Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επαφη αμεσως μετα την εκσπερματωση...


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καταχήν, χαίρομαι πολύ που τα έχετε ξαναβρεί με τον άντρα σου, γιατί θυμάμαι πως είχατε κάποια θεματάκια στο παρελθόν.

Τώρα για το ερώτημα σου: θέλετε να κάνετε δεύτερο παιδάκι; Αν ναι, γιατί δεν ολοκληρώνετε απευθείας την πράξη; Γιατί να γίνει πρώτα η εκσπερμάτιση και στη συνέχεια να περιμένετε με δεύτερη επαφή να πετύχετε το σκοπό σας;

Αν πάλι δε θέλετε, το μόνο εχέγγυο είναι οι προφυλάξεις καθόλη τη διάρκεια των επαφών.

Καλή τύχη να έχετε και να χαίρεστε την οικογένειά σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Να ρωτησω κατι που το εχω απορια...γινεται μετα αν υπαρξει επαφη αμεσως μετα την εκσπερματωση ενδεχομενο εγκυμοσυνης;;;

 

Εεε.... Πως γίνεται να έχεις επαφή αμέσως μετά την εκσπερμάτιση? Sorry κιόλας... δεν του πέφτει?? Παίρνει κάποια φαρμακευτική αγωγή?

Link to comment
Share on other sites

Εεε.... Πως γίνεται να έχεις επαφή αμέσως μετά την εκσπερμάτιση? Sorry κιόλας... δεν του πέφτει?? Παίρνει κάποια φαρμακευτική αγωγή?

 

Λίβι μου, νομίζω ότι η κοπέλα δεν εννοεί ακριβώς μετά. Γίνεται η πράξη κι η εκσπερμάτιση, ξεκουράζεται λίγο ο άντρας και ενώ δεν έχει πλυθεί, κλπ. ξαναγίνεται η πράξη. Οπότε δε νομίζω να τίθεται θέμα "διάρκειας" στήσης, αλλά νέας στήσης στη συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γινεται και παραγινεται :P εναν μπεμπη αποκτησαμε ετσι! Με το καλο αν το επιθυμειτε. Τα προσπερματικα υποτιθεται δεν περιεχουν σπερμα, μενει ομως πολυ συχνα σπερμα απο την προηγουμενη εκσπερματιση πανω στο πεος. Οποτε αν δεν το θελετε δεν ειναι καθολου καλος τροπος αντισυλληψης.

 

Τωρα, αυτη η νοσηρη περιεργεια που σας κανει να τη ρωτατε γιατι γινεται η επαφη τους ετσι και οχι αλλιως και πως και τι πραγματικα με υπερβαινει

Link to comment
Share on other sites

Γινεται και παραγινεται :P εναν μπεμπη αποκτησαμε ετσι! Με το καλο αν το επιθυμειτε. Τα προσπερματικα υποτιθεται δεν περιεχουν σπερμα, μενει ομως πολυ συχνα σπερμα απο την προηγουμενη εκσπερματιση πανω στο πεος. Οποτε αν δεν το θελετε δεν ειναι καθολου καλος τροπος αντισυλληψης.

 

Τωρα, αυτη η νοσηρη περιεργεια που σας κανει να τη ρωτατε γιατι γινεται η επαφη τους ετσι και οχι αλλιως και πως και τι πραγματικα με υπερβαινει

 

Άλλο τα προσπερματικά (που το λέει και η λέξη, είναι πριν την εκσπερμάτιση) κι άλλο να γράφεις ότι ήρθες σε επαφή αμέσως μετά την εκσπερμάτιση. Δηλαδή μόνο σε μένα φάνηκε περίεργο? Δεν είπε η κοπέλα ότι το κάνανε 2 ώρες μετά, είπε αμέσως μετά. Δεν είναι νοσηρή περιέργεια, είναι απλή περιέργεια για κάτι που όπως έχει γραφτεί είναι ενάντια στους νόμους της φύσης (αυτούς που ισχύουν για τους περισσότερους άντρες τουλάχιστον, τι να πω... )

