Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ώρα για αλλαγές


Τι θα αλλάζατε πάνω σας;  

359

  1. 1. Τι θα αλλάζατε πάνω σας;



Recommended Posts

Ξημέρωσε η μέρα που όλες έχουμε λεφτά και αποφασίζουμε να κάνουμε κάτι για μας. :wink: Πιο συγκεκριμένα να αλλάξουμε κάτι επάνω μας που το έχουμε καημό. Μιας και εγώ είμαι αρκετά κομπλεξικό άτομο με το σώμα μου θα πω τα πάντα. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μη με παρεξηγήσεις :wink: τίποτα δε θα άλλαζα

 

τέλεια φυσικά δεν είμαι και τα άσχημά μου σημεία τα ξέρω καλά :cool: απλά να,μετά απο τόσα χρόνια και ό,τι έχω ζήσει έχω συμβιβαστεί με την εικόνα μου,την έχω συνηθίσει,πες ό,τι θες :)

 

ναι,θα ήθελα να είμαι λίιιιιιιιιιγο πιο ψηλή,ας πούμε 6-7 πόντους,αλλά για κάτι τέτοιο δεν έχει εφευρεθεί κάτι ακόμη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλό το θεμα, σίγουρα θα έβρισκα κάτι... Θα άρχιζα απο τη μέση/περιοχή κοιλιάς, που μου τη δίνει αφανταστα... Είμαι αδύνατη αλλά κοιλιά πλάκα δεν εχω, θά ηθελα λοιπόν μια τέλεια κοιλιά :lol:

 

Α, και τα μαλλιά μου με εκνευρίζουν επισης, γιατι ειναι σπαστά, αλλα το ατίθασο σπαστό που δεν στρώνει με τίποτα.... Μια ζωή ονειρέυόμουν ολόισια μαλλια...

 

Τωρα αν εδιωχνα και την κυτταρρίτιδα δε θα έλεγα όχι :P

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Α, και τα μαλλιά μου με εκνευρίζουν επισης, γιατι ειναι σπαστά, αλλα το ατίθασο σπαστό που δεν στρώνει με τίποτα.... Μια ζωή ονειρέυόμουν ολόισια μαλλια...

:P

 

Θες τα δικά μου μαλλιά που είναι τόσο πρόκα που πιο ίσια δεν γίνεται και να πάρω τα δικά σου που έχω δώσει τρελά λεφτά σε περμανάντ;;

 

Επίσης, θα έβαζα ένα νουμερο επιπλέον στο σουτιέν αφού φοράω το πιο μικρό... να μου μείνει όπως είναι τώρα που θηλάζω αφού υποψιάζομαι ότι μετα θα ξεφουσκώσει πάλι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μμμμμ κάτι γίνεται λάθος....θέλω να πατήσω όλες τις επιλογές αλλά δεν μ΄αφήνει :roll:

 

 

Δεν ξέρω θα ήθελα να αλλάξω πολλά...αλλά νομίζω πως στην τελική δεν θα άλλαζα τίποτε.

Δεν ξέρω είμαι με τα πάνω μου και τα κάτω μου :?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Κοιλιά, δεν ψήφισα γιατί δεν υπάρχει!!!! Αλλά κοιλιά θα άλλαζα ευχαρίστως που μοιάζω σαν 4 μηνών έγκυος μη πω 5 μερικές μέρες του μήνα και η κόρη πλέον είναι 3 χρονών. Πάντα ήμουν αδύνατη και τώρα δεν είμαι χοντρή αλλά κοιλιά έχω μεγάλη γμτ.:(

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκτος απο μαλλια και ποδια,ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!!

Με οποιονδηποτε δυνατο τροπο,μεχρι και μεγαλες πλαστικες επεμβασεις!

Αν δηλαδη ειναι μεταξυ μας κανενας πλαστικος χειρουργος που θελει να κανει κανενα ψυχικο,παρακαλω να με προτιμησει.

Θα μεινει απολυτα ικανοποιημενος απο την συνεργασια μας!

Κιχ δεν θα βγαλω,μπορει να κοψει και να ραψει ελευθερα!

Best patient ever σου λεω!!

 

Αυτο μπορειτε να το μεταφερεται και στις αγγελιες κ.Αδμιν!

