Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απορίες για την συνάντηση 15 Μαρτίου στην Άνω Γλυφάδα


Panoz

Recommended Posts

Θα προσπαθήσω να εξαντλήσω κάθε πιθανότητα. Δεν θα ήθελα να στη στερήσω, για την ακρίβεια από τις ζουζούνες σου. Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

 

Καλέ τι να μου στερήσεις; Το κουτί έχει 10 κομμάτια αν θυμάμαι καλά, εμείς να κρατήσουμε τις τέσσερις (2 που θα φορέσουν +2 για λόγους ασφαλείας) και μετά δεν έχω πρόβλημα! Αρκεί να σας κάνει το μέγεθος! Αν δεν βρεις τίποτα, στείλε μου πμ να σου δώσω το τηλέφωνό μου και να συνεννοηθούμε! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Vann

    Vann 7 δημοσιεύσεις

  • Panoz

    Panoz 6 δημοσιεύσεις

  • Theni

    Theni 6 δημοσιεύσεις

  • Athena

    Athena 5 δημοσιεύσεις

Καταρχας ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ειναι η πρωτη μου

συναντηση με μελη του φορουμ....

Δυστυχως ουτε εγω βρισκω πανες για μωρα στο Σκλαβενιτη της περιοχης μου αλλα θα παω και στο Βασιλοπουλο.....Ξερετε σε ποιο αλλο σουπερ μαρκετ αλλα στα νοτια προαστια;;;

Πριν ερθουμε στην συναντηση κανουμε μπανακι ή κανουμε εκει(πριν μπουμε στη πισινα);;;Γιατι εγω οκ θα κανω αλλα το μωρο να το κανω μπανιο και να βγαλω εξω;;

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πριν ερθουμε στην συναντηση κανουμε μπανακι ή κανουμε εκει(πριν μπουμε στη πισινα);;;Γιατι εγω οκ θα κανω αλλα το μωρο να το κανω μπανιο και να βγαλω εξω;;

 

 

ΑΠΟΡΙΑ, μετά την πισίνα δεν θα το βγάλεις έξω :idea::?:

Εκεί θα διανυκτερεύσετε?

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Εαν του στεγνωσει τα μαλλακια δεν θα εχει προβλημα,μπορει οποιος γονιος θελει να βαλει ενα σκουφο στο παιδακι του για να ειναι σιγουρος,τουλαχιστον εγω ετσι κανω,κ δεν της στεγνωνω ποτε τα μαλλια,κ δεν μιλαω για τωρα που εχει καλο καιρο,αλλα για το χειμωνα την εβγαζα εξω με το σκουφο της.Εννοειται βεβαια οτι δεν την πηγαινα βολτα εξω,απλα την εβαζα στο αμαξι που ηταν παρκαρισμενο απ εξω.Το κολυμβητηριο εχει θεσεις παρκαρισματος απ εξω ακριβως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω 2 απορίες:

στο site (Προφιλ) γράφει ότι "οι συμμετέχοντες στις δραστηριότητες της πισίνας φέρουν τις απαραίτητες ιατρικές βεβαιώσεις". Χρειάζεται κάτι τέτοιο για την Κυριακή;

Επίσης, λύσαμε το θέμα με την ηλικία των μωρών, πάνω από την οποία επιτρέπεται η συμμετοχή; Τελικά είναι από 3 ή από 6 μηνών και πάνω;

3mbap2.png7AWSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πριν ερθουμε στην συναντηση κανουμε μπανακι ή κανουμε εκει(πριν μπουμε στη πισινα);;;Γιατι εγω οκ θα κανω αλλα το μωρο να το κανω μπανιο και να βγαλω εξω;;

 

 

ΑΠΟΡΙΑ, μετά την πισίνα δεν θα το βγάλεις έξω :idea::?:

Εκεί θα διανυκτερεύσετε?

 

Σωστη η απορια σου :lol: απλα μπορει να μην τον λουσω..τεσπα

θα δω τι θα κανω και αναλογως τον καιρο...

