Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics Αθήνας, Σεπτέμβριος (ή Οκτώβριος)


Recommended Posts

γραψτε εδώ

 

τρεις ημερομηνίες μετις οποιες κατα σειρά προταιρετότητας θα μπορουσατε να προσέλθετε σε συνάντηση, τον Σεπτέμβριο.

και επειδή θα γίνει μάλλον πάλι στο χώρο του almak,

Αλέξη (almak) εάν μπορείς, γράψε και εσύ τρείς ημερομηνίες το σεπτέμβριο (μπορεί να είναι και πρώτο σκ Οκτωβρίου νομίζω ?_),...

ότι σε βολεύει!

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

πρακαλούμε να μη συμπέσει με τη συνάντηση της Θεσ/νίκης γιατί ποτέ δεν ξέρετε ίσως να έρθουμε και στη δική σας :lol::lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

και επειδή θα γίνει μάλλον πάλι στο χώρο του almak

Εχω μια ενσταση σχετικα με αυτο!

Χωρις να εχω καποιο ιδιαιτερο προβλημα με τον χωρο, το αντιθετο θα ελεγα....αλλα πιστευω οτι αυτη την φορα πρεπει να συναντηθουμε καπου αλλου!Αλλωστε ο Αλεχ ειχε την καλη διαθεση να κανει μια καταπληκτικη οργανωση την πρωτη φορα και τον ευχαριστουμε αλλα θα αισθανθω οτι καταχρωμαι την καλοσυνη του και την ευγενεια του αν ξαναγινει στον χωρο του! :)

yHVLp3.png G2Hmp3.png
Link to comment
Share on other sites

renia θα σου στειλω πμ! :)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι θυμάμε το πρόγραμμα είναι πολύ φορτομένο όλο τον σεπτέβρη...αλλά θα μπορέσω να απαντήσω μετά τις 22 Αυγ. που θα επιστρέψω Αθήνα.......φιλιά από Μαυροβούνι-Γύθειο :D

Link to comment
Share on other sites

ok Αλέξη, πές όταν μπορέσεις, μερικές ημερομηνίες !! θα περιμένουμε. :)

και τότε θα δούμε ποιά ημερομηνία θα μπορεί η πλειοψηφία ...!

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξέρω από τώρα ότι μόνο Σάββατα θα είμαστε ελεύθεροι, και κάποιες Κυριακές κατώπιν συνενοήσεως...έπιασε ο σύζυγος και δεύτερη δουλειά και ... στριμωχτήκαμε με τις ελεύθερες μέρες και ώρες!!! :?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μπορώ μόνο την Κυριακή 9 Σεπτ. το απόγευμα , μετά από αυτό πάμε 14 +21 Οκτω. χωρίς να μπορώ να το εγκυηθώ από τώρα.

 

Τι λέτε για δευτ. τρι. τετ. πέμπτ. και κάποιες παρασκευές?????

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστευω οτι θα ναι καταχρηση να ξαναγίνει στου ΑΛΜΑΚ υπο τις συνθηκες φιλοξενειας που εγινε... παρολο που ήταν υπεροχα νομίζω οτι η φιλοξενεια στου ALMAK δεν πρεπει να καταχρασθεί...

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα δεν μου πεφτει κανενας μα κανενας λογος για το θεμα.

απλα συμφωνω με την Σοφια.

ειδα φωτογραφιες και ξετρελλαθηκα.απλα μπορει ο ανθρωπος να το κανει αυτο τρεις και δυο?συγχαρητηρια του παντως θερμα.

Link to comment
Share on other sites

Αλμακ, δηλ εάν λέγαμε κάποιες ημερομηνίες μέσα -τέλος σεπτέμβρη, (όλες παρασκευές απόγευμα πχ) για να δούμε ποιοι μπορούν ποια παρασκευή καλύτερα, θα ήταν οκ???

 

εάν απαντήσει ο αλμακ ναι,

γράψτε όλοι όλες 3 παρασκευές μέσα τέλος σεπτέμβρη για να δούμε ποια ημερομηνία βολεύει τους περισσότερους/ες.

 

(εγώ είμαι οκ με οποιαδήποτε παρασκευή προς το παρόν)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα πολύ να γνωριστούμε! Καλέ βάλτε και εμένα στη λίστα!!!

Φιλάκια!

Να φέρουμε και τα ζουζούνια μας μαζί να γνωριστούνε τα φορουμάκια μας!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια πρόταση ετσι ? Ασχετη με τη συναντηση του Σεπτεμβρίου.

Θέλετε να παμε για ενα καφεδακι το Σάββατο το πρωι κατα τις 11 στο OLYMPIKO στο φαληρο? Ειναι πίσω από το Σταδιο Ειρηνης και Φιλίας. Εχει και πολύ ευκολη πρόσβαση με τον ηλεκτρικο.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια πρόταση ετσι ? Ασχετη με τη συναντηση του Σεπτεμβρίου.

Θέλετε να παμε για ενα καφεδακι το Σάββατο το πρωι κατα τις 11 στο OLYMPIKO στο φαληρο? Ειναι πίσω από το Σταδιο Ειρηνης και Φιλίας. Εχει και πολύ ευκολη πρόσβαση με τον ηλεκτρικο.

 

Ντόρα είμαι μέσα καθώς είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου αλλά φοβάμαι για τον καύσωνα. Εν τω μεταξύ εκεί έχει ένα φανταστικό παιδικό λουνα-παρκ εκεί πίσω τι λες για κει?

Αν είναι να κανονιστεί κάτι πέστε μου από τώρα γιατί πρέπει να κάνω "κατάσχεση" το αμάξι από τον άντρα μου γιατί δουλεύει το Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανονίσετε για το Σάββατο το απόγευμα είμαι μέσα κι ας είμαι πολύ μακριά! κατά τις 19:00 για να έχει δροσίσει και να έχει ανοίξει και το λουνα πάρκ! :?:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε 'Αντζελα Σαββάτο απόγευμα έχω να πάω σε παιδικά γενέθλια... .και θέλω τόσο πολύ να κάνει παρέα η μικρή μου με άλλα παιδάκια καθώς την έχω μια, και είναι μόνη της μέσα στο σπίτι, δεν έχουμε και πολλές ευκαιρίες να την βγάζουμε έξω ιδίως τώρα που θα χειμωνιάσει.

Πάντως όταν παρθεί κάποια τελική απόφαση , πέστε μου να ξέρω, τι στο καλό κάπου θα βρεθούμε κάποια στιγμή.

Πάντως το Φάληρο είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου οπότε αν κανονιστεί κάτι έστω και για απόγευμα καθημερινής μετά τις 7.30 είμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημά μου είναι πρώτα οι καθημερινές που είμαστε κλεισμένει και πρωί και απόγευμα με σχολείο και θεραπείες που ήδη έχουν αρχίσει και το Σαββατοκύριακο πάλι πρέπει να γνωρίζω μέρες πριν την ημερομηνία γιατί παίζει και το κολυμβητήριο το οποίο όμως δεν έχει αρχίσει ακόμη!!!

Αλλιώς πάμε παντού εντός λεκανοπεδίου!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...