Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ακινήσια για αποφυγή πρόωρου τοκετού


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια! Είναι η πρώτη φορά που γράφω. Είμαι σε ακινησία από την 29η βδομάδα λόγω φόβου προωρότητας και μπήκα αισίως στην 34η. Είναι καμμιά άλλη μέλλουσα μανούλα σε αυτή τη θέση να κάνουμε συμπαράσταση η μιά στην άλλη;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσι το πέρασα (γέννησα 38+1) και σου εύχομαι να κυλήσουν οι μέρες σαν νεράκι. Γράψου στο pinterest και χάζευε με τις ώωωωωρες και δες και όλες τις ταινίες και τα βιβλία που θέλεις να διαβάσεις φέτος (γιατί μετά ξέχνα το) και επιστράτευσε ανθρώπους που δε σε εκνευρίζουν για παρέα/ βοήθεια.

 

Γερό και τελειόμηνο το μωρό σου εύχομαι....

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

renee με το καλο το μωρο σου, να ερθει στην ωρα του! Κανεις την καλυτερη δουλεια για αυτο!

Ημουν ξαπλα στο κρεβατι απο λιγο νωριτερα απο σενα λογω συσπασεων και γεννησα τα διδυμα μου 36+6 με προγραμματισμενη καισαρικη. Ειναι μανικι το ξερω αλλα κανε υπομονη παρε και μια ανασα κι οπως ειπε η miriki χαζεψε στο ιντερνετ ταινιες και σειρες παλαιοτερες που δεν εχεις δει για καιρο.

Ελπιζω εχεις καλη παρεα, καλο κουραγιο!

b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, κι εγώ στο δεύτερο παιδάκι μου έμεινα στο κρεβάτι δυόμιση μήνες (γέννησα μόλις μπήκα στον ένατο τελικά) κι ήταν πραγματικά πολύ δύσκολο. Τουλάχιστον είναι το πρώτο σου παιδάκι, οπότε να μπορείς να "αράξεις" και να χαρείς όσο γίνεται αυτόν τον προσωπικό σου χρόνο που αργότερα δεν θα έχεις, διαβάζοντας, σερφάροντας, κλπ, όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια; Γιατί σίγουρα είναι πολύ πιο δύσκολο όταν έχεις κι άλλο παιδάκι να περιμένει από σένα αγκαλίτσες και φροντίδα! Καλή δύναμη και με το καλό να πάρεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...