Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μινι συνάντηση στη Πάτρα


vazelaki

Recommended Posts

Αφροδίτη,Χαρά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και τις δύο.Χαρά σε ευχαριστώ και δημόσια για το δωρό που μας έκανες (είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω,που ήρθα με άδεια χέρια :oops: ).Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να καθήσω κι άλλο αλλα γενικώς είμαι στο τρέξιμο δυστυχώς.Να σας πω την αλήθεια εκνευρίστηκα και λίγο μα να ερθεις Αφροδίτη ετσι να μη φέρεις κατιτίς να μας κεράσεις κάτι :lol::lol: (εναν μουσακα στο κατω κατω τι ζήτησα :lol: ) .Κοριτσάρες χάρηκα πολύ ελπίζω να μπορέσουμε να ξαναβρεθούμε :wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια μετά τις 15/8 θα βρίσκομαι κοντά στα μέρη σας αλλά δεν θα έχω πρόσβαση σε pc.................. αν κανονίσετε κάτι και θέλετε παρέα στείλτε μου κα'να πμ μέχρι την Πέμπτη.

Καλές διακοπές σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Vazelaki ! πότε να προλάβαινες να φάς και τον μουσακά παιδί μου ;

Ηρθες - είδες & απήλθες !!!! (αργησα κ εγω κανενα 15΄ βεβαία ...)

Πάντως και εγω πολύ χάρηκα που σας γνώρισα! είσαστε και οι 2 υπέροχες !

την Χαρά κ εγω την ευχαριστώ για το πολύ ωραίο δώρο που μας έφερε , ο γιός μου το εκτήμησε ιδιαίτερα !!!! :D

 

 

πολλά φιλιά Χαρά μου & Vazelaki σίγουρα θα τα πούμε πάλι & σύντομα...

έχουμε και την συνάντηση στο Αιγιο... (θα φέρω κ μουσακά το υπόσχομαι)

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

ειμαι πολυ χαρουμενη που γνωρισα δυο κουκλες μανουλες πρωτα και δυο πολυ καλα παιδια και τοσο μα τοσο ενδιαφεροντα ατομα

 

 

Vaselaki το δωρο δεν ηταν τιποτα θα φας το ξυλο σου στο Αιγιο που κερασες και σου κλεψα και τον αναπτηρα για να μαθεις (μην ξεχνας τα ουζα)

 

Αφροδιτη επισης τα ιδια περι δωρου εμενα μου χρωστας γλυκο διοτι γλυκατζου ωραια μου μαγειρισσα

 

 

ευχομαι να τα ξαναπουμε συντομα και οι δυο ειστε υπεροχες φιλακια πολλα πολλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραια , ωραια, περιμενω! και του Αιγιου η συναντηση μου κανει ε! Τον τελευταιο χρονο μετακομισαμε απο πατρα και μενουμε εξω απο το Αιγιο. Ετσι το εχω 2 πορτο!!!

:lol::D

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Θα ήθελα κι εγώ να ευχαριστήσω την Αφροδίτη και τον άντρας της για την τόσο ευγενική και φιλική φιλοξενία που μας πρόσφεραν ένα απόγευμα στο σπίτι τους................ μη μιλήσω για την υπέροχη πίτσα της .....πάντα άξια Αφροδίτη μου, επιφυλάσομαι όταν θα΄ρθετε Αθήνα.

 

PS:Πες του Κώστα ότι το a/c ήταν τελικά χαλασμένο εκείνο το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλούμε :) και εμείς περάσαμε όμορφα!

 

p.s : σας ματιάσαμε και το ... "taper" ... για το καφέ !& το ξεχάσατε :(

αν μπορείς στείλε μου το καπάκι .... :lol:

δεσμεύομαι πάντως να ανέβω Αθηνα με την πρώτη ευκαιρία για να το

επιστέψω!

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Το καπάκι "λιάζετε" κάπου στην παραλία κάτω από το σπίτι μας Αφροδίτη οπότε τζίφος.

