Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

Λετα ευχομαι να εισαι!! Χαχα σε πετυχαινω και σε δευτερο θεμα πρωτη φορα!:) Παντως αν εννοεις οτι οταν η γραμμη του τεστ ειναι αχνη δεν ειναι αξιοπιστο θετικο, κι ομως ειναι!! Αρκει η δευτερη γραμμη να σχηματιστει μεσα στο χρονικο οριο που γραφει το καθε τεστ. (διαφορετικο για το καθενα) Εχει συμβει σε παρα πολλες γυναικες να ειναι αχνη η γραμμη και ειναι παντα θετικο οπως λενε οι γιατροι. Και η μητερα μου το ειχε αυτο και σε μενα και στον αδερφο μου. Το μονο που δεν ηξερα ειναι οτι αν η γραμμη σχηματιστει πολυ αργοτερα απο την ωρα που γραφει το τεστ δεν ειναι αξιοπιστο αποτελεσμα. Το εχω παθει και επειδη ετρεμα που δεν ειχε σχηματιστει μεσα στο χρονικο οριο ειπα να το ξανακοιταξω πολυ αργοτερα και ειχε μια γκριζα γραμμη. Εκανα πανηγυρια αλλα αδιαθετησα και κοπηκαν ολα. Αργησα, αλλα ευτυχως το εμαθα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 140
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λετα ευχομαι να εισαι!! Χαχα σε πετυχαινω και σε δευτερο θεμα πρωτη φορα!:) Παντως αν εννοεις οτι οταν η γραμμη του τεστ ειναι αχνη δεν ειναι αξιοπιστο θετικο, κι ομως ειναι!! Αρκει η δευτερη γραμμη να σχηματιστει μεσα στο χρονικο οριο που γραφει το καθε τεστ. (διαφορετικο για το καθενα) Εχει συμβει σε παρα πολλες γυναικες να ειναι αχνη η γραμμη και ειναι παντα θετικο οπως λενε οι γιατροι. Και η μητερα μου το ειχε αυτο και σε μενα και στον αδερφο μου. Το μονο που δεν ηξερα ειναι οτι αν η γραμμη σχηματιστει πολυ αργοτερα απο την ωρα που γραφει το τεστ δεν ειναι αξιοπιστο αποτελεσμα. Το εχω παθει και επειδη ετρεμα που δεν ειχε σχηματιστει μεσα στο χρονικο οριο ειπα να το ξανακοιταξω πολυ αργοτερα και ειχε μια γκριζα γραμμη. Εκανα πανηγυρια αλλα αδιαθετησα και κοπηκαν ολα. Αργησα, αλλα ευτυχως το εμαθα

Γεια σου και εδώ Αντωνία μου που μου έχεις πολύ άγχος γλυκουλα μου και θα σε μαλωσω ναζιαρικα. Μην έχεις άγχος καρδιά μου θα αποκτήσεις το μωράκι σου όλες οι γυναίκες μένουν έγκυες στο τέλος!!! Αν θες και μια συμβουλή μπορείς να πας στον Αγίο Ραφαηλ στον Μαραθώνα να πάρεις λαθάκι να σταυρωθεις στην κοιλια και θα δεις ότι θα κάνει το θαύμα του. Εγώ παίρνω το predictor και λέει αυτό ακριβώς και μάλιστα αν είναι θετικό η γραμμή παραμένει και δεν σβήνει.

