Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΣΕΡΡΕΣ ΑΠΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ


μπαμπι

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Να την κάνουμε τελικά την συνάντηση. Οργανώνω εγώ για αρχή, και λέω να γίνει μετα τις 10 Μαίου γιατί βαφτίζω και έχω τρέξιμο. Σε παιδότοπο προτιμάτε με τα παιδάκια μας ή χωρίς αυτά σε καφέ? Πρωί ή απόγευμα? Εγώ δεν δουλεύω οπότε μπορώ και πρωί για εσας δεν ξέρω.

 

Μαζεύω πληροφορίες λοιπόν και συνεχίζουμε...................

Link to comment
Share on other sites

παρουσα!!!!!!!εμεις σημερα βαφτιστηκαμε αρα ξεμπερδεψαμε απο αυτο!!!!!!!!με βολευει οποτεδηποτε....γυρω στις 12 το μεσημερακι ακομη καλυτερα!!!!!!!!!!!ελπιζω να μαζευτουμε!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό το ονοματάκι σας! Να σας ζήσει!

Έχουμε μία παρούσα και μία εγώ δύο τα κρατούμενα. Να πούμε για τις 11 Μαίου στις 12? Θα στείλω και κανένα πμ και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΝ ΜΠΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΑ.ΝΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

Έχει έχει ....είναι κάτι σαν πεζόδρομος πολύ κοντά εκεί που στον πεζόδρομο είναι τα καφέ.

Αλλά τεσπα , άμα δεν το βρίσκεις υπάρχει και το

DSC01203.jpg

 

Για άλλη το φωτογράφισα αλλά τεσπα .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε μαρια στην πλατεια του μποεμ εννοει!!!!!!!!!!!εμ εμεις οι πολυτεκνοι κατι παραπανω ξερουμε!!!χαχαχαχααχαχ...

απογευμα θα μου ηταν καπως δυσκολα γιατι (θελω και να κοιμαται η μικρη στην βολτα μου!!!!!!!)...αλλα αν ειστε πλειοψηφια ,θα προσπαθησω....

φιλακια...περιμενω νεοτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας ξεκινήσουμε με μια πρωινή συνάντηση την Δευτέρα 11 Μαίου στις 12 στο ΜΠΟΕΜ που προτείνει και ο φίλος μας και μετά κανονίζουμε και απογευματινή για όσους μπορούν.

 

Δευτέρα λοιπόν όλες για καφεδάκι στο Μποεμ με τα καροτσάκια μας. Ελπίζω να βρεθούμε και βασικά να μην βρέχει και μας το ακυρώσει ο καιρός!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσι πρωι δουλεύουμε!!! Κάντε το μέσα σε σαββατοκύριακο αν είναι για τέτοιες ώρες ή αλλιώς απόγευμα.... Εγω πάντως αν είναι καθημερινή και 12 δεν μπορώ σε καμμία περίπτωση

.png
Link to comment
Share on other sites

Κανένα αξιοθέατο είδατε ή μόνο καφετέριες;τα καλά είναι EKTOΣ πόλης.πως σου φάνηκε η πόλη;
Mέσα στην πόλη μόνο ένα μεσημεράκι ξόδεψα για καφέ και κάτι δώρα που αγοράσαμε.

Μα και βέβαια επισκεφθήκαμε τα καλά εκτός πόλης!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

DSC01200.jpg

 

Έχω ανοίξει θέμα στις διακοπές με τίτλο Άγκιστρο Σερρών νομίζω http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=38854 όπου ήμουν όλη την μεγάλη εβδομάδα.

Γι αυτό κι έχω και φωτό από τον όμορφο τόπο σας:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...