Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μεινατε γρήγορα έγκυος μετά από παλινδρομηση; ;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! Είμαι χάλια ψυχολογικά γιατί είχα μια παλινδρομηση (ήμουν 5 εβδομάδων..). Ήθελα να ρωτήσω σε κορίτσια που πέρασαν το ίδιο εάν μείνανε γρήγορα έγκυος... Έχω απεπλιστει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μην απελπιζεσαι!!!τωρα ειναι δυσκολα το ξερω αλλα προσπαθησε να χαλαρωσεις κ να το απολαμβανεις με τον αντρα σου.εγω παρολο που ειχα δυο παιδακια γεννησει τις τελευταιες φορες ειχα δυο βιοχημικες....την τριτη επιασα το τριτο μου παιδακι.μην σε παιρνει απο κατω!!!!με το καλο σου ευχομαι η επομενη προσπαθεια να φερει το μωρακι σου!!!

2004-2008-2016[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Είμαι χάλια ψυχολογικά γιατί είχα μια παλινδρομηση (ήμουν 5 εβδομάδων..). Ήθελα να ρωτήσω σε κορίτσια που πέρασαν το ίδιο εάν μείνανε γρήγορα έγκυος... Έχω απεπλιστει....

 

Η αδερφη μ ειχε μια παλινδρομηση τ καλοκαιρι κ τωρα ειναι παλι εγκυος. Δλδ την ειπε γ ους επομενους 3 4 μηνες να μην μεινει. Κ μετα εκανε προσπαθια κ εμεινε με την πρωτη.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ βιομηχανική είχα... Το περίμενα πως και πως και τελικά τζάμπα χάρηκα.. Έφυγε... Πριν προλάβει καν να σχοιματιστει... Απο την μια καλύτερα που δεν είχε σχηματιστεί αφού έφυγε γιατί θα ήταν πιο οδυνηρο για μένα... Μετά από βιομηχανική μπορείς κατευθείαν μου είπε η γιατρός... Αλλα φοβάμαι πολύ... Μην μπορώ να μείνω έγκυος ή ξανά πάθω το ίδιο....

Link to comment
Share on other sites

Nα μη φοβάσαι, ptit_coeur! Nα σκέφτεσαι ότι ο οργανισμός και η φύση σου λειτούργησε πολύ σωστά και έγκαιρα και απέβαλλε πολύ νωρίς και χωρίς καμία σωματική απώλεια για σένα ένα κύημα που δεν θα προχωρούσε για γονιδιακούς λόγους. Σκέψου άλλες περιπτώσεις όπου το κύημα αποβάλλεται αργότερα ή η γυναίκα χρειάζεται απόξεση ή πρέπει να το γεννήσει. Επίσης, η βιοχημική δείχνει ότι είσαι απολύτως ικανή εσύ κι ο σύζυγος να συλλάβετε! Θα ξανασυλλάβετε και στατιστικά θα πάνε όλα καλά!

GCqDp3.png qpsdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...