοι πνεύμονες (με σωληνάκια και οι δύο) και η εγκεφαλική αιμορραγία 3ου βαθμού που όμως φαίνεται σταθερή.

Ο μικρός το παλεύει μέρα με την ημέρα.

Οι εμπειρίες που έχουμε όλο αυτό το διάστημα είναι δύσκολο να περιγραφούν τώρα αλλά θα τις γράψω αναλυτικά αργότερα.

Για την ώρα προσευχόμαστε...

Να σου ευχυθώ οτι όλα θα πάνε καλά.Γέννησα ενό εκείνη ζύγιζε μόλις 540γραμμάρια.Αντιμετόπισα και εγώ τη χρόνια πνευμονοπάθια και εγκεφαλική αιμορραγία.Είναι φυσικό τόσο μικρά μωράκια με τόσο χαμηλό βάρος.Να έχεις πίστη αισιοδοξία και αρκετή υπομονή.Σήμερα 16 μηνών και 12 διορθομένη έχω ένα υγιέστατο ζουζουνάκι.ΟΛΑ θα τα ξεπεράσει.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ

Helen

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι αγοράκι 840gr και βρίσκεται στην θερμοκοιτίδα (MEN - Παίδων Αγ. Σοφία) εδώ και ένα μήνα. Οι προβλέψεις (μισόλογα) των γιατρών είναι αρνητικές.

Κύριο πρόβλημα είναι οι ανώριμοι πνεύμονες (με σωληνάκια και οι δύο) και η εγκεφαλική αιμορραγία 3ου βαθμού που όμως φαίνεται σταθερή.

Ο μικρός το παλεύει μέρα με την ημέρα.

Οι εμπειρίες που έχουμε όλο αυτό το διάστημα είναι δύσκολο να περιγραφούν τώρα αλλά θα τις γράψω αναλυτικά αργότερα.

Για την ώρα προσευχόμαστε...

φιλε john εμενα 29 εβδομαδων 1.350 με τα προβληματα που λες και με αλλα τοσα. και τα πνευμονακια ειχαμε και αιμορραγια 3ου βαθμου και πολλα αλλα. νοσηλευτηκαμε στη β μεν στο αγια σοφια δεν εχω να πω κατι κακο γι αυτους τους ανθρωπους παρα μονο ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που εσωσαν το παιδακι μου. θα δεις που ολα θα πανε καλα και ολα θα φτιαξουν. απλα χρειαζεται υπομονη. και δυναμη. οτι χρειαστεις για πληροφοριες ειμαι στη διαθεση σου. καλο κουραγιο......

xzDLp2.png

fa5gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι γρήγορα να διαψεύσει όλα τα προγνωστικά και γρήγορα να αποτελούν παρελθόν οι στιγμές αυτές που ζείτε, Δύναμη Πίστη και Θετική σκέψη θα βοηθήσουν τον μικρούλη σας! Θα προσεύχομαι για το μωρούλι σας!
tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

To τι περνατε εκει μεσα ειναι γνωστο απο οσους εχουν περασει απο εκει. Να ειναι το τελευταιο σας αγχος.

Ευχομαι γρηγορα σπιτακι σας ολη η οικογενεια και ολα να ειναι μια κακια αναμνηση

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

έχε πίστη στο Θεό και όλα θα πάνε καλά

θα δεις ο μικρός ήρωάς σου θα τα καταφέρει και μένα ο δικός μου προωράκι είναι αλλά όλα καλά τελικά..

 

να πιστεύεις και σε λίγο καιρό θα το σφύξεις στην αγκαλίτσα σου

wWPdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...