Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Άντληση στη δουλειά


ΑΝΝΑΖ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

Κ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΘΗΛΑΖΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ. ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΑ 1 ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΝΙ ELECTIC ΚΑΙ 1 ΑΠΟ ΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΑΛΑΤΟΣ ΠΟΥΧΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΝΟΙΚΙΑΣΑ ΤΟ SYMPHONY. ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑ ΠΟΣΗ ΏΡΑ ΝΑ ΑΝΤΛΩ ΓΑΛΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΩ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ?ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤIΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ 2 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ.ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ 4 ΦΟΡΕΣ.Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ 7,200 KG.TO ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΦΑΙ ΕΔΩ KAI 2 MHNEΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Το μπουμπουρίνι μου θηλάζει από τις 4 Ιουλίου 2008!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα μου, η Αγλαία λείπει στη Ρώμη. Δεν είμαι σίγουρη πότε θα γυρίσει.

 

Νομίζω οτι πρέπει να αντλείς όσα γεύματα κάνει το μωράκι σου όσο λείπεις. Αν το μωράκι τρώει ας πούμε κάθε 2-3 ώρες, κάθε τόσο πρέπει να αντλείς και στη δουλειά. Ίσως όμως να μη μπορείς να αντλείς αρκετό γάλα στη δουλειά, δλδ όσο πίνει το μωρό, και να χρειαστεί να αντλείς 1-2φορές και στο σπίτι.

 

 

Ίσως κάποια άλλη μητέρα που εργάζεται, κι έχει περίσσότερη πείρα στο θέμα, να μπορεί να σου πει περισσότερα.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...