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα χθες 28η ημερακαι δεν έχει έρθει απλά όπως είπα έγινε αργά ή ωορρηξια κάπου 18η με 19η άρα λογικά θα αργήσω να αδιαθετησω .χθες πάντως έκανα χοριακη και ήταν 1 οπότε δεν έχω ελπίδες μάλλον αλλά ακόμα αφαντη η περιοδος πάντως. Δεν ξέρω αν ήταν νωρίς για χοριακη πάντως

 

 

Νομιζω πως η χοριακη κατι θα ειχε δειξει αν ηταν..εστω και μια χαμηλη τιμη..ομως ποτε δεν ξερεις ολα ειναι πιθανα.εγω παντως στην εγκυμοσυνη μου που παλινδρομησε εκανα τεστ στις 14ημερες μετα την ωοριξια κ εδειξε αρνητικο.στις 19 ημερς ξαναεκανα και τοτε εδειξε θετικο με χωριακη 550..περιμενε λιγες μερουλες και θα μαθεις.εγω σου ευχομαι να εισαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λετακι μου σ ευχαριστω πολυ για τα ομορφα λογακια σου τα βρηκα γλυκουλια χαχα :P Σ ευχαριστω επισης που μου θυμισες που παλια σκεφτομουν για χρονια ποσο θα ηθελα να κανω μια κορουλα και να την πω Ραφαελα:P Οσο και να γελαω τωρα δεν εχω ενα συνηθισμενο απλο αγχος αλλα μια μορφη απογοητευσης και απελπισιας:( Οσο αισιοδοξη ειμαι για ολα μα ολα τα κοριτσια που διαβαζω αυτα που γραφουν, τοσο απαισιοδοξη νιωθω οσον αφορα εμενα. Μεγαλυτερος αρνητισμος απο ποτε και δε μπορω να το διαχειριστω δυστυχως. Εμειναν 5 μερες ακομα αλλα αντι να ανυπομονω, γρουσουζευω:roll:

 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως η χοριακη κατι θα ειχε δειξει αν ηταν..εστω και μια χαμηλη τιμη..ομως ποτε δεν ξερεις ολα ειναι πιθανα.εγω παντως στην εγκυμοσυνη μου που παλινδρομησε εκανα τεστ στις 14ημερες μετα την ωοριξια κ εδειξε αρνητικο.στις 19 ημερς ξαναεκανα και τοτε εδειξε θετικο με χωριακη 550..περιμενε λιγες μερουλες και θα μαθεις.εγω σου ευχομαι να εισαι!!!!

 

Όταν έκανα την ωορρηξία ήταν στις 10 ημέρες οπότε θα την ξαναεπαναλαβω αν δεν μου έρθουν και αυτό αναγκαστικά γιατί πρέπει να πάρω το χάπι έτσι και δεν μου έρχονται αλλά θα είναι η πρώτη καραμπινατη καθυστέρηση έτσι όπως το πάει και δεν έρχεται. Θα δείξει εγώ να έρθει θέλω να ξεκινησω προσπάθειες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λετακι μου σ ευχαριστω πολυ για τα ομορφα λογακια σου τα βρηκα γλυκουλια χαχα :P Σ ευχαριστω επισης που μου θυμισες που παλια σκεφτομουν για χρονια ποσο θα ηθελα να κανω μια κορουλα και να την πω Ραφαελα:P Οσο και να γελαω τωρα δεν εχω ενα συνηθισμενο απλο αγχος αλλα μια μορφη απογοητευσης και απελπισιας:( Οσο αισιοδοξη ειμαι για ολα μα ολα τα κοριτσια που διαβαζω αυτα που γραφουν, τοσο απαισιοδοξη νιωθω οσον αφορα εμενα. Μεγαλυτερος αρνητισμος απο ποτε και δε μπορω να το διαχειριστω δυστυχως. Εμειναν 5 μερες ακομα αλλα αντι να ανυπομονω, γρουσουζευω:roll:

