Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερώτηση για εκσπερματιση


nana4

Recommended Posts

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση γιατι ειλικρινα ειμαι να σκασω..

τις προαλλες ο δικος μου ειχε μια εκσπερματιση κατα την οποια μετα δεν καθαριστηκε και ηρθαμε σε επαφη περιπου 14 ωρες μετα..λετε να ''επεζησε'' τιποτα επανω και τωρα να μιλαμε για εγκυμοσυνη? ημουν στην 7η ημερα του κυκλου μου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα. Στη θεση σου δεν θα αγχωνομουν γιατι πρωτον ησουν συην εβδομη ημερα που ειναι καπως νωρις για ωορρηξια και δευτερον τα σπερματοζωαρια εκτος του κολπου δεν μπορουν να ζησουν τοσες πολλες ωρες. Φυσικα δεν ειμαι γιατρος αλλα εγω ετσι θα σκεφτομουν.

k0oZp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Στη θεση σου δεν θα αγχωνομουν γιατι πρωτον ησουν συην εβδομη ημερα που ειναι καπως νωρις για ωορρηξια και δευτερον τα σπερματοζωαρια εκτος του κολπου δεν μπορουν να ζησουν τοσες πολλες ωρες. Φυσικα δεν ειμαι γιατρος αλλα εγω ετσι θα σκεφτομουν.

Καλημερα nini84 και σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση :D

Κι εγω τα σκεφτηκα αυτα που μου λες απλα ηθελα και μια παραπανω γνωμη..η αληθεια ειναι πως ωορρηξία ειχα τη 14η μερα του κυκλου μου και γι αυτο ταραχτηκα περισσοτερο γιατι εχω ακουσει πως και λογες μερες πριν την ωορρηξια να κανεις κατι διατηρούνται μεσα στον κολπο τα σπερματοζωάρια.. Αλλα μετα σκεφτηκα τι στο καλο τοσες ωρες που περασαν θα επεζησαν?..δε θα πηγε και μια τουαλετα μες τη μερα τι να πω :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...