Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θέλω να γίνω μανουλα


Recommended Posts

H mia mera.dn einai periodos.fusika mporei na sumvenei otidipote allo k ontos na min eisai egkios alla to pio pithanon einai oti eisai. Twra toulaxiston tha exeis mia stiriksi kai isws pareis ligo tharos na miliseis kai stous goneis sou. Sou apantaw taktika gt kati tetoio perase kai enas polu kontinos mou anthrwpos me polu dusaresta apotelesmata kai pragmatika anisixw.. Sugnwmi kiolas an s zalisa..

Καλησπέρα, σήμερα έχω πεθάνει στον πονο και είδα λίγο αίμα , όλο τον Νοέμβριο δεν είδα τπτ .. δεν ξέρω τι είναι και ποναω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nαι ισως εχεις δικιο απο οικονομικης αποψεως.αλλα μετα απο τοσο καιρο που αφησε να περασει χωρις να το τσεκαρει ο πιο σιγουρος κ ασφαλης τροπος ειναι ο γιατρος.ακομα κ εγγυος ν μην ειναι πιθανον ν εχει καποια ανωμαλια στ κυκλο της κ να πρεπει ν τη δει γιατρος.ποσο μσλλον αν ειναι εγγυος..που θα πρεπει να δει αν υπαρχει εμβρυο αν ολα ειναι καλα κλπ κλπ.θεωρω οτι ειναι πιο ασφαλεις κ σογουρος τροπος γιατι σε περιπτωση εγγυμοσυνης δεν μιλαμε για αρχικο σταδιο κυησης εδω.κ εγω εμεινα εγγυος τελη αυγουστου.κ τωρα ειμαι στον 4ο μηνα.ισως μπορει κ ο φιλος σου να συνεισφερει στα εξοδα του γιατρου.λογικα γυρω στα 50 ? θα σου ζητησει.βεβαια μπορεις να του εξηγησεις την κατασταση στ τηλ κσι να μην σου παρει κ καθολου χρηματα η να σου παρει πιο λιγα.απο οσο θυμαμαι η κοπελα ειπε οτι εχει κλεισει ραντεβου για παρασκευη.οτι κ να κανεις μακαρι να σου παν ολα καλα

Fusika to kalitero einai na paei s giatro apla egw milisa gia mia deuteri epilogi s periptwsi pou uparxei oikonomiko provlima.. Nomizw paizoun oi times..edw pou eimai egw o giatros m pairnei 40e to mina gia oses episkepseis kai an xriastoun.. Twra athina h alles polis dn kserw glukia m..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα έχω πεθάνει στον πονο και είδα λίγο αίμα , όλο τον Νοέμβριο δεν είδα τπτ .. δεν ξέρω τι είναι και ποναω πολυ

 

Πανε σε εναν γιατρο!!!!δεν ειναι δυνατον τοσους μηνες να εισαι ετσι κ τωρα ν πονας ν βλεπεις αιμα κ να μην πας.μιλαμε για την υγεια σου.κ εαν υπαρχει οικονομικο θεμα η δανεισου χρηματα απο καπου η ενημερωσε τον γιατρο κ δωστα του σιγα σιγα.αν πιστευω οτι κανεναν γιατρος αν νια 17χρονη κοπελα εχει προβλημα οικονομικο θα της πει δεν σε εξεταζω αν δεν με πληρωσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Fusika to kalitero einai na paei s giatro apla egw milisa gia mia deuteri epilogi s periptwsi pou uparxei oikonomiko provlima.. Nomizw paizoun oi times..edw pou eimai egw o giatros m pairnei 40e to mina gia oses episkepseis kai an xriastoun.. Twra athina h alles polis dn kserw glukia m..

 

Βασικα θελω να πιστευω οτι αν η κοπελιτσα δεν εχει να πληρωσει ουτε αυτη ουτε ο φιλος της δεν θα τους πει καποιος γιατρος οτι δεν θα τους εξετασει για αυτο το λογο.σιγουρα πιο οικονομικη επιλογη ειναι η χοριακη αλλα κ παλι δεν ξερει καν τι γινεται στον οργανισμος της σε περιπτωση εγγυμοσυνης κ κατα ποσο εξελισσεται σωστα.θεωρω πολυ επιπολαιο να μην επισκεφτει αμεσα εναν γιατρο κ αυτο πανω απο ολα για την υγεια της κ μονο!!!μακαρι ο πονος π εχει να ειναι περιοδου κ απλως να ειχε κσποια ανωμαλια στ κυκλο της μεχρι τωρα.αν δεν ειναι ομως περιοδου η κοπελα ρισκαρει αυτη τη στιγμη κ τοσο κσιρο που δεν επισκεφτηκε κσποιον γιατρο την υγεια της αλλα κ του πιθανου μωρου της που απο οτι καταλαβα θελει