Δεν ξέρω πόσο καιρό κάνεις προσπάθειες αλλά ξέρω πολλές γυναίκες που δεν τα εγκαταλείψαν ποτέ. Το ότι θες την κόρη σου να την πεις Ραφαελα και εγώ σου μίλησα για τον Αγίο Ραφαηλ αυτό είναι σημάδι για εμένα. Έχε πίστη και τρέχα να κάνεις ένα ταμα εκεί είναι πολύ καλοί οι γεροντες και θα σε βοηθήσουν. Και εγώ εκεί έχω τάξει το πρώτο παιδί που θα κάνω η Ραφαηλ η Ραφαελα θα λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια καλησπερα..εχω πολυ αγχος και γιαυτο σας γραφω.βασικα εχω πολυ αγωνια...ειχα ενα θετικο τεστ ωοριξιας 30/10.Λογικα κυριακη-δευτερα (13-14/11) περιμενω να αδιαθετησω..επειδη δεν αντεχω την αγωνια θα παω το σαββατο να κανω χοριακη.πιστευετε θα δειξει κατι;δεν εχω κανενα ιδιο συμπτωμα απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη που παλλινδρομησε.λενε πως η καθε μια ειναι και διαφορετικη..νοιωθω την αισθηση οτι αδιαθετω..τα ενοιωσα και πριν λιγες μερες παλι..πονακια δεν εχω..εχω τα δεκατα..ειμαι πολυ ευσυγκινητη..εχει πρηστει το στηθος μου..και οι φλεβιτσες μου εκει φαινονται πιο εντονα..και τελος λαχανιαζω πολυ ευκολα...πφφφ η πολυ αγωνια θα με φαει..δεν μπορω!!ηθελα απλα να μοιραστω μαζι σας την αγωνια μου και αν καποια εχει τα ιδια με εμενα συμπτωματα ας μου πει...ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα..εχω πολυ αγχος και γιαυτο σας γραφω.βασικα εχω πολυ αγωνια...ειχα ενα θετικο τεστ ωοριξιας 30/10.Λογικα κυριακη-δευτερα (13-14/11) περιμενω να αδιαθετησω..επειδη δεν αντεχω την αγωνια θα παω το σαββατο να κανω χοριακη.πιστευετε θα δειξει κατι;δεν εχω κανενα ιδιο συμπτωμα απο την πρωτη μου εγκυμοσυνη που παλλινδρομησε.λενε πως η καθε μια ειναι και διαφορετικη..νοιωθω την αισθηση οτι αδιαθετω..τα ενοιωσα και πριν λιγες μερες παλι..πονακια δεν εχω..εχω τα δεκατα..ειμαι πολυ ευσυγκινητη..εχει πρηστει το στηθος μου..και οι φλεβιτσες μου εκει φαινονται πιο εντονα..και τελος λαχανιαζω πολυ ευκολα...πφφφ η πολυ αγωνια θα με φαει..δεν μπορω!!ηθελα απλα να μοιραστω μαζι σας την αγωνια μου και αν καποια εχει τα ιδια με εμενα συμπτωματα ας μου πει...ευχαριστω!!!

Γεια σου Jennifer μπορεις να μπεις στο θεμα συμπτωματα εγκυμοσυνης πριν την καθυστερηση , ειμαστε πολλες εκει που μοιραζομαστε τις αγωνιες μας !!!!!! πιστευω αν πας Δευτερα θα σου δειξει κατι και ευχομαι ενα μεγαλο ++++++++++++++ ενημερωσε μας!!!! φιλια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σε όλους. Πρώτη φορα μπηκα στο φορουμ αυτο για να συμμετασχω σε μια συζητηση. Εχω κανει για 3η φορα εξωσωματικη και πετυχε! Ειχα πονακια και εκανα χοριακη πριν την αναμενομενη μερα και ηταν 74. 2 μερες μετα πηγε 219. Πριν 4 μερες που μπηκα στη 5η εβδομαδα εγκυμοσυνης ηταν 844. Απο συμπτωματα εχω υπνηλια παρα πολυ και συμπτωματα περιοδου. Πονο στη μεση και ευαισθησια στο στηθος. Δεν νιωθω εγκυοςή απλα δεν το πιστευω γιατι 6 χρονια προσπαθουσα χωρις επιτυχια. Σε 5 μερες θα κανω υπερηχο. Δλδ 6η εβδομαδα. Απλα ειμαι αγχωμενη μπας και δεν κρατησει και χρειαζομαι στηριξη. Το περιβαλλον μας αν δεν εχει περασει κατι τετοιο δεν καταλαβαινει!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Πρώτη φορα μπηκα στο φορουμ αυτο για να συμμετασχω σε μια συζητηση. Εχω κανει για 3η φορα εξωσωματικη και πετυχε! Ειχα πονακια και εκανα χοριακη πριν την αναμενομενη μερα και ηταν 74. 2 μερες μετα πηγε 219. Πριν 4 μερες που μπηκα στη 5η εβδομαδα εγκυμοσυνης ηταν 844. Απο συμπτωματα εχω υπνηλια παρα πολυ και συμπτωματα περιοδου. Πονο στη μεση και ευαισθησια στο στηθος. Δεν νιωθω εγκυοςή απλα δεν το πιστευω γιατι 6 χρονια προσπαθουσα χωρις επιτυχια. Σε 5 μερες θα κανω υπερηχο. Δλδ 6η εβδομαδα. Απλα ειμαι αγχωμενη μπας και δεν κρατησει και χρειαζομαι στηριξη. Το περιβαλλον μας αν δεν εχει περασει κατι τετοιο δεν καταλαβαινει!

