Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η τρελο-dimt επιτέλους Θεσ/νικη !!!!!!!!!


DALIA

Recommended Posts

κυκλοφορεί !!!!! :D (ποσα δίνεις πόπη μπερκ ;;; τόσο κόπο έκανα να την αποκτήσω !!!! χεχεχεχε)

ευχαριστώ Μιτσάκι !!!!

 

όλες κουκλάρες μια προς μια !!! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΠΕΡΝΕΣ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ!!!

 

ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΡΙΞΑΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟΝ ΜΗΤΣΟ!!!!!!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

(είμαι βλήμα το ξέρω, αλλα όχι και τοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοο πια!!!)

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Εππππππππππππππ τι πράγματα είναι αυτά κυκλοφορούν φωτο συνάντησης και δεν τις έχω δει ακόμη?????????

 

Για σοβαρευτείτε γρήγορα και στείλτε μου email!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Για σοβαρευτείτε γρήγορα και στείλτε μου email!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

και μενα και μενα!!!

 

 

την Σαμ την ξέρω (την έχω ματαδεί... :D ) για πες εσυ κυριά μου τι φόραγες ... κια θα σου την στείλω !!! :lol::D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ένα δεν έχω καταλάβει....η Thessalonikia τελικά είναι Πατρινιά?

δεν θα έλεγα όχι στη φωτο.......

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα δεν έχω καταλάβει....η Thessalonikia τελικά είναι Πατρινιά?

δεν θα έλεγα όχι στη φωτο.......

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

 

Pam είναι μια απίστευτη τελικά Thessalinikia ... στην Πάτρα !!!! :D:lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέμε δηλαδή Ι'm an Englishman in New York!!!!!

 

:lol::lol:

 

σαν να λέμε "ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΗΤΣΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφροδιτη,δεν θυμαμαι τι φοραγα :( αλλα ημουν η εγκυος της παρεας αν φαινοταν τοτε στην φωτο...ααααα :idea: ημουν διπλα στην dimt...βοηθησα καθολου;;; :D

 

κατσε να τσεκάρω ....

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη,δεν θυμαμαι τι φοραγα :( αλλα ημουν η εγκυος της παρεας αν φαινοταν τοτε στην φωτο...ααααα :idea: ημουν διπλα στην dimt...βοηθησα καθολου;;; :D

 

κατσε να τσεκάρω ....

 

ΑΠΑΝΤΩ ΕΓΩ!!! ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα επιτελους την πολυποθητη φωτο απο την αφροδιτη ευτυχως που τα καταφερε η αφροδιτη ολες κουκλαρες πραγματικα

 

 

pam ειμαι σαλλονικια και ζω στην πατρα και κανω παρεα με τις ομορφες πατρινες

 

 

αφροδιτη ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλενας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηρα επιτελους την πολυποθητη φωτο απο την αφροδιτη ευτυχως που τα καταφερε η αφροδιτη

 

ΔΛΔ για να καταλάβω!!! Ο κόπος μου, το άγχος που μου δημιούργησες και έβαλα τα παλικάρια της εταιρείας να κοιτάξουν το μαιλ μου μήπως είχε πρόβλημα (που τελικά μετά απο εγχείρηση βγήκε ότι ήταν μια χαρά, αρα το δικό σου έχει πρόβλημα), τον ιδρώτα που έχυσα, τα βράδια που ξενύχτισα για να βρω λύση και να σου τις στείλω και τα πακέτα τσιγάρων που κάπνισα, το περιστέρι που αγόρασα και το εχω δώσει σε ειδικό εκπαιδευτή για να σου τις φέρει, το κούριερ που εχω σε αναμονή.........οοοοοοοοοολα αυτά δεν μετράνε δλδ!!!!!????????

 

ΟΚ!! ΟΚ!!!! Εγω φταίω που δεν την έβαλα φάτσα φόρα στο φόρουμ!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

αλλα δεν φταιτε εσεις!!! Εγω φταίω που είμαι καλή και με πατάτε!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Χαρά εμείς δεν ήμασταν που κρυφτήκαμε πίσω από τον Αντρέα για να μην φαινόμαστε??????????

Τι στο καλό πήγε στραβά και μας έχουν και σε φωτο :roll::roll:

Θα μου τη στείλετε ή όχι άντε γρήγορα είπαμε!!!!!

 

Πόπη μπορεί να ήσουν και η μόνη που φορούσε χρώμα :lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...