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω να πιστευω οτι αν η κοπελιτσα δεν εχει να πληρωσει ουτε αυτη ουτε ο φιλος της δεν θα τους πει καποιος γιατρος οτι δεν θα τους εξετασει για αυτο το λογο.σιγουρα πιο οικονομικη επιλογη ειναι η χοριακη αλλα κ παλι δεν ξερει καν τι γινεται στον οργανισμος της σε περιπτωση εγγυμοσυνης κ κατα ποσο εξελισσεται σωστα.θεωρω πολυ επιπολαιο να μην επισκεφτει αμεσα εναν γιατρο κ αυτο πανω απο ολα για την υγεια της κ μονο!!!μακαρι ο πονος π εχει να ειναι περιοδου κ απλως να ειχε κσποια ανωμαλια στ κυκλο της μεχρι τωρα.αν δεν ειναι ομως περιοδου η κοπελα ρισκαρει αυτη τη στιγμη κ τοσο κσιρο που δεν επισκεφτηκε κσποιον γιατρο την υγεια της αλλα κ του πιθανου μωρου της που απο οτι καταλαβα θελει

 

Ενταξει κ να μην εχει να πληρωσει νομιζω οτι αν δανιστει απο φιλες φιλους 50 ευρω θα μαζεψει παραπανω δεν χρειαζετε!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει κ να μην εχει να πληρωσει νομιζω οτι αν δανιστει απο φιλες φιλους 50 ευρω θα μαζεψει παραπανω δεν χρειαζετε!

 

H ugeia tis einai panw apo ola ennoeite apla an sigoureuotan me ena test oti einai h den einai egkios meta tha mporouse na to pei stous goneis tis gia na pane mazi sto giatro. To thema einai oti an einai egkios einai pepirou 3 minon kai mexri twra den exei kanei oute mia eksetasi enan uperuxo na dei oti ola einai kala... Elpizw na mas pei kala nea. An k stin periptwsi tis den kserw pia einai ta kala nea... Na einai egkios i na exei kamia kusti.

Link to comment
Share on other sites

H ugeia tis einai panw apo ola ennoeite apla an sigoureuotan me ena test oti einai h den einai egkios meta tha mporouse na to pei stous goneis tis gia na pane mazi sto giatro. To thema einai oti an einai egkios einai pepirou 3 minon kai mexri twra den exei kanei oute mia eksetasi enan uperuxo na dei oti ola einai kala... Elpizw na mas pei kala nea. An k stin periptwsi tis den kserw pia einai ta kala nea... Na einai egkios i na exei kamia kusti.

 

Νομιζω ειχε γραψει οτι ειχε κανει στην αρχη 2 τεστ εγγυμοσυνης κ το ενα της βγηκε αρνητικο κ το αλλο θετικο.το αρνητικο να ειναι θετικο γινεται αλλα το θετικο ν εγινε λαθος κ να ειναι αρνητικο δυσκολο:-(ναι η αληθεια ειναι οτι αν υπαρχει εμβρυο ειναι περιπου 3 μηνων κ δεν εχει γινει καμια εξεταση για αυτο πρεπει νσ βιαστει.στην ηλικια που ειναι αν κρινω απο το παραδειγμα της συμμαθητριας μ που στην ιδια ηλικια εγινε μανουλα καλο θα ηταν να εχει καποια κυστουλα κ μ αγωγη να της φυγει.κ εγω ειχα στα 19 μου κυστη κ δεν εγινε κ κατι.αντιθετως μια εγγυμοσυνη σε αυτην την ηλικια ειναι δυσκολο θεμα απο πολλες αποψεις.ελπιζω οπως κ να εχει να της πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομιζω ειχε γραψει οτι ειχε κανει στην αρχη 2 τεστ εγγυμοσυνης κ το ενα της βγηκε αρνητικο κ το αλλο θετικο.το αρνητικο να ειναι θετικο γινεται αλλα το θετικο ν εγινε λαθος κ να ειναι αρνητικο δυσκολο:-(ναι η αληθεια ειναι οτι αν υπαρχει εμβρυο ειναι περιπου 3 μηνων κ δεν εχει γινει καμια εξεταση για αυτο πρεπει νσ βιαστει.στην ηλικια που ειναι αν κρινω απο το παραδειγμα της συμμαθητριας μ που στην ιδια ηλικια εγινε μανουλα καλο θα ηταν να εχει καποια κυστουλα κ μ αγωγη να της φυγει.κ εγω ειχα στα 19 μου κυστη κ δεν εγινε κ κατι.αντιθετως μια εγγυμοσυνη σε αυτην την ηλικια ειναι δυσκολο θεμα απο πολλες αποψεις.ελπιζω οπως κ να εχει να της πανε ολα καλα

