Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΙΡΑΙΑ


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Πειραιώτισες και μη, όσες πιστές προσέλθετε,

 

Τι θα λέγατε να κανονίσουμε μια συναντησούλα κάτω εδώ στο Πειραιούλη μας. Οχι τρομερά πράγματα να γνωριστούμε παλιές και καινούριες....

 

Ρίχτε τις προτάσεις σας.

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 151
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ συμφωνώ με την zana1911 όποτε θέλετε, είμαι μέσα!! Θα πρότεινα και στο Μικρολίμανο, στις κουνιες, όπου και τα μεγαλύτερα θα μπορούσαν να παίξουν και τα μικρότερα να κάνουν κούνια, μιας και τα πιο μικρά δεν μπορείς να τα αφησεις μόνα τους ακόμα σε παιδότοπο. Όποτε όμως κανονιστεί στείλτε π.μ. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,στο Μικρολιμανο εχει και το λουνα παρκ οπου υπαρχουν πολλα παιχνιδια για πολυ μικρουλια και για μεγαλα βεβαια..τραπεζακια εχει μεσα στο λουνα παρκ οπου παιρνεις τον καφε σου απ ΄το διπλανο καφε και καθεσαι παρακολουθωντας τα παιδια ή..κυνηγώντας τα..προσφερεται αλλα για καλο καιρο(γιατι όλα ειναι εξωτερικα) και βεβαια δεν εχει κοπελες να προσεχουν τα παιδια....στην playland παλι στην πειραικη καπνιζουν οι γονείς σ΄ένα χωρο σαν εξωστης-μπαλκονι που βρισκεται μεσα στον παιδοτοπο αλλα ειναι διαχωρισμενος (εχω παει αλλα οχι με πολυ κόσμο και μπορω να πω οτι δεν ενοχληθηκα απ΄τα τσιγαρα -ως μη καπνιστρια-) ειναι ομως μικρος παιδοτοπος..αυτα προς τοπαρον..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις ανοιξει ο καιρος ειναι για τα φουσκωτα στο Δελφιναριο κοντα..θα το ευχαριστηθουν τα πιτσιρικια...οσο για την πλειλαντ τη συνιστω ανεπιφυλακτα μιας κ ειμαι φανατικη πελατης χρονια τωρα......οτι αποφασισετε...... :D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια αν μας θέλετε :D είμαστε και μεις μέσα, αρκεί

να είμαστε καλά (γιατί τώρα τελευταία όποτε κανονίζω κάτι ,την άλλη μέρα κάποιο απο τα παιδιά θα κάνει πυρετό - στάνταρ)

Link to comment
Share on other sites

στην playland παλι στην πειραικη ........... ειναι ομως μικρος παιδοτοπος..αυτα προς τοπαρον..
Είναι πράγματι μικρός . Είχα πάει σε ένα παρτάκι και μου έκανε μια μαμά  παρατήρηση ότι ο γιός μου μαζί με ένα άλλο παιδάκι στρίμωξαν τον γιό της πίσω απο ένα φουσκωτό και έπαιζαν ξύλο    Της ζήτησα συγνώμη και της είπα ότι έπρεπε να μου το πεί την ίδια στιγμή , γιατί όσο και αν προσπαθούσα να μην τον χάσω απο τα μάτια μου δεν γινόταν με τόσα παιδάκια μέσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

Λεω για αυτή την Κυριακή κατά της 5-6 τι λέτε. Λίτσα εννοείται και εσύ δεν χρειάζεται να ρωτάμε..... και γενικά όποιος μπορεί και Θέλει.

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΧ. ( ΓΕΛΑΩ ΦΩΝΑΧΤΑ ) Δεν πιστεύω να σε ξεκούφανα πάλι που όλο χέρι μου βάζεις....

 

Τι να σε κάνω που έχεις την ΤΥΧΗ να ΜΗΝ με έχεις συνάδελφο............ τότε θα τα λέγαμε :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, Κορίτσια, αλλά αυτή είναι μια προσωπική κόντρα μεταξύ εμένας και της ΨΙΛΗΣ ( λίγο ...... πιο ψιλής..... 1 πόντο ίσως ) ΖΑΝΑΣ....1911 :P

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, Κορίτσια, αλλά αυτή είναι μια προσωπική κόντρα μεταξύ εμένας και της ΨΙΛΗΣ ( λίγο ...... πιο ψιλής..... 1 πόντο ίσως ) ΖΑΝΑΣ....1911 :P

 

Ε! όχι και 1 πόντο :!::!: ........... μου φοράς 5 πόντους τακούνια για να με φτάσεις, αλλά που? (το ψιλή με Η παρακαλώ).

Και κάτσε ακίνητη.... βαρέθηκα να σε κυνηγάω γύρω γύρω. :D:D

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ...... ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ :evil::evil::evil: σου κάνω γυμνάσια.Ως γνωστόν αν και είσαι λίγο πιο ψηλή εγω είμαι πιο ευκίνητη..

 

 

Να σοβαρευτούμε..... Θα βρώ την Διεύθυνση.... και κανονίζουμε για Κυριακή....? Τελικό.!

 

Ζανα θα κάνεις μια λίστα ποιές τελικά θα έρθουμε. ή δηλώνουμε που τα ξέρεις καλύτερα.

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκινάω λίστα ( και όσες πιστές -Πειραιώτισες και μη- προσέλθετε):

 

Παιδότος PLAYLAND (κάπου στην Πειραική , όταν αποφασίσει η αγαπητή μας ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ να μας δώσει μια Δ/νση θα χαρούμε τα μάλλα)

Κυριακή 2 Μαρτίου γύρω στιις 5-6 ή ώρα

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκινάω λίστα ( και όσες πιστές -Πειραιώτισες και μη- προσέλθετε):

 

Παιδότος PLAYLAND (κάπου στην Πειραική , όταν αποφασίσει η αγαπητή μας ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ να μας δώσει μια Δ/νση θα χαρούμε τα μάλλα)

Κυριακή 2 Μαρτίου γύρω στιις 5-6 ή ώρα

 

1. ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ

2. zana1911

3. legrend1

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...