Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λέτε?? Έχετε ακούσει να συμβαίνει?


Recommended Posts

Γεια σας φίλοι μου! Οι περισσότερες από εδώ με ξέρετε..θυμάστε... έχω 2 παιδάκια 3 χρονων ο ένας και 20 μηνών ο άλλος...

 

Λοιπόν.. Βοήθεια!

Τελευταία περιοδος 18 Μαρτίου. Ελεύθερη επαφή 24 Μαρτίου κύκλο έχω 26-28 ημέρες.. Θέλουμε άλλο παιδάκι αλλά όχι τόσο σύντομα..ήθελα να μεγαλώσουν λίγο γιατί τα έχω παίξει με τα δύο..πολλές από εσάς θα πουν ότι αφού δεν θέλω Γιατί κάναμε ελεύθερα..και θα έχετε απόλυτο δίκιο....απλά ήταν μια μέρα μετά την περίοδο που λένε δεν πιάνεις εύκολα παιδί... Σας ρωτάω λοιπόν γιατί αυτό το μήνα έχω τα εξής περίεργα που δεν ξερω αν είναι φυσιολογικά δηλαδή συμβαίνουν καμία φορά η εινΑι συμπτώματα εγκυμοσύνης.... λοιπόν άρχισα να πονάω για την Ω ορεξια μου 2 μέρες νωρίτερα......συνήθως πονάω μια μέρα εκείνη την μέρα που έχω κ τα υγρά ζελέ κ τέρμα...Όμως αυτή την φορά ποναγα από 2 μέρες πριν.....και κάτι άλλο...Ενώ η ωορεξια Μου τελείωσε έχω πολλααααααα υγρά ακόμη...Πολλά όμως όλο τουαλέτα πάω σκουπιζομαι....Κ γενικα με ποναει όλη η μήτρα ..Σαν κραμπα κάπως....αλλά αυτό το μήνα έχω ξεκινήσει κ πολυυυ περπάτημα ...λεφτά να πονάω γιατί έχω πιαστεί από το περπάτημα.?

 

Αυτά .. Τώρα η ερώτηση.. Τι λέτε με αυτά που σας είπα υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος???????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καμία!????? Αχ βρε κορίτσια έχω μια εντύπωση οτι εχω κ συχνοουρια....να μου φαίνεται δεν ξερω....τι να πω!!! Παντως και να είμαι οκ μ'αρέσει!! (Αλά δεν νομιζ ρε κορίτσια αφού ήταν μετα την περίοδο..κα κύκκι εχω σταθερό )

Link to comment
Share on other sites

Γιάννα μου, αν το θέλεις μακάρι να είσαι, μου φαίνεται αρκετά απίθανο όμως. Επειδή όμως ποτέ δεν ξέρεις, και ήδη έχουν περάσει 12 μέρες από την επαφή, στην θέση σου θα έκανα ένα τεστ από τα ευαίσθητα (πχ self clear). Πιστεύω αν όχι σήμερα, τότε αύριο-μεθαύριο θα ξέρεις.

xhHtp2.pngkSQIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να χρεωθω να κάνω τεστ ακόμη..θα κάνω όμως με την πρώτη μέρα καθυστέρησης αν έχω.. και εγώ απίθανο το βλέπω..απλά λέω μήπως τα πολλά υγρά μετα την ορεξια μπορε να σημαίνουν εγκυμοσύνη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια μου! Γιάννα μου τι εγινε τελικα; Εισαι εγγυούλα; Εγω έχω το εξής θεματάκι. Με το σύντροφο μου έχουμε επαφές χωρίς προφύλαξη με το γνωστό τράβηγμα μια απο αυτές τις μέρες ειχα κάποια ατυχήματα όπως πχ δεν πρόλαβε να βγει κατευθείαν και ίσως ξέφυγε κατι μέσα. Με συγχωρείτε για την έκφραση αλλα δεν μπορώ να το πω αλλιώς Χαχαχα! Λέτε να συμβαίνει κατι; Είχατε ανάλογες εμπειρίες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...