Ήταν γραφτό του "τάπερ" να μείνει σε σένα.......... πάθατε ένα έρωτα τρελλό οι 2 σας από τότε που "συναντηθήκατε" :D:D:D , οπότε εγώ δεν μπορώ να μπω στη μέση και να στο στερήσω :lol: ........... και που να ψάχνεις τώρα να βρίσκεις άλλο........... κράτα το παιδί μου, έχω κι άλλο ίδιο στο σπίτι στον Πειραιά, πιο εξελιγμένο μοντέλο (αυτό στο'πα για να "ζηλέψεις" και να΄ρθεις γρηγορότερα εδώ στα μέρη μας).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζανα ... μην σου πω ότι θα πάρω σβάρνα την παραλία να το βρώ!!! :lol::D:D:D

 

p.s : Ο Κώστας λέει ... οτι εφόσον το "γλωσόφαγες" το a/c φυσικά και ήταν χαλασμένο ... :lol:

αλλά του άρεσε πολύ του έκανες τον κόσμο άνω κάτω για τον μπαμπά σου! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Ζανα ... μην σου πω ότι θα πάρω σβάρνα την παραλία να το βρώ!!! :lol::D:D:D

 

p.s : Ο Κώστας λέει ... οτι εφόσον το "γλωσόφαγες" το a/c φυσικά και ήταν χαλασμένο ... :lol:

 

Να σε δώ να ψάχνεις τάπερ στην παραλία τρελό μου και τι στον κόσμο!!!!Να μου πέις πότε να στείλω κάμερα :lol::lol::lol: Ζάνα ποιά παραλία είναι? μην τρέχουμε αλλού.... :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Ζανα ... μην σου πω ότι θα πάρω σβάρνα την παραλία να το βρώ!!! :lol::D:D:D

 

Να σε δώ να ψάχνεις τάπερ στην παραλία τρελό μου και τι στον κόσμο!!!!Να μου πέις πότε να στείλω κάμερα :lol::lol::lol: Ζάνα ποιά παραλία είναι? μην τρέχουμε αλλού.... :lol::lol::lol:

 

α! ετσι ε? πριτσ που θα σου πει! :lol:

Ζανά τσιουμουδιά .... για την αμμουδιά ! :lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μη σκας Αφροδιτάκι μου, θα το πάρω το μυστικό στον τάφο μου......... :D:D :

 

:lol::lol::lol: καλά,το συνεργείο έιναι έτοιμο,πες παραλία εσύ ... μη τους στείλουμε να την ακολουθούν απο το σπίτι..

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι έχω πάθει μια ξεγυρισμένη ψύξη και πονάει σχεδόν όλη η αριστερή μεριά μου, δεν μπορώ και να γελάσω εύκολα. :lol::lol:

gavrias ξέχνα το............. παραμένω πιστή στην Αφροδίτη μέχρι τελικής πτώσεως.

Ούτε ο Τριανταφυλλόπουλος :wink: δεν μπορεί να το μάθει λέμε

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι έχω πάθει μια ξεγυρισμένη ψύξη και πονάει σχεδόν όλη η αριστερή μεριά μου, δεν μπορώ και να γελάσω εύκολα. :lol::lol:

gavrias ξέχνα το............. παραμένω πιστή στην Αφροδίτη μέχρι τελικής πτώσεως.

Ούτε ο Τριανταφυλλόπουλος :wink: δεν μπορεί να το μάθει λέμε

Καλά,πές μας τότε τι χρώμα έιναι το τάπερ? στρογγυλό ή τετράγωνο?΄Με την Άφρο είχανε σχέση στοργής ή της ήταν αδιάφορο?...δώσε μερικά στοιχεία βρε zana και σύ μη με παιδέυετε μουγκό άνθρωπο... :lol::lol: Περαστικά :D:D

 

Υ.Γ Μέχρι ποίημα σας έγραψα,τι άλλο θέτε έ? πόσο χαμηλά να πέσω πιά?

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είσαι μουγκή καλή μου? Δεδομένου ότι δεν μπαίνω συχνά στο φόρουμ υποθέτω ότι κάτι θα σου'τυχε οπότε περαστικά.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι είναι ότι είναι χρώματος πορτοκαλί και από τα πιο αγαπημένα της Αφροδίτης όπως μου είπε.

Γι΄αυτό και ήταν κάτι παραπάνω από γραφτό να το ξεχάσει ο άντρας μου στο σπίτι της Αφροδίτης :P:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...