Link to comment
Share on other sites

Άλλο τα προσπερματικά (που το λέει και η λέξη, είναι πριν την εκσπερμάτιση) κι άλλο να γράφεις ότι ήρθες σε επαφή αμέσως μετά την εκσπερμάτιση. Δηλαδή μόνο σε μένα φάνηκε περίεργο? Δεν είπε η κοπέλα ότι το κάνανε 2 ώρες μετά, είπε αμέσως μετά. Δεν είναι νοσηρή περιέργεια, είναι απλή περιέργεια για κάτι που όπως έχει γραφτεί είναι ενάντια στους νόμους της φύσης (αυτούς που ισχύουν για τους περισσότερους άντρες τουλάχιστον, τι να πω... )

 

E μα δεν εννοούσα εσένα, βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Εεε.... Πως γίνεται να έχεις επαφή αμέσως μετά την εκσπερμάτιση? Sorry κιόλας... δεν του πέφτει?? Παίρνει κάποια φαρμακευτική αγωγή?

Νομιζω γινεται!!!!τουλαχιστον σε εμενα συμβαινει καποιες φορες:oops:αφου ολοκληρωσουμε την πρωτη μας επαφη μετα απο κανα 2 λεπτο να εχουμε """ανηψωση""χαχαχα και παμε παλι:lol:.πιστευω οτι υπαρχει πιθανοτητα αν δεν εχει παει να πλυθει μετα την πρωτη φορα κ ξανακανετε ερωτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομιζω γινεται!!!!τουλαχιστον σε εμενα συμβαινει καποιες φορες:oops:αφου ολοκληρωσουμε την πρωτη μας επαφη μετα απο κανα 2 λεπτο να εχουμε """ανηψωση""χαχαχα και παμε παλι:lol:.πιστευω οτι υπαρχει πιθανοτητα αν δεν εχει παει να πλυθει μετα την πρωτη φορα κ ξανακανετε ερωτα

 

Εσένα ο άντρας σου περνάει εφηβεία μου φαίνεται....!! :lol::lol::lol::lol:

 

 

(Πλάκα κάνω, no offense...! :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Γινεται και παραγινεται :P εναν μπεμπη αποκτησαμε ετσι! Με το καλο αν το επιθυμειτε. Τα προσπερματικα υποτιθεται δεν περιεχουν σπερμα, μενει ομως πολυ συχνα σπερμα απο την προηγουμενη εκσπερματιση πανω στο πεος. Οποτε αν δεν το θελετε δεν ειναι καθολου καλος τροπος αντισυλληψης.

 

Τωρα, αυτη η νοσηρη περιεργεια που σας κανει να τη ρωτατε γιατι γινεται η επαφη τους ετσι και οχι αλλιως και πως και τι πραγματικα με υπερβαινει

 

Επειδή μάλλον εμένα εννοούσες. Καμία νοσηρή περιέργεια. Απλά θέλησα να βεβαιωθώ ότι κατάλαβα σωστά τον προβληματισμό της θεματοθετριας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια μου για τις απαντησεις σας!!!δεν τη χρησιμοπποουμε σαν μεθοδο αντισυληψης...εχουμε ηδη ενα παιδακι κ απλα αν ειναι να ερθει δευτερο καλως να ορισει χωρις να το κυνηγαμε κιολας...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια μου για τις απαντησεις σας!!!δεν τη χρησιμοπποουμε σαν μεθοδο αντισυληψης...εχουμε ηδη ενα παιδακι κ απλα αν ειναι να ερθει δευτερο καλως να ορισει χωρις να το κυνηγαμε κιολας...

 

Ε, τότε σας εύχομαι καλή επιτυχία... Απλά, αν πραγματικά το θέλετε κάντε μια προσπάθεια. Είναι τόσο ωραίο να εχεις δύο παιδάκια. Πραγματικά, θα αλλάξει η ζωή σας.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...