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ionnaki, σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!! Βρήκα τελικά πάνες, αν και θα μας είναι κομματάκι μεγάλες... Παρόλα αυτά θα χαρώ να σε γνωρίσω και από κοντά. Για όσες κοπέλες ψάχνουν ακόμη, έχει ο Βασιλόπουλος. Τηλεφώνησα στη libero και μου είπαν ότι είναι το μόνο σούπερ μάρκετ που τα έχει χειμώνα καλοκαίρι. Κορίτσια, αφού έχει εκεί ντουζιέρες γιατί δεν τα ξεπλένετε τα ζουζούνια εκεί; Σιγά, δεν κυλιούνται και στις λάσπες... Μην κρυώσουν κατά τη διαδρομή, όχι τίποτα άλλο. Δεν είναι καιρός για θαρραλέους :wink:... Irencat, την ίδια απορία είχα και εγώ. Το μόνο που σκέφτομαι είναι μάλλον όχι για την πρώτη φορά έτσι ώστε να γίνει γνωριμία με το χώρο (ένα είδος διαφήμισης...). Όποιος συνεχίσει μάλλον θα ζητηθούν. Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε αρκετά υπεύθυνα άτομα για να αποφύγουμε τυχόν περιπέτειες τόσο εμείς όσο και οι γύρο μας και κυρίως τα πιτσιρίκια...

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

irencat τις βεβαιαωσεις θα τις χρειαστεις εαν κανεις εγγραφη,ουτως η αλλως σε οποιοδηποτε κολυμβητηριο κ να πας εαν δοκομαστικο θα το κανεις,πριν γραψεις το παιδι σου.Οσο για την απορια σου,απο ποσο μηνων μπορει να μπει το παιδι,εξαρταται απο τον παιδιατρο σου,αυτον πρεπει να ρωτησεις.Εαν εχεις τελειωσει την αποστειρωση,θεωρω οτι δεν υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παραλίγο εμείς να πηγαίναμε το Σάββατο :lol::lol::lol:

 

Μέχρι το μεσημέρι που μίλησα με συμφορουμίτισσα, είχα την εντύπωση ότι είναι το Σάββατο :shock:

Τελικά θα έρθουμε Κυριακή :lol:

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη παω την κορη μου στο συγκεκριμενο κολυμβητηριο απο τοτε που ανοιξε,πιστευω οτι μπορω να σας βοηθησω σε μερικα απο τα ερωτηματα σας.

Λοιπον μεσα στην πισινα μπαινει οποιος γονιος θελει,κ μπορει,εαν τα παιδια ξερουν μπανιο κ ειναι εξοικειωμενα (δηλ αυτα που ειναι πανω απο 3-4ετων)μπορει να μην μπει ο γονιος,εμενα η κορη μου ειναι 28μηνων κ πλεον δεν μπαινω μαζι της.Να ντραπει καποιος γονιος αποκλειεται γιατι ολοι φορανε μπλουζες απο πανω για να μπορουν να πιαστουν τα παιδια πιο ευκολα,κ να αισθανονται ασφαλης(οποτε κανενας γονιος δνε ντρεπεται).Στο σιτε γραφει οτι ειναι απο 6μηνων αλλα πολλοι παιδιατροι που τελειωνει η αποστειρωση τον 3μηνα,σε αφηνουν ελευθερα να μπει το παιδι στην πισινα.

Μπορω να σας προτεινω ανεπιφυλακτα να πατε ολοι,ειναι ενας πολυ ωραιος χωρος κ καθαρος,πιστευω οτι θα αρεσει κ στους μικρους κ στους μεγαλους,εχει αρκετα μπανια ωστε να μπορεσετε να κανετε ντουζ κ να ντυθειτε με την ησυχια σας.Και το σημαντικοτερο ειναι οτι το νερο δεν ειναι με χλωριο αλλα με οζον

na se rotiso kati?o anipsios mou ine 14 minon kai theloume na ton grapsoume mipos kseris posa xrimata ine to mina?
Link to comment
Share on other sites

Ειναι 85 ευρω το μηνα,ξερω ομως οτι εχεις καποιους τροπους πληρωμης με καρτα κ ατοκες δοσεις,που μπορει να σου κανει μεχρι κ 10%εκπτωση.Εγω προτιμω να πληρωνω με τον μηνα,ειναι οτι βολευει τον καθενα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...