 

Συγχαρητήρια δεν υπάρχει λόγος τώρα αφού πέτυχε να αγχώνεσαι ύστερα από 6 χρόνια προσπαθειών απολαυσε το είναι ότι πιο όμορφο .το φόρουμ που σου ταιριάζει είναι η έξωσωματικη εκεί μπες και θα δεις κορίτσια που .μοιραζονται τους φόβους σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Συγχαρητήρια �������� δεν υπάρχει λόγος τώρα αφού πέτυχε να αγχώνεσαι ύστερα από 6 χρόνια προσπαθειών απολαυσε το είναι ότι πιο όμορφο ������ .το φόρουμ που σου ταιριάζει είναι η έξωσωματικη εκεί μπες και θα δεις κορίτσια που .μοιραζονται τους φόβους σου

 

Συγχαρητηριααααα!!!!!!!!!!!!!! Μην αγχωνεσαι για τιποτα απλα απολαυσε την μαγικοτερη και ομορφοτερη περιοδο της ζωη σου... 💞

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηριααααα!!!!!!!!!!!!!! Μην αγχωνεσαι για τιποτα απλα απολαυσε την μαγικοτερη και ομορφοτερη περιοδο της ζωη σου... 💞

 

Γεια σε όλους. Πρώτη φορα μπηκα στο φορουμ αυτο για να συμμετασχω σε μια συζητηση. Εχω κανει για 3η φορα εξωσωματικη και πετυχε! Ειχα πονακια και εκανα χοριακη πριν την αναμενομενη μερα και ηταν 74. 2 μερες μετα πηγε 219. Πριν 4 μερες που μπηκα στη 5η εβδομαδα εγκυμοσυνης ηταν 844. Απο συμπτωματα εχω υπνηλια παρα πολυ και συμπτωματα περιοδου. Πονο στη μεση και ευαισθησια στο στηθος. Δεν νιωθω εγκυοςή απλα δεν το πιστευω γιατι 6 χρονια προσπαθουσα χωρις επιτυχια. Σε 5 μερες θα κανω υπερηχο. Δλδ 6η εβδομαδα. Απλα ειμαι αγχωμενη μπας και δεν κρατησει και χρειαζομαι στηριξη. Το περιβαλλον μας αν δεν εχει περασει κατι τετοιο δεν καταλαβαινει!