Θα με υποχρεωσετει!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Κοιλιά, δεν ψήφισα γιατί δεν υπάρχει!!!! Αλλά κοιλιά θα άλλαζα ευχαρίστως που μοιάζω σαν 4 μηνών έγκυος μη πω 5 μερικές μέρες του μήνα και η κόρη πλέον είναι 3 χρονών. Πάντα ήμουν αδύνατη και τώρα δεν είμαι χοντρή αλλά κοιλιά έχω μεγάλη γμτ.:(

 

Αχ μπορώ να σε καταλάβω 50Kg άνθρωπος είμαι και χτυπιέμαι και στο γυμναστήριο 3φορές την εβδομάδα τουλάχιστον για να πώ ότι υπάρχει μια διαφορά με τα ρούχα γιατί στην παραλία βλέπω αυτές τις flat κοιλιές που κυκλοφορούν και παθαίνω εγκεφαλικο.:-(:sad::-(:mad::-x:-x

Link to comment
Share on other sites

εγω πολλα θα αλλαζα ισως τα κιλακια μου θα ηθελα να χασω 7-8 ακομα και μετα θα ειμουν πολυ ευχαρισημενη.αυτο ομως που θα αλλαζα αλλα λογω οικονομικων το αφηνω παντα ειναι τα αυτακια μου που εγω βλεπω οτι πετανε λιγο.οι αλλοι μου λενε οτι ειναι ιδεα μου.εγω ομως ζηλευω παρα πολυ τις γυναικες με τα μαλλια ψηλα και τους κοτσους

Link to comment
Share on other sites

εγω πολλα θα αλλαζα ισως τα κιλακια μου θα ηθελα να χασω 7-8 ακομα και μετα θα ειμουν πολυ ευχαρισημενη.αυτο ομως που θα αλλαζα αλλα λογω οικονομικων το αφηνω παντα ειναι τα αυτακια μου που εγω βλεπω οτι πετανε λιγο.οι αλλοι μου λενε οτι ειναι ιδεα μου.εγω ομως ζηλευω παρα πολυ τις γυναικες με τα μαλλια ψηλα και τους κοτσους

 

Συμφωνω απολύτως μαζί σου κ εγώ το ίδιο κόμπλεξ έχω,μόνο σπίτι τα πιάνω κότσο τα μαλλιά κ δε συχνάζω στους καθρέφτες.

8mvWp2.png8ndUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Χθες παρακολουθησα την εκπομπη με τα μοντελα στον αντενα. Ε λοιπον βρε κοριτσια τα κλαινε με λυγμους τα κοριτσια γιατι πιστευουνε οτι δεν εχουν ωραια σωματα. Ποια τα μοντελα????? ακουσον ακουσον......((χαχα)

 

Τι να πουμε και εμεις???

 

Ακομα και η πιο τελεια φαινομενικα και αντικειμενικα γυναικα παντα θα βρισκει κατι να την ενοχλει πανω της.

 

ΝΑι εμενα με ενοχλουν πολλα αλλα δεν τα δινω σημασια

Link to comment
Share on other sites

Σε ο,τι αφορα το σωμα θα αλλαζα τα παντα! Σε ο,τι αφορα το προσωπο δεν θα αλλαζα και πολλα.. Ισως να "πειραζα" τις μικρες ρυτιδουλες εκφρασης γυρω απο τα ματια (Αυτα παθαινει οποιος δουλευει νυχτα: Εχει ρυτιδες απο τα 23.. :? )

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο ΤΙΓΡΑΚΙ viewpost.gif

εγω πολλα θα αλλαζα ισως τα κιλακια μου θα ηθελα να χασω 7-8 ακομα και μετα θα ειμουν πολυ ευχαρισημενη.αυτο ομως που θα αλλαζα αλλα λογω οικονομικων το αφηνω παντα ειναι τα αυτακια μου που εγω βλεπω οτι πετανε λιγο.οι αλλοι μου λενε οτι ειναι ιδεα μου.εγω ομως ζηλευω παρα πολυ τις γυναικες με τα μαλλια ψηλα και τους κοτσους

 

Συμφωνω απολύτως μαζί σου κ εγώ το ίδιο κόμπλεξ έχω,μόνο σπίτι τα πιάνω κότσο τα μαλλιά κ δε συχνάζω στους καθρέφτες.

