Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parents PARTY braters4X4


almak

Recommended Posts

Α ναι, οφείλω να δηλώσω δημόσια πως ο Panoz είναι συμπαθέστατος!!

:shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Τί σου κάνει το ίντερνετ...

 

(τα βίντεο θα τα δώ σπίτι το βράδυ, ευχαριστούμε almak!! Τους ήρωες δεν τους σχολιάζω :roll: )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 245
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • almak

    almak 54 δημοσιεύσεις

  • mamyb

    mamyb 14 δημοσιεύσεις

  • maryp

    maryp 12 δημοσιεύσεις

  • fotinip

    fotinip 12 δημοσιεύσεις

almak δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα η φιλεναδα μου η fotinip μου μετεφερε το κλιμα του παρτυ που διοργανωσες και ειλικρινα στεναχωρηθηκα πολυ που δεν ηρθα...ιδιως το μουσικο κομματι του παρτυ με την ιρλανδικη και αργοτερα με τη δημοτικη μουσικη θα μου αρεσε υπερβολικα...

δηλωνω απο τωρα συμμετοχη για οποτε...ελπιζω να δηλωσουν και οι γονεις μου συμμετοχη στη φυλαξη του παιδιου μου αλλιως θα το παρω μαζι!!!

Link to comment
Share on other sites

1160134lvxh4toh6d.gif1160134lvxh4toh6d.gif1160134lvxh4toh6d.gif1160134lvxh4toh6d.gif

 

Δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω από ότι είπαν οι προηγούμενες φιλενάδες, περάσαμε τέλεια (γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε?? :lol: )

 

το μονο που θέλω να πω είναι ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ στον Αλέξη και στη γυναίκα του. Είστε καταπληκτικοί άνθρωποι και ειλικρινά χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε από κοντά!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

 

Και γιατι να μην ειναι μετα απο τετοιο παρτυ!!

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΑΛΜΑΚ!!!

Δεν ημουν εκει, αλλα βλεποντας τα βιντεο , μια μικρη δοση, καταλαβαινω τον ενθουσιασμο ολων οσων παραβρεθηκαν. (δυστυχως ειχαμε διακοπη ρευματος και δεν μπορεσα ουτε καν να δοκιμασω να σας δω στο msn)

 

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ και του χρονου με υγεια!!!!

 

ΦΙΛΑΚΙΑ.

69Dzp3.png

06pBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!

Επέστρεψα και εγώ στη βάση μου και μόλις είδα τα βιντεάκια!!!!

Eίδα και στιγμιαία πλάνα και από το τραπέζι του parents!!!!

 

Μπράβο almak!!!Συγχαρητήρια και πάλι!!!!! :D

 

diana κοριτσάκι μου , ξέρω ότι το είπες για καλό βρε..μακάρι να της έμοιαζα!!!αλλά δεν βλέπω ομοιότητες γι΄αυτό το είπα.. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

.....diana κοριτσάκι μου , ξέρω ότι το είπες για καλό βρε..μακάρι να της έμοιαζα!!!αλλά δεν βλέπω ομοιότητες γι΄αυτό το είπα.. :lol::lol:
Θα μεγαλώσεις και θα της μοιάσεις :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

πού πήγανε τα βίδεο ορέ και δεν ανοίγουν??????????????
Εγώ βλέπω πως ανοίγουν , μήπως και δεν περίμενες αρκετά???? λέω μήπως!!!!

 

οκ ... γεροντική ανυπομονησία... :D

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

diana κοριτσάκι μου , ξέρω ότι το είπες για καλό βρε..μακάρι να της έμοιαζα!!!αλλά δεν βλέπω ομοιότητες γι΄αυτό το είπα.. :lol::lol:

 

Ρε συ fotinip....Η μετριοτητα ειναι για τους μετριους, για αυτο εσυ ασ'τη στην ακρη!!

Aria μια συγνωμη κι απο μενα(αν και νομζιω οτι ως μικροτερη επρεπε να κανεις το πρωτο βημα,τεσπα :D ), next time θα συστηθουμε κι επισημως :D

Και εις αλλα με υγεια! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και δεν μπόρεσα να πάω στο πάρτι ( αφού έχουμε σοβαρά κινητικά προβλήματα τόσο εγώ όσο και η γυναίκα μου ) άκουσα ότι ήταν ένας υπέροχος συνδυασμός γνωριμίας και διασκέδασης .

 

Άκουσα και διάβασα πολλά θετικά σχόλια μέσα από διάφορες ιστοσελίδες και χάρηκα ειλικρινά .

 

Τέτοιες πρωτοβουλίες που μοναδικό σκοπό έχουν την γνωριμία μεταξύ των ανθρώπων και γίνονται καλοπροαίρετα μας ενώνουν περισσότερο , μας βγάζουν μέσα από το καβούκι μας και την μοναξιά μας , και αυτό αναμφισβήτητα είναι ένα ελπιδοφόρο και θετικό στοιχείο ώστε να καλυτερέψουν οι σχέσεις μας , και γιατί όχι ? να γίνουμε ακόμα ποιο καλλίτεροι άνθρωποι .

 

Κλίνοντας και για να μην σας κουράζω θέλω να πω τούτο .στον αγαπητό φίλο almak

 

Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία του και την προσφορά του .

 

Με σεβασμό και εκτίμηση στον αγαπητό και φίλο almak

 

ΜΩΥΣΗΣ

Άναψε φως στά… σκοτεινά .

Στο μαύρο δώσε χρώμα .

Και φτιάξε εσύ τον πίνακα .

Όσο διαρκεί το γιόμα .

MOYSYS

Link to comment
Share on other sites

......, μας βγάζουν μέσα από το καβούκι μας και την μοναξιά μας , και αυτό αναμφισβήτητα είναι .................ΜΩΥΣΗΣ
E λοιπόν να είσαι σίγουρος Μωησή πως βγήκαν πολλοί από το καβούκη τους κι έλιωσαν στον χορό. Εκτονώθηκε πολύ ένταση ρε παιδί μου. Χάρηκα πολύ που είδα τόσο πολύ κόσμο να το διασκεδάζει και να μην πιστεύει ότι μπορούν να γίνουν και τέτοιες συγκεντρώσεις :wink:

Υγεία πάνω απ' όλα και του χρόνου εδώ θα 'μαστε :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά πολύ χάρηκα που περάσατε τόσο ωραία!

 

Εγώ ως συνήθως με τα καταπληκτικά αντανακλαστικά μου - έχει κάψει φλάντζες το σύστημα απο την κούραση - είδα την ανακοίνωση για το πάρτυ λίγο αργά και δεν είχαμε που να αφήσουμε το παιδί. :roll:

 

Κι επειδή μου φαίνεστε καλά τυπάκια, ελπίζω να επαναληφθεί και να είμαι εκεί και να ροκάρω all night long! :cool:

 

(μόνο βίντεο μη με τραβήξετε γιατί θα γίνω το ανέκδοτο του φόρουμ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...