 

Συγχαρητηριααααα!!!!!!!!!!!!!! Μην αγχωνεσαι για τιποτα απλα απολαυσε την μαγικοτερη και ομορφοτερη περιοδο της ζωη σου... 💞

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους. Πρώτη φορα μπηκα στο φορουμ αυτο για να συμμετασχω σε μια συζητηση. Εχω κανει για 3η φορα εξωσωματικη και πετυχε! Ειχα πονακια και εκανα χοριακη πριν την αναμενομενη μερα και ηταν 74. 2 μερες μετα πηγε 219. Πριν 4 μερες που μπηκα στη 5η εβδομαδα εγκυμοσυνης ηταν 844. Απο συμπτωματα εχω υπνηλια παρα πολυ και συμπτωματα περιοδου. Πονο στη μεση και ευαισθησια στο στηθος. Δεν νιωθω εγκυοςή απλα δεν το πιστευω γιατι 6 χρονια προσπαθουσα χωρις επιτυχια. Σε 5 μερες θα κανω υπερηχο. Δλδ 6η εβδομαδα. Απλα ειμαι αγχωμενη μπας και δεν κρατησει και χρειαζομαι στηριξη. Το περιβαλλον μας αν δεν εχει περασει κατι τετοιο δεν καταλαβαινει!

Κοπελα μ συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου εύχομαι όλα τέλεια να κυλήσουν οι μήνες να είναι ήρεμοι και με πολλά χαμόγελα!! Θα αρχίσεις να το πιστεύεις όταν αρχίσεις και βλέπεις το μωρακι σου να μεγαλώνει κάθε μήνας καθε μήνας είναι μοναδικός απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου. Εγώ από συμπτώματα απολύτως τίποτα δεν είχα. Συμφωνώ μόνο όταν έχουμε βιώσει αποτυχίες τότε καταλαβαίνουμε περισσότερα είναι δύσκολο βήμα η εξωσωματικη έχει τα άσχημα αλλά έρχεται η στιγμή που δικαιωνεσ πέρασα και εγώ πολλα Χρόνια για να φτάσω στην απόλυτη ευτυχία

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μ συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου εύχομαι όλα τέλεια να κυλήσουν οι μήνες να είναι ήρεμοι και με πολλά χαμόγελα!! Θα αρχίσεις να το πιστεύεις όταν αρχίσεις και βλέπεις το μωρακι σου να μεγαλώνει κάθε μήνας καθε μήνας είναι μοναδικός απόλαυσε την εγκυμοσυνη σου. Εγώ από συμπτώματα απολύτως τίποτα δεν είχα. Συμφωνώ μόνο όταν έχουμε βιώσει αποτυχίες τότε καταλαβαίνουμε περισσότερα είναι δύσκολο βήμα η εξωσωματικη έχει τα άσχημα αλλά έρχεται η στιγμή που δικαιωνεσ πέρασα και εγώ πολλα Χρόνια για να φτάσω στην απόλυτη ευτυχία

 

ζηταω συγγνωμη απο ολους εδω που μπαινω σε ασχετο για μενα θεμα, αλλα δεν αντεξα.

λυν, κοριτσαρα, δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι για σενα! δεν περιμενα να σε ξαναδω στο φορουμ, και να που σε διαβαζω παλι και εχεις τοσο ευχαριστα νεα!

σου ευχομαι να τα δεις γερα, δυνατα, να ειστε παντα καλα. μετα απ'ολα αυτα που περασες ηταν πραγματικα δικαιωση, και σου αξιζει η ευτυχια στη ζωη σου. πολλα φιλια και με το καλο!!

Link to comment
Share on other sites

ζηταω συγγνωμη απο ολους εδω που μπαινω σε ασχετο για μενα θεμα, αλλα δεν αντεξα.

λυν, κοριτσαρα, δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι για σενα! δεν περιμενα να σε ξαναδω στο φορουμ, και να που σε διαβαζω παλι και εχεις τοσο ευχαριστα νεα!

σου ευχομαι να τα δεις γερα, δυνατα, να ειστε παντα καλα. μετα απ'ολα αυτα που περασες ηταν πραγματικα δικαιωση, και σου αξιζει η ευτυχια στη ζωη σου. πολλα φιλια και με το καλο!!