 

 

Μια απο τα ιδια ολοι μου λενε οτι ειναι ιδεα μου και δεν ειναι ασχημα τα μαλλια μου μαζεμενα αλλα μονο αφου γεννησα τα μεζευα και μονο για χαρη του γιου μου τωρα παλι κατω!!!!!!!!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο mitaki viewpost.gif

Κοιλιά, δεν ψήφισα γιατί δεν υπάρχει!!!! Αλλά κοιλιά θα άλλαζα ευχαρίστως που μοιάζω σαν 4 μηνών έγκυος μη πω 5 μερικές μέρες του μήνα και η κόρη πλέον είναι 3 χρονών. Πάντα ήμουν αδύνατη και τώρα δεν είμαι χοντρή αλλά κοιλιά έχω μεγάλη γμτ.:-(

 

Αχ μπορώ να σε καταλάβω 50Kg άνθρωπος είμαι και χτυπιέμαι και στο γυμναστήριο 3φορές την εβδομάδα τουλάχιστον για να πώ ότι υπάρχει μια διαφορά με τα ρούχα γιατί στην παραλία βλέπω αυτές τις flat κοιλιές που κυκλοφορούν και παθαίνω εγκεφαλικο.:-(:sad::-(:mad::mad::mad:

 

Ποσο σας καταλαβαινω! ενταξει εγω παντα ειχα κοιλιτσα για τα δικα μου δεδομενα αλλα ολα οκ φορουσα οτι ηθελα τωρα φοραω στενα φαινομαι χαλια φοραω φαρδια ειμαι σαν εγκυος τα θα κανω?????? δε θελω να ειμαι flat εξαλλου γαι να ειναι flat η δικια μου κοιλια ουτε νερο δεν πρεπει να πιω αλλα οπως ητανε λιγο στρογγυλη και καθολου στομαχι τωρα κοιλια-στομαχι σημειωσατε 1!

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγώ θα άλλαζα τις γάμπες μου καθότι δεν είναι ίσιες. Αλλά βρήκα τρόπο σε καθημερινή βάση να καλύπτω το πρόβλημα με παντελόνι ή μάξι-μίντι φορέματα. Τώρα, στην παραλία που φαίνεται δε βαριέσαι......

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια θα ηθελα να ειχα 2 νουμερα μεγαλυτερο στηθος, γιατι τωρα φοραω το μικροτερο. Στην δευτερη εγκυμοσυνη ειχα απιστευτο μπουστο κ δεν εμεινε τπτ ρε γμτ!! αλλα που θα μου παει καποια στιγμη θα το κανω τουμπανο!!!!!!! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

εγω ψηφισα τη μεση εννοωντας τη κοιλιτσα φυσικα.απο μικρη αν με εβλεπες απο πισω ελεγες να ενα αδυνατο κοριτσακι.μεχρι να γυρισω στο πλαι.μια κοιλια τουμπανο!!!!μπυροκοιλια!!!!!δε παλευεται ρε παιδια,εχω κατι ποδαρακια τοσα δα τα χερακια μου το ιδιο αλλα η κοιλια κοιλια!!!ειμαι 60 κιλα και τα 40 ειναι στη κοιλια μου!μακαρι να χανοταν ως διαμαγειας,αλλα αφου εχουμε λεφτα να κανουμε οτι θελουμε μαλλον θα διαλεγα τον καλυτερο πλαστικο να με κανει μοντελαρα!!!1:p:D

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Δεν ψήφισα!!! Δεν υπάρχει η επιλογή "τίποτα". Όχι δεν είμαι τέλεια , ούτε και ψωνάρα , απλά μάλλον ξεπέρασα την ηλικία που είχε θέματα με την εμφάνιση μου...πριν μερικά χρόνια θα έγραφα για τα κιλά μου αλλά σήμερα είμαι πιο αδύνατη κι από τότε που ήμουν 20 χρονών...

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

μμμ εγω μπορει να αλλαζα αλλα κατι που να μη ποναει η αποθεραπεια υπαρχει? ( εκτος απο τα μαλλια αυτα δε τα μετραω γιατι τα αλλαζω οποτε μου ρθει ετσι κ αλλιως)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...