Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καθυστερηση 2 τεστ αρνητικα


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια καλη χρονια ειμαι 27 χρονων... εχω 4 μερες καθυστερηση με σχεδον σταθερο κυκλο 28εως 30 ειχα αδιαθετηση 2/12/16 με 6 μερες διαρκεια ... εχω πονακια στην κοιλια στη ν μεση λιγα υγρα αλλα απο περιοδο τιποτα εκανα ενα τεστ εχθες και ενα σημερα και εινακ αρνητικα και τα δυο... εχει πρηστει η κοιλια μου και το στηθος μου εχω μικρους πονοκεφαλους και ενοχληση στο στομαχι... τι μπορει να μου συνβαινει ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια καλη χρονια ειμαι 27 χρονων... εχω 4 μερες καθυστερηση με σχεδον σταθερο κυκλο 28εως 30 ειχα αδιαθετηση 2/12/16 με 6 μερες διαρκεια ... εχω πονακια στην κοιλια στη ν μεση λιγα υγρα αλλα απο περιοδο τιποτα εκανα ενα τεστ εχθες και ενα σημερα και εινακ αρνητικα και τα δυο... εχει πρηστει η κοιλια μου και το στηθος μου εχω μικρους πονοκεφαλους και ενοχληση στο στομαχι... τι μπορει να μου συνβαινει ;

 

Κοιτα μπορει κ τιποτα καμια φορα αλλαζει λιγο ο κυκλος μπορει απτο κρυο απτο ανχος κτλ τεσσερις μερες δεν ειναι μεγαλη καθηστερηση. Αν θες να σιγουρευτεις πηγαινε κανε μια χοριακη καλητερα κοστιζει οσο το τεστ κ θα ειναι ετοιμη την ιδια μερα που θα την κανεις. Αν δεις οτι δεν ερχετε παρολα αυτα μετα απο καμια εβδομαδα καλητερα να πας σε ενα γυναικολογο μηπως ειναι καποια κυστη.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα μπορει κ τιποτα καμια φορα αλλαζει λιγο ο κυκλος μπορει απτο κρυο απτο ανχος κτλ τεσσερις μερες δεν ειναι μεγαλη καθηστερηση. Αν θες να σιγουρευτεις πηγαινε κανε μια χοριακη καλητερα κοστιζει οσο το τεστ κ θα ειναι ετοιμη την ιδια μερα που θα την κανεις. Αν δεις οτι δεν ερχετε παρολα αυτα μετα απο καμια εβδομαδα καλητερα να πας σε ενα γυναικολογο μηπως ειναι καποια κυστη.

 

Σε ευχαριστω πολυ γιατην απαντηση... εχω ενα μικρο οινομιομα αλλα ο γιατρος μου μου ειπε οτι δεν ειναι ανησυχητικο... ουφφφ οχι τιποτα αλλο αν ειμαι δυστυχως ο συντροφος μου δεν ειναι ετοιμος ακομα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ γιατην απαντηση... εχω ενα μικρο οινομιομα αλλα ο γιατρος μου μου ειπε οτι δεν ειναι ανησυχητικο... ουφφφ οχι τιποτα αλλο αν ειμαι δυστυχως ο συντροφος μου δεν ειναι ετοιμος ακομα

 

Αμα προσεχετε γενικα μην ανησυχεις δεν θα εισαι κ ειδικα αφου σου βγαινουν αρνητικα τα τεστ ειναι πολυ μικρες οι πιθανοτητες. Περιμενε λιγες μερες πιστευω οτι θα σου ερθει αλλιως πηγαινε σε καμια βδομαδουλα στον γιατρο σου μηπως εχει εμφανιστει καμια κυστουλα τιποτα το φοβερο συμβαινουν αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...