Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σπυρακια στο στήθος


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσια μου!!!!!! διανύω την 25η βδομαδα κύησης ....εχω λίγες μερες που εχω φαγούρα στο στηθος..ειδικά στο ένα που εχω βγάλει κατι μικρα κοκκινα σπυράκια ....την προηγούμενη βδομαδα πηγα στο γιατρο μου του ειπα,και μου ειπε πως ειναι ορμονικό ... να φοβάμαι βρε κοριτσια για κατι?? το ειχε καμια σας???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!και εγώ έβγαλα πάρα πολλά στο πρόσωπο και στο στήθος.τώρα που οδεύω προς το τέλος της εγκυμοσύνης έχει βελτιωθεί η κατάσταση αλλά κάποια στιγμή είχα γεμίσει!!!!και μένα ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι ορμονικό κάτι σαν ακμή.

Link to comment
Share on other sites

οπότε να μην ανησυχώ ?? το κακο ειναι οτι εχω φαγουρα στο σημειο που ειναι τα σπυρακια και χωρις να το καταλαβαίνω κανω πληγες μικρές ... εβαλα λιγο nivea αλλα τιποτα...εχω και ξηροδερμία .. πίνω αρκετό νερο μπας κ φυγει...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...