 

Egw eixa kusti sta 17 mou k efuge apo moni tis xwris kanena xapi i epemvasi ktl..(asxeto) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας δείτε εδώ

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=38550

 

δυστυχώς είμαστε αναγκασμένοι να κλειδώνουμε τα θέματα αυτά.

Δείτε εδώ γιατί :

 

Αγαπητά μέλη,

Η αγωνία για τον ερχομό ενός νέου μέλους στην οικογένεια είναι πάντα πολύ έντονη. Το μοίρασμα αυτών των συναισθημάτων, με αναγνώστες κ μέλη που βιώνουν την ίδια αγωνία, μπορεί να βοηθήσει πολύ στο να περάσουν οι ώρες ή οι μέρες αγωνίας και έντασης όσο δυνατόν πιό ανώδυνα ή και ευχάριστα.

 

Διαβάστε το μήνυμά μας, για το πώς να εκφράσετε αυτά τα συναισθήματα ανενόχλητα, στο σωστό σημείο!

Σας ευχόμαστε σύντομα να έχετε στην αγκαλιά σας το μωράκι σας.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Γενικοί κανόνες : http://parents.org.gr/forum/misc.php?do=showrules

 

Το forum της ΕΕΕΓ parents.org.gr (με βάση το καταστατικό της http://parents.org.gr/news/a245), βρίσκεται στην διάθεση των μελών για την τοποθέτηση ενημερωτικών θεμάτων και ερωτημάτων/ανταλλαγής πληροφοριών που θα βοηθήσουν μελλοντικούς αναγνώστες/γονείς.

 

Για θέματα που αφορούν θετικό η αρνητικό τέστ,είμαι έγκυος/δεν είμαι, καθημερινού τύπου επικοινωνία για αποτελέσματα/διαδικασία εξωσωματικής/σπερματέγχυσης, παρακαλούμε κάνετε χρήση του parentscafe.gr και της συγκεκριμένης ενότητας:

 

Θέλουμε να γίνουμε γονείς ! http://parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=169

 

Ειδικά για το θέμα της θρησκείας κ πίστης σε σχέση με την σύλληψη παρακαλούμε επισκεφτείτε το συγκεκριμένο καφέ που ανοίξαμε, στο φόρουμ του parentscafe.gr με τιτλο Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα ! http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2921 όπου μπορείτε να καταθέσετε τις ιστορίες σας καθώς και τις ιστορίες ή εμπειρίες άλλων για αυτό το θέμα.

 

Το παρόν θέμα κλειδώνεται και θα μεταφερθεί στο αρχείο.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Οδηγίες εγγραφής στο Parentscafe.gr :http://parentscafe.gr/showthread.php?t=234

 

Οδηγίες ανάκτησης κωδικού: http://parents.org.gr/forum/showthre...32#post1397532

 

Σημείωση

 

Αν το θέμα στο οποίο συμμετέχετε κλειδωθεί με την συγκεκριμένη ανακοίνωση παρακαλούμε

 

α]

μην ανοίγετε νέο θέμα ως συνέχεια του θέματος που συμμετείχατε

 

β]

μην ανοίγετε ειδικά νέο θέμα στο parents.org.gr για να ανακοινώσετε την δημιουργία νέου θέματος στο parentscafe.gr.

Μπορείτε αν επιθυμείτε να ενημερώσετε τα υπόλοιπα μέλη με το να τοποθετήσετε την είδηση στην υπογραφή σας ή να κάνετε χρήση των προσωπικών μηνυμάτων.

 

Σε περίπτωση που ανοίξετε νέο θέμα στο parents.org.gr είτε ως συνέχεια κλειδωμένου θέματος είτε με σκοπό την ανακοίνωση νέου θέματος στο parentscafe.gr θα λάβετε κάρτα ειδοποίησης που θα σας ενημερώνει για τους κανόνες του forum της ΕΕΕΓ και ίσως συνοδεύεται από ολιγοήμερη απενεργοποίηση του λογαριασμού σας.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...