Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποια είναι η πιο νέα (σε ηλικία) μαμά;


kasia

Είμαι:  

1.684

  1. 1. Είμαι:



Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 315
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η πιο μικρή πρέπει να είναι .... ξέρω ποια! Αν θέλει ας πει η ίδια :wink:

 

Η πιο μεγάλη ...........εεεεεεεεεε είναι γνωστό!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

 

(μα πάτε κι ανοίγετε κάτι threads βρε κορίτσια! :lol::lol::lol::lol::lol: )

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα πρέπει να διευκρινίσεις αν εννοείς την ηλικεία που έχουμε τώρα ή πόσο χρονών γίναμε μανούλες;;; :wink:

 

Έχεις δίκιο... Επειδή δεν το διευκρίνησα και για να μην ανοίξω άλλο παρόμοιο topic, ας γράψει η κάθε μία την τωρινή της ηλικία στην ψηφοφορία και να διευκρινίσει σε ποστ το πότε έκανε το πρώτο της παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα μιλήσω με ακρίβεια : 29χρονών, 4μηνών και 6ημερών!

Θελετε και τα λεπτά ή μου χαρίζονται;

 

Οταν γέννησα την Φέλια ήμουν : 28 χρονών, 8 μηνών και 15 ημερών!!!

Link to comment
Share on other sites

AX AX AX!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 26 Κ 3 ΜΗΝΕΣ.ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ 25\5 Κ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 26\5.ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΑΝΤΕ Κ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ Κ ΕΓΓΟΝΙΑ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΥΣΑ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ. ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ 21 ΚΑΙ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ. ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ¨"ΜΙΚΡΗ" ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ

ΜΗΤΕΡΑ

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειμαι η Ναταλία, η μαμα της Κατερίνας ειμαι ακόμα 30, σε μια βδομαδα...31 :cry:

τη μικρή την έκανα όταν ήμουν 30 και 4 μηνών.Αλλά για να ξέρετε, ακόμα λέω οτι είμαι 27 και θα συνεχίσω νομίζω και μετά... :wink::wink::wink:

αν δεν το φανερώνει ο δικός μου!

Χρύσα, εσύ είσαι η μικρότερη;;;

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την κορη μου την εκανα στα 24 και τωρα 2 χρονια μετα στα 26, σε λιγο καιρο θα ερθει και ο γιος :wink: αλλα νομιζω ρεκορ μικρης ηλικιας εχει η νυφη μου(και ο αδερφος μου 25χρ.) , που ειναι 23 και εχει 3 παιδια :cool: 3,5χρ-2,5χρ- και 4 μηνων :P

Link to comment
Share on other sites

Στα 30 somethiing γέννησα το Κατερινάκι μου :lol: .. τώρα στα 32 και κάτι λιγότερα θα κρατησω αγκαλιά τη δεύτερη μπουμπουσκιτσα μου!!!

Στα 35 μου θα αρχίσω και πάλι τη dolce vita :lol::lol::lol: ... και μετα ξύπνησα λέει :lol::lol::lol: !!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα!!!!Εγω τωρα ειμαι 31 και οταν θα αλλαξει ο χρονος θα γινω κι εγω32!Να μη χανουμε και χρονο....Αμεσως!!!!Το χελιδονακι μου το εκανα στα 29 :D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ.. έγκυος τότε αλλά και όταν γέννησα τη Φουρφουρίνα ήμουν 19. Σήμερα είμαι 21.

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Σε 8 μέρες αφήνω την άχαρη ηλικία των 34 ετών

και μπαίνω στην υπέροχη ηλικία των 35 :lol::lol::lol:

 

είδατε τι ωραία που το παρουσιάζω... :lol::lol::lol:

 

 

και εμένα θα μου συμβεί το ίδιο ακριβώς σε 1 μήνα, αλλά μου άρεσε πολύ ο τρόπος που το έθεσες.

 

Είμαστε πολύ τυχερές που μπαίνουμε σε αυτή την υπέροχη ηλικία.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites

Όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ.. έγκυος τότε αλλά και όταν γέννησα τη Φουρφουρίνα ήμουν 19. Σήμερα είμαι 21.

Βρε Νικάκη είσαι μπουμπούκακι εσύ!!!!

Εγώ 29 και 2 μηνών...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...