Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΚΥΨΙΜΟ


Recommended Posts

Τι κανεις καραμέλακι λοιπόν το ξαπλωμα στο πλάι αριστερά ειναι το καλύτερο γιατί βοηθάει να αιμάτωνεται καλύτερα η μήτρα. Βέβαια όπως θέλεις ξαπλωνε ειναι πολυ νωρίς ακομα να σου απαγορευτεί το ξάπλωσα ανάσκελα η μπρούμητα. Καλα εντάξει εγω με τπτ δεν ξάπλωνα μπρούμητα.Αλλα το ανάσκελα με βόλευε πολυ.

 

Καλά είμαι Γεωργία μου εσύ;

Αν πέσω πλάι πέφτω από δεξιά απο απόψε ανάσκελα φοβάμαι το ξέρω νωρίς είναι ακόμα αλλά επειδή είναι 3μωράκια είπα να προσέχω.

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά είμαι Γεωργία μου εσύ;

Αν πέσω πλάι πέφτω από δεξιά απο απόψε ανάσκελα φοβάμαι το ξέρω νωρίς είναι ακόμα αλλά επειδή είναι 3μωράκια είπα να προσέχω.

 

Δόξα τω Θεώ καραμαλάκη καλά είμαστε κι εμείς. Γενικα το πλάι ειναι το καλύτερο. Βοηθάει το αίμα να κυκλοφορει καλύτερα. Σε καταλαβαίνω που αγχώνεσαι και εγώ ένα που έχω στην αρχή το ίδιο άγχος ήχο με σένα.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω αυριο μπαινω στη 13η βδομαδα.

Απο βαρη δε σηκωνω τιποτα. Μια μερα εσκυψα να βαλω το παπουτσι μου κ αμεσως καταλαβα οτι μαλλον κανω βλακεια και σηκωθηκα.

Αυτο που με εριξε ψυχολογικα μια μερα ειναι οταν πηρα ταξι γιατι ακομα δεν οδηγω, ευελπιστω απο σεπτεμβρη να παρω το αμαξι μου και παλι, ειναι οταν ο ταξιτζης φρεναρισε. Τα ειδα ολα.

Δεν πονεσα ουτε ενιωσα κατι αλλα μονο κ μονο που εγινε αυτη η κινηση με επιασε αγχος.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω αυριο μπαινω στη 13η βδομαδα.

Απο βαρη δε σηκωνω τιποτα. Μια μερα εσκυψα να βαλω το παπουτσι μου κ αμεσως καταλαβα οτι μαλλον κανω βλακεια και σηκωθηκα.

Αυτο που με εριξε ψυχολογικα μια μερα ειναι οταν πηρα ταξι γιατι ακομα δεν οδηγω, ευελπιστω απο σεπτεμβρη να παρω το αμαξι μου και παλι, ειναι οταν ο ταξιτζης φρεναρισε. Τα ειδα ολα.

Δεν πονεσα ουτε ενιωσα κατι αλλα μονο κ μονο που εγινε αυτη η κινηση με επιασε αγχος.

Αιγοκερακι πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός εφτασες 13 εβδομαδα με το καλό μέχρι το τέλος που θα έχεις το γλυκουλακι σου αγκαλίτσα. Να μην σκύβεις ούτε βάρη φυσικά. Μην αγχώνεσαι για το φρενάρισμα δεν παθαίνουν τα μωράκια τίποτα γιατι και εγώ είχαμε πάει εκδρομή και ο δρόμος ήταν μες στης λακκούβες εφαγα πολύ τράνταγμα και είχα τρομάξει την άλλη μέρα πήγα για υπέρυχο και ήταν Δοξα το Θεό όλα καλά!

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Και σήμερα μου έχει καρφωθει η ιδεα: μπορώ να συνθλιψω/τραυματισω το μωρο μου?

 

Φαντάζομαι γνωρίζεις μέσα σου ότι η απάντηση είναι όχι...

 

Υπερβολικό βάρος να μην σηκώνεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αιγοκερακι πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός εφτασες 13 εβδομαδα με το καλό μέχρι το τέλος που θα έχεις το γλυκουλακι σου αγκαλίτσα. Να μην σκύβεις ούτε βάρη φυσικά. Μην αγχώνεσαι για το φρενάρισμα δεν παθαίνουν τα μωράκια τίποτα γιατι και εγώ είχαμε πάει εκδρομή και ο δρόμος ήταν μες στης λακκούβες εφαγα πολύ τράνταγμα και είχα τρομάξει την άλλη μέρα πήγα για υπέρυχο και ήταν Δοξα το Θεό όλα καλά!

 

Ναι καραμελακι, ειδες; Περναει ο καιρος τελικα.

Αγχωθηκα πολυ με το φρεναρισμα.

Αρχες σεπτεμβριου θα παω ξανα για υπερηχο. Μακαρι να ναι ολα καλα.

Εσυ πως πας με τα 3 μωρακια; Πηγατε και εκδρομούλα! Τι καλα!! Που πηγατε;

Εμεις μειναμε εδω φετος! Πρωτα ο θεος του χρονου τωρα!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι καραμελακι, ειδες; Περναει ο καιρος τελικα.

Αγχωθηκα πολυ με το φρεναρισμα.

Αρχες σεπτεμβριου θα παω ξανα για υπερηχο. Μακαρι να ναι ολα καλα.

Εσυ πως πας με τα 3 μωρακια; Πηγατε και εκδρομούλα! Τι καλα!! Που πηγατε;

Εμεις μειναμε εδω φετος! Πρωτα ο θεος του χρονου τωρα!!

Αιγοκερακι μου Δόξα το Θεό καλά σημερα θα πάω να τα δω τα γλυκάκια μου!!!! Εκδρομουλα στο νησι που είδη μένω όχι εκτός Χίου πρώτα Ο Θεός Του Χρόνου λέμε ταξιδι για Σαντορίνη.

Του Χρόνου θα έχουμε τα μωρακια μας Αιγοκερακι και θα κάνουμε της πιο ομορφες διακοπές Πρώτα Ο Θεός

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Αιγοκερακι μου Δόξα το Θεό καλά σημερα θα πάω να τα δω τα γλυκάκια μου!!!! Εκδρομουλα στο νησι που είδη μένω όχι εκτός Χίου πρώτα Ο Θεός Του Χρόνου λέμε ταξιδι για Σαντορίνη.

Του Χρόνου θα έχουμε τα μωρακια μας Αιγοκερακι και θα κάνουμε της πιο ομορφες διακοπές Πρώτα Ο Θεός

 

Ναι καραμελακι! Πρωτα ο θεος! Να παμε καλα μεχρι τελους!!!! Και μετα θα αλωνισουμε τα νησακια!!!!!

Καλη επιτυχια σημερα! Εγω αρχες σεπτεμβρη γυρω στις 7 του μηνα θα παω!

Αργω γμτ ακομα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι καραμελακι! Πρωτα ο θεος! Να παμε καλα μεχρι τελους!!!! Και μετα θα αλωνισουμε τα νησακια!!!!!

Καλη επιτυχια σημερα! Εγω αρχες σεπτεμβρη γυρω στις 7 του μηνα θα παω!

Αργω γμτ ακομα....

 

Μακάρι να μας κυλήσουν όλα τέλεια μέχρι το τέλος να πάρουμε γερά παιδιά πάνω από όλα.

Ευχαριστώ!

Με το να το ξαναδείς το μωροδακι σου!

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...