Koριτσακι μ τι κάνεις καλά εισαι; πόσο χαίρομαι που ξανασυναντ κορίτσια τα οποία είχαμε επικοινωνία

Η δικαίωση θα έρθει σε όλες!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Στους στελνω τα φιλιά μ

8HiKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας δείτε εδώ

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=38550

 

δυστυχώς είμαστε αναγκασμένοι να κλειδώνουμε τα θέματα αυτά.

Δείτε εδώ γιατί :

 

Αγαπητά μέλη,

Η αγωνία για τον ερχομό ενός νέου μέλους στην οικογένεια είναι πάντα πολύ έντονη. Το μοίρασμα αυτών των συναισθημάτων, με αναγνώστες κ μέλη που βιώνουν την ίδια αγωνία, μπορεί να βοηθήσει πολύ στο να περάσουν οι ώρες ή οι μέρες αγωνίας και έντασης όσο δυνατόν πιό ανώδυνα ή και ευχάριστα.

 

Διαβάστε το μήνυμά μας, για το πώς να εκφράσετε αυτά τα συναισθήματα ανενόχλητα, στο σωστό σημείο!

Σας ευχόμαστε σύντομα να έχετε στην αγκαλιά σας το μωράκι σας.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Γενικοί κανόνες : http://parents.org.gr/forum/misc.php?do=showrules

 

Το forum της ΕΕΕΓ parents.org.gr (με βάση το καταστατικό της http://parents.org.gr/news/a245), βρίσκεται στην διάθεση των μελών για την τοποθέτηση ενημερωτικών θεμάτων και ερωτημάτων/ανταλλαγής πληροφοριών που θα βοηθήσουν μελλοντικούς αναγνώστες/γονείς.

 

Για θέματα που αφορούν θετικό η αρνητικό τέστ,είμαι έγκυος/δεν είμαι, καθημερινού τύπου επικοινωνία για αποτελέσματα/διαδικασία εξωσωματικής/σπερματέγχυσης, παρακαλούμε κάνετε χρήση του parentscafe.gr και της συγκεκριμένης ενότητας:

 

Θέλουμε να γίνουμε γονείς ! http://parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=169

 

Ειδικά για το θέμα της θρησκείας κ πίστης σε σχέση με την σύλληψη παρακαλούμε επισκεφτείτε το συγκεκριμένο καφέ που ανοίξαμε, στο φόρουμ του parentscafe.gr με τιτλο Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα ! http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2921 όπου μπορείτε να καταθέσετε τις ιστορίες σας καθώς και τις ιστορίες ή εμπειρίες άλλων για αυτό το θέμα.

 

Το παρόν θέμα κλειδώνεται και θα μεταφερθεί στο αρχείο.

 

-----------------------------------------------------------------

 

Οδηγίες εγγραφής στο Parentscafe.gr :http://parentscafe.gr/showthread.php?t=234

 

Οδηγίες ανάκτησης κωδικού: http://parents.org.gr/forum/showthre...32#post1397532

 

Σημείωση

 

Αν το θέμα στο οποίο συμμετέχετε κλειδωθεί με την συγκεκριμένη ανακοίνωση παρακαλούμε

 

α]

μην ανοίγετε νέο θέμα ως συνέχεια του θέματος που συμμετείχατε

 

β]

μην ανοίγετε ειδικά νέο θέμα στο parents.org.gr για να ανακοινώσετε την δημιουργία νέου θέματος στο parentscafe.gr.

Μπορείτε αν επιθυμείτε να ενημερώσετε τα υπόλοιπα μέλη με το να τοποθετήσετε την είδηση στην υπογραφή σας ή να κάνετε χρήση των προσωπικών μηνυμάτων.

 

Σε περίπτωση που ανοίξετε νέο θέμα στο parents.org.gr είτε ως συνέχεια κλειδωμένου θέματος είτε με σκοπό την ανακοίνωση νέου θέματος στο parentscafe.gr θα λάβετε κάρτα ειδοποίησης που θα σας ενημερώνει για τους κανόνες του forum της ΕΕΕΓ και ίσως συνοδεύεται από ολιγοήμερη απενεργοποίηση του λογαριασμού σας.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...