Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χαπια για γονιμοτητα


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες..θα ηθελα αν γνωριζει καποια να μου πει μια γνωμη..εχω ξεκινησει προσπαθειες για να μεινω εγκυος και μου προτεινε ο γυναικολογος να παρω χαπια τα profertil female..θα ηθελα αν τα εχει παρει καποια να μου πει γνωμη...να σημειωσω οτι,εχω πολυκυστικες..ευχαριστω πολυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες..θα ηθελα αν γνωριζει καποια να μου πει μια γνωμη..εχω ξεκινησει προσπαθειες για να μεινω εγκυος και μου προτεινε ο γυναικολογος να παρω χαπια τα profertil female..θα ηθελα αν τα εχει παρει καποια να μου πει γνωμη...να σημειωσω οτι,εχω πολυκυστικες..ευχαριστω πολυ..

 

Τα έχω πάρει εγώ κορίτσι.Γενικά κάνουν πολύ καλό.Τώρα μετά από την αποτυχία που είχα πάλι,θα τα ξαναπάρω.Για τις πολυκυστικές είναι πολύ καλά και τα inofert,εγώ τα έπαιρνα αν και δεν έχω,έχουν ινοσιτόλη μέσα,για την ποιότητα των ωαρίων.Οι βιταμίνες γενικά κάνουν καλό,αλλά χωρίς τη βοήθεια του Θεού τίποτα δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Inofert παιρνω και γω, χωρις να εχω πολυκυστικες βοηθανε ειπε ο γιατρος και εμεινα εγκυος μετα απο ενα μηνα, αν και παλινδρομησε. Ποιος ξερει αν βοηθησαν; Εγω παντως θα τις συνεχισω.

Link to comment
Share on other sites

Inofert παιρνω και γω, χωρις να εχω πολυκυστικες βοηθανε ειπε ο γιατρος και εμεινα εγκυος μετα απο ενα μηνα, αν και παλινδρομησε. Ποιος ξερει αν βοηθησαν; Εγω παντως θα τις συνεχισω.

 

Σε ευχαριστω πολυ...θα τον ρωτησω και γιαυτα...ευχομαι τα καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...