Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετάθεση μεγάλων αγγείων


Recommended Posts

Kαλησπέρα σε όλους,

 

 

Είμαι καινούρια εδώ, έψαχνα απεγνωσμένα κάποιο forum και βρήκα αυτό.

Είμαι 31 χρονών, είμαι έγκυος στη 17 βδομάδα στο πρώτο μου παιδάκι. Στην αυχενική διαφάνεια μου βρήκαν πως το μωράκι μου έχει μετάθεση μεγάλων αγγείων. Σας παρακαλώ οποιαδήποτε πληροφορία από γιατρό, κλινική ή νοσοκομείο, κόστος, παρόμοιες περιπτώσεις σας παρακαλώ θα ήταν ζωτικής σημασίας.

*Μου πρότειναν απευθείας την κλινική μητέρα και τον κύριο Αυξέντιο Καλαγκο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Kαλησπέρα σ

Είμαι καινούρια εδώ, έψαχνα απεγνωσμένα κάποιο forum και βρήκα αυτό.

Είμαι 31 χρονών, είμαι έγκυος στη 17 βδομάδα στο πρώτο μου παιδάκι. Στην αυχενική διαφάνεια μου βρήκαν πως το μωράκι μου έχει μετάθεση μεγάλων αγγείων. Σας παρακαλώ οποιαδήποτε πληροφορία από γιατρό, κλινική ή νοσοκομείο, κόστος, παρόμοιες περιπτώσεις σας παρακαλώ θα ήταν ζωτικής σημασίας.

*Μου πρότειναν απευθείας την κλινική μητέρα και τον κύριο Αυξέντιο Καλαγκο

 

Εστω κ με μεγαλη καθυστερηση....καλησπερα!!ειχα πολυυυυυ καιρο να επισκεφτω το φορουμ.ελπιζω ολα να πηγαινουν καλα ως τωρα με την εγκυμοσυνη σου.Ειμαι στη διαθεση σου αν θες να ρωτησεις οτιδηποτε.

Εμεις πια εχουμε ενα παλικαρακι 4 χρονων κ κατι κ οοοοολα κυλουν φυσιολογικα στη ζωη του μετα την επεμβαση.

Αν μπορω να βοηθησω σε κατι θα το κανω με μεγαλη μου χαρα γιατι δεν ξεχναω την αγωνια μας μεχρι να γινει η επεμβαση.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...