Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λαρισα- Θεσσαλία


Recommended Posts

Ναι θα τηλεφωνήσω αύριο.Θέλω να την κάνω άμεσα τύπου και μεθαύριο αν γίνεται..Αλλά αναρωτιέμαι αν θα βρω κάποιον γιατρό διαθέσιμο που να είναι & έμπιστος φυσικά..Ξέρετε επίσης πόσο κοστίζει?

 

δεν εχω ιδεα για το κοστος!ξερεις τι; παρε πρωτα τηλεφωνο και ζητα να σε συνδεσουν με το λογιστηριο να ρωτησεις τιμη κι αν ειναι μεσα στις δυνατοτητες σου τοτε παρε ξανα να σε συνδεσουν με την εμβρυομητρικη!ετσι κι αλλιως δεν σου ζητανε ονομα απο το τηλεφωνικο κεντρο. σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!

569129i0tzap526i.gif 10/5/12

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 109
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τους πηρα το πρωι αλλα κανουν μονο τριτη κ τεταρτη κ δεν ξεραν αν υπηρχε ραντεβου. εκλεισα τελικα την τριτη στην σκεντου.

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Τους πηρα το πρωι αλλα κανουν μονο τριτη κ τεταρτη κ δεν ξεραν αν υπηρχε ραντεβου. εκλεισα τελικα την τριτη στην σκεντου.

 

σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι!

569129i0tzap526i.gif 10/5/12

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ!Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ?ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια...Να κάνω και εγώ μια ερώτηση...μήπως γνωρίζει καμία πόσο κοστίζει η αυχενική διαφάνεια στη Σκυφτά Ευδοξία? (στο ιατρείο της)

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες...αυτό που θα ήθελα να παραθέσω έχει περισσότερο ψυχολογική σημασία παρά οικονομική.Δεν θέλω να πολυλογώ οπότε θα σας παραθέσω την δική μου ιστορία....ως νέα μανούλα κ εγώ μου σύστησαν για την Αυχενική διαφάνεια το γνωστό ζευγάρι (Μ-Τ) πέρα του οτι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη με την εξέταση μου "επέβαλαν" να προβώ σε εξετάσεις dna (με τρόπο τελείως αντιεπαγγελματικο)γιατι οπως είπαν δεν ηταν σίγουροι για το ρινικό οστό παρα του οτι όλες οι εξετάσεις ηταν καλές...Τις έκανα όπως κ όλες θα τις κάνατε...κανεις δεν θα έπαιζε με την υγεία του παιδιού του ασχέτως το οικονομικό κόστος... μετα απο 20 μερες στεναχώριας και κλάματος βγηκαν τα αποτελέσματα και ευτυχως ηταν άψογα...έρχεται ο καιρός για την Β-αυχενικη...ενω στην αρχή εβλεπαν οτι ηταν ολα καλα ξαφνικα μετα απο ολιγολεπτη διακοπή της εξέτασης...μου ειπαν οτι δυστυχώς θα πρεπει να κανω εξετασεις για την καρδια (μαλλον εχει προβλημα το μωρο), τα νεφρα του δεν ειναι καλα κ στο τέλος για Κυστική ινωση. Δέχτηκα να τις κάνω όλες τις εξετάσεις. Έχασα την γη κάτω απο τα πόδια μου...ειπα δεν ειναι δυνατόν....χάλια ψυχολογικά άρχισα να ψάχνω στο ίντερνετ...έτσι αποφάσισα να παω να κανω κ κάπου άλλου...να παρω μια 2 γνωμη...η γιατρός (Χ.Σ) ηταν άψογη καμία σχεση η μια εξέταση με την άλλη,εκτός του οτι η διάρκεια της εξέτασης μεγαλύτερη, μου εξήγησε παρα πολλα πράγματα κ φυσικά με καθησύχασε για ολα αυτά που με εκαναν να μαυρισω μεσα μου για 2φορά...τα αποτελεσματα βγήκαν κ πάλι ηταν όλα καλά... Οσες αντιμετωπίζεται το ιδιο πρόβλημα και κυρίως επειδη η ψυχολογική κατάσταση μιας νεας μανούλας με τα άγχη κ τις ορμόνες δεν θεωρώ οτι ειναι προς εκμετάλλευση...ψάξτε το λίγο παρα πέρα...ειναι κρίμα πραγματικά να περάσετε αυτον τον ψυχολογικό Γολγοθά...Ελπίζω να μην σας κουρασα πολύ κ εύχομαι με το μήνυμα αυτό να βοηθήσω καποιες νεες μανούλες!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλες τις μανουλες κ σε όλους τους χρήστες.ειμαι καινούργια στην λαρισα κ ενδιαφερομαι να βρω κάποιους γιατρούς γιατί δεν γνωρίζω κανέναν.θα ήθελα την βοήθεια σας να βρω κάποιον αξιόλογο κ κυρίως άνθρωπο.με ενδιαφέρει γυναικολόγος κ θα ήθελα άντρα κ να είναι στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο. Έπειτα για παιδίατρο γιατί έχω ενα κοριτσάκι 1 έτους κ θέλω να βρω έναν καλό παιδίατρο κ επίσης για έναν καλό στην δουλειά του οδοντίατρο κ οικονομικό όσο γίνετε γιατί δεν μας περισσεύουν κ πολλά.οποιος-α μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμουσα.ευχαριστω πολύ.:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

χαρηκα πολυ που βρηκα και αλλη κοπελα που εχει τον ιδιο γιατρο. την ημερα που εφευγες εσυ με εξιτηριο στις 26/11 εγω γεννουσα:D. ο ιδιος σε ξεγεννησε? εμενα και στα 2 ο ιδιος. στην κορη 14 ωρες και στο γιο 1 ωρα( αλλα η χειροτερη της ζωης μου:-( ). για να μην τα ξαναγραφω αν θες διαβασε την ιστορια μου στην ενοτητα ''μωρα στη θερμοκοιτιδα'' στο θεμα ''σε ευχαριστω θεε μου''. οτι και να πω για τον Νταφοπουλο λιγο θα ειναι. μια ζωη θα το λεω οτι εκανε τα παντα για το γιο μου, οτι πηρε τη σωστη αποφαση για φυσιολογικο τοκετο(αν γινοταν καισαρικη θα τον χαναμε τον μικρο:-( ). οσες φορες και να πω ευχαριστω παλι ιγες θα ειναι:).μου ελειψαν οι επισκεψεις της Τριτης και ας περιμενα και 2,5 ωρες:cool:. μετα το καλοκαιρι θα ξαναπαω και για τεστ Παπ. φαρσαλα μενω εσυ? μακαρι να γνωριστουμε και απο κοντα

Καλησπερα έχω διαβάσει την ιστορία κ θέλω να ρωτησω με την κ.νταφοπουλο γεννησατε φυσιολογικά??? Κ πόσο στοιχίζει μία γέννα στον συγκεκριμένο γιατρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...